سه شنبه 24 مهر 1397  /  2018 16 Oct   
ساعت :  15:36 GMT  /  تهران -  19:06
مناسبت
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
رفاهی
سی و ششمین سالگرد ....
باشگاه پژوهشگران
مرکز نجوم سما
هفته دفاع مقدس گرامی باد
پرسش مهر
عضویت معاونان و رؤسای آموزشکده ها

این بخش ویژه عضویت معاونان سما و رؤسای
آموزشکده،رؤسای شوراي سياستگذاري،مدیران مالی و مدیران حراست می باشد

سالنما
24 مهر 1397
   
  2018 Oct 16
    
   6 صفر 1440
     
    کد پیگیری
    جلسه تودیع و معارفه ریاست مرکز آموزشی و فرهنگی سما زنجان برگزار شد
    مراسم تکریم جواد بریری و معارفه حمید ماکوئی به عنوان ریاست مرکز آموزشی و فرهنگی سما زنجان با حضور جمعی از مسئولین سازمان سما و دانشگاه های استانهای زنجان، اردبیل، آذربایجان شرقی و غربی و آموزش و پرورش استان روز پنج شنبه مورخ 8/5/94 در سالن کنفرانس دانشگاه آزاد اسلامی زنجان برگزار شد
     

    در این نشست که در فضایی دوستانه و صمیمی برگزار شد، دکتر رجائی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان زنجان، ضمن بازگویی خاطراتی از ابتدای تأسیس دانشگاه و تقدیر و تشکر از زحمات و خدمات جواد بریری به بیان سوابق ایشان به عنوان یکی از قدیمی ترین افراد در دانشگاه پرداخت. وی در ادامه با معرفی آقای ماکوئی به عنوان یکی از اساتید با سابقه گروه حسابداری دانشگاه آزاد، ابراز امیدواری کرد که با وجود امکانات وشرایط مناسب، حضور ایشان باعث چابک تر شدن سیستم گردد.
     فاطمی مشاور ریاست سازمان سما سخنران دیگر برنامه بود که ضمن ابلاغ تشکر ریاست سازمان سما به آقای بریری از ایشان به عنوان یکی از موفق ترین افراد سازمان یاد کرد.
    در این نشست همچنین یزدان پناه رئیس شورای سیاست گذاری سازمان سما در استان زنجان، سخنانی را در جمع مدعوین ایراد نمود. وی ضمن تشکر از زحمات بی دریغ آقای بریری در طی سالیان متمادی افزود:«مدیران جدید می بایست برنامه ریزی طولانی مدت و صحیح برای تربیت نسل جدید داشته باشند و سعی نمایند مسائل حاشیه ای مانع از بکارگیری افراد متخصص در پست های کلیدی نگردد.» فاطمی در ادامه برای آقای ماکویی در انجام امور محوله نیز آرزوی موفقیت نمود.
    در ادامه بریری به شرح فعالیت ها در طول دوران خدمت از قبیل آمار ساخت و سازها، مقدار ذخیره مالی در صندوق مشترک سازمان سما، فعالیت های گروه رباتیک آموزشکده به عنوان یکی از شاخص ترین فعالیت های پژوهشی در زمان تصدی پست ریاست مرکز آموزشی و فرهنگی سما پرداخت و از زحمات کلیه همکاران سازمان سما، دانشگاه و مجموعه سما زنجان تشکر نمود.
    ماکوئی سرپرست جدید مرکز آموزشی و فرهنگی سما نیز در سخنانی به ارائه برنامه های آتی خود از قبیل تأسیس هنرستان فنی و حرفه­ای، رفع مشکلات فضاهای آموزشی موجود طی برنامه های کوتاه مدت و بلند مدت، رسیدگی به امور رفاهی دانشجویان­­،کارکنان و اساتید در حد امکان و مطابق با مقررات، انتخاب مدیران بر اساس شایسته سالاری، تأکید بر قانونمندی و انجام امورات بر اساس آیین نامه و بخشنامه های موجود اشاره نمودند.
    حجت الاسلام و المسلمین شامی  ریاست دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه های آزاد اسلامی استان زنجان،  شکرگزار و ریاست مرکز آموزشی و فرهنگی سما اردبیل از دیگر سخنرانان مراسم بودند .
    در پایان این نشست ، مراسم اهدای حکم آقای ماکوئی و تکریم و تقدیر از آقای جواد بریری برگزار شد     
       1394/5/13 11:52


    نام و نام خانوادگی :
    ایمیل :
    * متن کامنت :
     

    خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
    تعداد بازدید : 1397
    5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )