شنبه 28 مهر 1397  /  2018 20 Oct   
ساعت :  16:23 GMT  /  تهران -  19:53
مناسبت

 داشتن هدف، و رفتن به دنبالش، خوب است ولی عاشق هدف بودن و گرفتار شدن چیز دیگری است.

ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
رفاهی
سی و ششمین سالگرد ....
باشگاه پژوهشگران
مرکز نجوم سما
هفته دفاع مقدس گرامی باد
پرسش مهر
عضویت معاونان و رؤسای آموزشکده ها

این بخش ویژه عضویت معاونان سما و رؤسای
آموزشکده،رؤسای شوراي سياستگذاري،مدیران مالی و مدیران حراست می باشد

سالنما
28 مهر 1397
   
  2018 Oct 20
    
   10 صفر 1440
     
    کد پیگیری
    جلسه تودیع ومعارفه مدیر حراست سازمان در روز دوشنبه مورخ 92/04/10
    جلسه تودیع ومعارفه مدیر حراست سازمان در روز دوشنبه مورخ 92/04/10 در سالن کنفرانس حوزه ستادی با حضور جمعی از معاونان و مدیران سازمان و هیئت 4 نفره ای از سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد.
     در ابتدای این جلسه پس از قرائت آیاتی چند از کلام الله مجید رییس سازمان سما با تقدیر و تشکر از حمیدی مدیر سابق حراست گفت : جابجایی رسمی است که باید انجام شود . وی در ادامه با اشاره به درخواست حمیدی مبنی بر جابجایی از چند ماه پیش ادامه داد : آرزو می کنم تا با توجه به اشراف و توانمندی مدیر سابق حراست وی توان خود را  در اداره سمت جدیدش نیز حفظ کند.
     شفائی در ادامه سخنان خود گفت : با توجه به التزام همه ما به دین مبین اسلام چنانچه کاری کنیم که به دور از اهداف و شان اسلامی باشد باید در رفتار خویش تجدید نظر کنیم . در این چند سال در هرجا که خدمت کردیم خداوند را شاکر بودیم و خداوند نیز با توجه به شکرگزاری ، تمام فرصت ها را برایمان تکرار خواهد کرد و با وسعت بیشتری کارها را به ما واگذار خواهد نمود.
    وی در پایان سخنانش برای حمیدی و جدیدیان مدیران سابق و فعلی حراست آرزوی موفقیت نمود.
    در ادامه این جلسه صیفی رئیس دفتر مرکز حراست به نمایندگی از سوی دکتر امید رییس مرکز حراست دانشگاه گفت : در حراست تودیع ومعارفه نداریم . پرچم را از برادری     می گیریم و به دست برادر دیگری می دهیم . وی اشاره کرد : آقای جدیدیان سبقه چندساله ای در دفتر مرکزی حراست دانشگاه آزاد اسلامی داشته اند و بنا به دستور دکتر امید رئیس مرکز حراست ، ایشان در سازمان سما قبول مسئولیت نموده اند.
    وی با اشاره به اینکه شعار ما پیشگیری و درمان است و نه مچ گیری ، به همدلی ، مودت و حفظ برادری تاکید نمود و به سابقه درخشان جدیدیان نیز اشاره کرد.
    در ادامه این مراسم ضمن اهدای تقدیرنامه هایی از سوی رییس مرکز حراست دانشگاه آزاد اسلامی و رییس سازمان سما به حمیدی مدیر سابق حراست متن آن در حضور جمع حاضر قرائت شد.
    پس از آن ابلاغ حکم مدیریت حراست سما  از سوی محمد هادی امید ، رییس مرکز حراست به جدیدیان تسلیم گردید.
    حمیدی پس از تشکر از امید برای جدیدیان آرزوی موفقیت نمود. پس از وی مدیر جدید حراست سخنان خود را با تبریک به مناسبت ایام سالروز میلاد حضرت مهدی عج آغاز نمود . وی اشاره کرد: نه حراست تافته جدا بافته ای از سازمان است و نه سازمان جدای از حراست . همه خدمتگزار خدوم دانشگاهیم و با هم برادر و اعضای یک خانواده ایم . او با تشکر و تقدیر از حمیدی سخنان خود را اینگونه ادامه داد : چارچوب حراست در مقام اول التزام به دستورات دین مبین اسلام و پیروی از ولایت فقیه است. رعایت قوانین و ترویج حس مسئولیت پذیری ، تلاش در جهت حفظ امنیت همکاران ، تکریم ارباب رجوع ، حفظ آبرو وحریم خصوصی کارکنان ، تلاش در جهت شایسته سالاری از جمله موارد ومسئولیت هایی بود که جدیدیان در سخنان خود از آنها به عنوان اصول کار حراست یاد نمود. وی در ادامه تعامل و همکاری با مدیران سازمان در جهت تحقق اهداف سازمان،توجه به سه اصل دقت ، صحت و سرعت عمل در بررسی گزارش ها و اطلاع رسانی به موقع ،  شناسایی و پیشگیری از موارد سوء و برخورد قانونی با آنها را از دیگر مسئولیت هایی حراست برشمرد.
    خاطر نشان می شود محمد حمیدی همزمان با تودیع از سمت مدیریت حراست به سمت مدیریت دفتر مطالعات و آموزش نیروی انسانی برگزیده شد.
    این جلسه که از ساعت 14:30 دقیقه آغاز شد تا ساعت 15:15 به طول انجامید . روابط عمومی سازمان
       1392/4/10 16:29


    نام و نام خانوادگی :
    ایمیل :
    * متن کامنت :
     

    خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
    تعداد بازدید : 6681
    0/10 (تعداد آرا 0 نفر )