شنبه 27 مهر 1398  /  2019 19 Oct   
ساعت :  3:29 GMT  /  تهران -  6:59
مناسبت
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
عضویت معاونان و رؤسای آموزشکده ها

این بخش ویژه عضویت معاونان سما و رؤسای
آموزشکده،رؤسای شوراي سياستگذاري،مدیران مالی و مدیران حراست می باشد

«مدرسه ایرانی، معماری ایرانی»
جشنواره و همایش طراحی لباس
با مدارس سما آشنا شوید
باشگاه پژوهشگران
کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی
رفاهی
مرکز نجوم سما
هفته دفاع مقدس گرامی باد
سالنما
27 مهر 1398
   
  2019 Oct 19
    
   19 صفر 1441
     
    کد پیگیری
    ابریشمی نیا: هدف ما در سما، جذب اساتید و معلمان باکیفیت است

    معاون سرمایه انسانی و پشتیبانی سازمان سمای دانشگاه ازاد اسلامی با اشاره به ارتقا مدارس سازمان سما گفت:«باید توجه مردم را به نظم مالی این مدارس جلب کنیم و بتوانیم صرفه جویی های مناسبی را  در این راه انجام دهیم، در آن صورت می توانیم این هزینه ها را صرف جذب اساتید و معلم های با کیفیت کنیم. از طرفی می توانیم شهریه مدارس را هم کاهش دهیم. این موضوع یکی از مواردی است که باعث ارتقای مدارس و آموزشکده های سما می شود.»

    سید محمد ابریشمی نیا به ایسکانیوز گفت:«با توجه به مدت حضور من در سازمان سما، خیلی زود است درباره نتیجه اتفاقاتی که افتاده است صحبت کنیم. ولی موضوع مهم دراین‌باره این است که چه اتفاقاتی در سازمان سما باید افتاده بیوفتد. برای اتفاق افتادن این امر یک برنامه جامعی تهیه کرده ایم تا اصلاحات مناسب هم در حوزه اداری و هم مالی اتفاق بیفتد.»

    ابریشمی نیا ادامه داد:«اولین گام در این راه تصویب آیین‌نامه مستقل مالی سازمان سما بود که در آخرین جلسه شورای سازمان سما که با حضور دکتر میرزاده برگزار شد، بعد از 24 سال سازمان سما صاحب آیین نامه مالی مستقل شد. گام بعدی در این راه آیین نامه معاملات است. بعد از آن هم آیین نامه استخدامی برای تصویب به شورا ارجاع داده می شود تا روند اصلاحات به خوبی در سازمان سما صورت گیرد.»

    او افزود:«وضعیت حساب های سازمان سما نیاز به بازنگری و اصلاحات کامل دارد که امیدواریم با همکاری همه همکاران این اتفاق به زودی انجام گیرد و این سازمان از نظم مالی برخوردار شود.»

    معاون سرمایه انسانی و پشتیبانی به تاثیر این تغییرات بر روی ارتقا سطح مدارس سما اشاره کرد و ادامه داد:«باید توجه مردم را به نظم مالی این مدارس جلب کنیم و بتوانیم صرفه جویی های مناسبی را در این راه انجام دهیم، در آن صورت می توانیم این هزینه ها را صرف جذب اساتید و معلم های با کیفیت کنیم. از طرفی می توانیم شهریه مدارس را هم کاهش دهیم. این موضوع یکی از مواردی است که باعث ارتقای مدارس و آموزشکده های سما می شود.»

    قطعا وقتی مدارس هوشمند می شود یعنی از ابزار تکنولوژی بیشتر استفاده می کنیم، وقتی از ابزار بیشتر استفاده کنیم، شاید در کوتاه مدت هزینه ها کمی افزایش یابد ولی در بلند مدت با کاهش هزینه ها روبرو خواهیم شد. بخش دوم این موضوع این است که قطعا تعداد جذب این مدارس به دلیل هوشمند بودن، خیلی بیشتر خواهد شد. وقتی این اتفاق بیوفتد ما می توانیم با نگه داشتن هزینه های ثابت درآمد بیشتری را کسب کنیم و در نتیجه این اتفاق کسری هزینه ها جبران خواهد شد.

     

    منبع :  خبرگزاری ایسکانیوز    1394/8/5 13:25


    نام و نام خانوادگی :
    ایمیل :
    * متن کامنت :
     

    خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
    تعداد بازدید : 1172
    5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )