سه شنبه 24 مهر 1397  /  2018 16 Oct   
ساعت :  15:35 GMT  /  تهران -  19:05
مناسبت
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
رفاهی
سی و ششمین سالگرد ....
باشگاه پژوهشگران
مرکز نجوم سما
هفته دفاع مقدس گرامی باد
پرسش مهر
عضویت معاونان و رؤسای آموزشکده ها

این بخش ویژه عضویت معاونان سما و رؤسای
آموزشکده،رؤسای شوراي سياستگذاري،مدیران مالی و مدیران حراست می باشد

سالنما
24 مهر 1397
   
  2018 Oct 16
    
   6 صفر 1440
     
    کد پیگیری
    پرونده المپیاد ورزشی دختران دانشجوی سما کشور بسته شد/از ورزشکاران مصدوم روی سکوی قهرمانی تا تشویق آذری‌ها با زبان ترکی
    پرونده المپیاد ورزشی دختران دانشجوی سما کشور که به مدت سه روز در دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان در جریان بود با معرفی نفرات و تیم‌های برتر بسته شد.
     


    المپیاد ورزشی دختران دانشجوی سما کشور که از روز جمعه 23 مرداد در سه رشته آمادگی جسمانی، بسکتبال و تنیس روی میز به میزبانی همدان آغاز شده بود، عصر یکشنبه 25 مرداد با مراسم اختتامیه به کار خود پایان داد و پرونده این رقابت‌ها بسته شد.
    در این مسابقات بیش از 280 ورزشکار در سه رشته آمادگی جسمانی، بسکتبال و تنیس روی میز در قالب 14 کاروان ورزشی و 29 تیم حضور داشتند و طی سه روز با هم به رقابت پرداختند.
     مراسم اختتامیه با حضور جمشید وزیری مدیر تربیت بدنی و سلامت سازمان سمای کشور، سعید جامه‌بزرگی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان همدان و غلامرضا خاکساری رئیس تربیت بدنی این واحد و سرپرست و ناظران فنی رشته‌های مختلف برگزار گردید و شاهرخ قاسم‌زاده رئیس مرکز آموزشی فرهنگی سما همدان و سرپرست اجرایی مسابقات در این مراسم گزارشی کوتاه از نحوه برگزاری این رقابت‌ها ارائه کرد.
    مراسم اختتامیه با وجود فشردگی مسابقات با شور و اشتیاق زاید الوصف دانشجویان همراه بود. در حین اهدای جوایز، نشان و کاپ‌های قهرمانان ورزشکاران تیم‌های آذربایجان غربی و شرقی با شور و حال خاصی و با زبان آذری به تشویق نمایندگان خود می‌پرداختند و بعضی از ورزشکارانی که در این رقابت‌ها دچار مصدومیت شده بودند با پا و دست بانداژ شده برای دریافت جوایز خود روی سکو رفتند.
    در پایان این رقابت‌ها تیم‌های اصفهان، کردستان و خوزستان در رشته بسکتبال اول تا سوم شدند.
    در رده انفرادی رقابت‌های آمادگی جسمانی نسا دولت‌خانی از آذربایجان غربی عنوان نخست را به خود اختصاص داد، الهه سیفی از خراسان رضوی نایب قهرمان شد و فاطمه عزیزی از لرستان در جایگاه سوم قرار گرفت.

     


    در رده تیمی و مجموع دو استقامت و ایستگاهی این رشته تیم خراسان رضوی با کسب 84/699 قهرمان شد، تیم اصفهان با 65/685 امتیاز در رده دوم قرار گرفت و تیم آذربایجان شرقی به عنوان سومی دست پیدا کرد.
    در تنیس روی میز تیم‌های تهران، آذربایجان غربی و خوزستان در بخش تیمی به عنوان‌های اول تا سوم دست پیدا کردند.
    در بخش انفرادی تنیس روی میز رقابت‌ها به صورت تک‌حذفی برگزار شد که در نهایت مریم معظمی از تهران قهرمان شد و به نشان طلا دست یافت، فاطمه محمدپور دیگر ورزشکار تهرانی به گردن‌آویز نقره بسنده کرد و عنوان سومی مشترک به ربابه مرزبان از آذربایجان غربی و هما مجیدی از اصفهان اختصاص یافت.
    گفتنی ست کاپ اخلاق این دوره از مسابقات به استان آذربایجان شرقی اهداء شد.
     
    منبع :  اداره روابط عمومی    1394/5/26 12:40


    نام و نام خانوادگی :
    ایمیل :
    * متن کامنت :
     

    خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
    تعداد بازدید : 1578
    0/10 (تعداد آرا 0 نفر )