شنبه 28 مهر 1397  /  2018 20 Oct   
ساعت :  16:21 GMT  /  تهران -  19:51
مناسبت
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
رفاهی
سی و ششمین سالگرد ....
باشگاه پژوهشگران
مرکز نجوم سما
هفته دفاع مقدس گرامی باد
پرسش مهر
عضویت معاونان و رؤسای آموزشکده ها

این بخش ویژه عضویت معاونان سما و رؤسای
آموزشکده،رؤسای شوراي سياستگذاري،مدیران مالی و مدیران حراست می باشد

سالنما
28 مهر 1397
   
  2018 Oct 20
    
   10 صفر 1440
     
    کد پیگیری
    با برگزاری جشن بادبادک ها اولین کار فرهنگی مدرسه سبز سما لاهیجان کلید خورد
    مدرسه سبز سما لاهیجان با همکاری حوزه معاونت این مرکز آموزشی فرهنگی، به منظور آشنا نمودن مردم لاهیجان با این مدرسه که برای اولین بار در سطح استان گیلان در سما لاهیجان راه اندازی شده، اقدام به برگزاری جشن بادبادک ها نمود. در این کار فرهنگی که همزمان با روز میلاد حضرت معصومه (س) و روز دختر برگزار شد، دانش آموزان این مدرسه و اولیای آنان و همچنین مردم شهرستان لاهیجان نیز مشارکت داشتند.
     

    جواد نجار تمیزکار معاون دانشگا و رئیس مرکز آموزشی فرهنگی سما لاهیجان و سیاهکل در حاشیه این مراسم، سالروز میلاد حضرت معصومه (س) و روز دختر را به تمامی بانوان سما و دانش آموزان دختر این مرکز آموزشی فرهنگی تبریک گفت و اظهار امیدواری نمود تا در سایه تربیت صحیح و اسلامی بتوانیم دختران فرهیخته و مذهبی تحویل جامعه دهیم. تمیزکار در ادامه صحبت هایش اصلی ترین کار سما را ایجاد بستر های فرهنگی در جهت رشد آموزش عنوان نمود و خاطرنشان کرد: «هدف ما این است که در کنار مسائل آموزشی به تقویت ابعاد فرهنگی دانش آموزان و دانشجویان نیز بپردازیم و بر این اعتقادیم که با تقویت این دو- آموزش و فرهنگ- خواهیم توانست به موفقیت های بزرگ دست یابیم.»
    تمیزکار این کار را اولین کار فرهنگی در سطح شهرستان دانست و افزود:«به دنبال آنیم که با انجام کارهای فرهنگی بیشتر و بسط دادن آن در سطح شهرستان بتوانیم در جهت ترویج سما و شناساندن این مرکز آموزشی  فرهنگی گام های موثری برداریم چرا که اصلی ترین هدف سما اعتلای آموزش همگام با رشد فرهنگی دانشجویان و دانش آموزان مان است.»

     

    رئیس مرکز آموزشی فرهنگی سما لاهیجان و سیاهکل در ادامه سخنانش با بیان اینکه افتخار ما این است که در سطح استان گیلان اولین مدرسه سبز از آن ماست، ضمن معرفی این مدرسه و اهداف متفاوت آموزشی آن، مدرسه سبز را از مدارس نوپا ذکر و اظهار امیدواری کرد در سایه همدلی مسوولین آموزشی و فرهنگی شهرستان بتوانیم در جهت اعتلای این مرکز موفق باشیم و در جهت پیشرفت این مدرسه حاضریم از تجربیات ارزنده معلمین موفق و مسوولین آموزشی این شهرستان بهره مند گردیم. نجار تمیزکار بار دیگر به عام المنفعه بودن مدارس سما اشاره نمود و خاطرنشان کرد:«درآمدهای حاصل از سما صرف توسعه فضاهای آموزشی، تقویت بنیه علمی دانش آموزان و انجام کارهای فرهنگی ماندگار و تاثیرگذار می شود و تمام تلاش مان این است که در جهت موفقیت دانش آموزان و تربیت افراد موثر برنامه ریزی کنیم چرا که سما متعلق به مردم است و باید در جهت پیشرفت مردم گام بردارد.»
    فاطمه خشنود مدیر مدرسه سبز نیز در سخنانی ضمن ارائه گزارشی از روند کارهای مدرسه سبز استقبال شهروندان برای ثبت نام فرزندان شان در این مدرسه را مثبت توصیف نمود. خشنود در ادامه سخنانش هوشمندسازی را از ویژگی های این مدرسه عنوان و خاطرنشان کرد:«تمامی کلاس های مدرسه سبز سما لاهیجان هوشمند بوده به گونه ای که قصد داریم از مصرف کاغذ و مداد و ... حتی الامکان خودداری کنیم.»
     خشنود به بیان برخی از خدماتی که قرار است در این مدرسه ارائه شود نیز پرداخت که برگزاری بعضی از کلاس ها در فضای آزاد، برگزاری دوره های iqmac، آموزش موارد زیست محیطی به دانش آموزان، برخورداری از کلینیک کمک های اولیه و ... از جمله آن بود.
    لازم به ذکر است که مدیران مدارس سما، روسای آموزشکده های سما لاهیجان و سیاهکل و کارکنان سما لاهیجان و سیاهکل نیز در این مراسم حضور داشتند.
     
    منبع :  اداره روابط عمومی    1394/5/26 12:30


    نام و نام خانوادگی :
    ایمیل :
    * متن کامنت :
     

    خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
    تعداد بازدید : 1543
    0/10 (تعداد آرا 0 نفر )