پنجشنبه 19 تير 1399  /  2020 9 Jul   
ساعت :  2:15 GMT  /  تهران -  6:45
مناسبت
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
عضویت معاونان و رؤسای آموزشکده ها

این بخش ویژه عضویت معاونان سما و رؤسای
آموزشکده،رؤسای شوراي سياستگذاري،مدیران مالی و مدیران حراست می باشد

«مدرسه ایرانی، معماری ایرانی»
جشنواره و همایش طراحی لباس
دعای روز
با مدارس سما آشنا شوید
مدارس عالی مهارتی
باشگاه پژوهشگران
پرسش مهر 98
کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی
هفته دفاع مقدس گرامی باد
سالنما
19 تير 1399
   
  2020 Jul 9
    
   17 ذیقعده 1441
     
    کد پیگیری
    برگزاری نشست تخصصی مدیران و کارشناسان دانشجوئی آموزشکده های فنی و حرفه ای سما منطقه غرب و شمالغرب کشور
    پنجمین نشست تخصصی مدیران و کارشناسان دانشجوئی آموزشکده های فنی و حرفه ای سما منطقه غرب و شمالغرب کشور به همت مدیریت امور دانشجویی سازمان سما و با میزبانی شایسته واحد تبریز برگزار شد.
    در ابتدای این جلسه دکتر شهریار حسن زاده دبیر شورای سیاست گذاری سما استان آذربایجان شرقی ضمن خیر مقدم به مسئولین و همکاران شرکت کننده، از مسئولین سازمان سما که با ترتیب دادن چنین نشست هایی سعی در رفع مسائل و مشکلات موجود در مراکز آموزشی سما و اعتلای سطح آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و دانشجویی آموزشکده ها دارند، قدردانی به عمل آورد.
    سپس دکتر سعید فرشاد مشاور عالی ریاست سازمان برگزاری چنین همایش هایی را فرصت مناسب و مغتنم جهت رفع مشکلات حوزه امور دانشجویی دانست.
    سخنران بعدی این نشست داودپور معاون فرهنگی و دانشجویی سازمان سما بود. وی در بخش اول سخنان خود با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و امام راحل (ره) و تشکر از زحمات کلیه دست اندرکاران و برگزارکنندگان، از زحمات چندین ساله دکتر فرشاد به عنوان پیشکسوت سمایی تشکر نمود.
    وی در ادامه سخنان خود بر نقش ویژه کار آفرینی در تمامی مجموعه های سما و افزایش رضایت مندی دانشجویان از مراکز سما تاکید کرد و خواستار انجام نظرسنجی های متمرکز از دانشجویان برای سنجش میزان رضایت مندی آنان از خدمات دهی مراکز آموزشی سما شد.
    داوودپور با اشاره به تاکید ریاست سازمان در خصوص تربیت دانشجویان مهارت محور به راهکارهای ارتقا اخلاق و مهارت های زندگی و کاهش اختلالات و بیماریهای روانی اشاره داشت.

    سخنران بعدی این اجلاس مدیر امور آموزشکده های سازمان سما بود. مهندس شمس نیا در ابتدای سخنان خود بر اهمیت اتخاذ تدابیر لازم در خصوص جلوگیری از آهنگ کاهش دانشجو در مراکز سما با توجه به فضای رقابتی  موجود تاکید و بر برنامه ریزی های جدید و مبتنی بر امکانات آموزشکده ها و مراکز سما اشاره کرد.
    در ادامه مدیر امور دانشجویی سازمان سما هدف از برگزاری این نشست را بحث و تبادل نظر در خصوص فرآیند های مختلف دانشجویی عنوان کرد. مهندس بختیاری با اشاره به درج آیین نامه ها و بخشنامه های مربوطه در سایت سازمان خواستار توجه ویژه مدیران دانشجویی به آن ها شد.
    برگزاری جلسه پرسش و پاسخ با حضور شرکت کنندگان و مسئولین سازمان بخش پایانی این نشست یک روزه بود.


     
    منبع :  روابط عمومی    1394/8/6 14:31


    نام و نام خانوادگی :
    ایمیل :
    * متن کامنت :
     

    خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
    تعداد بازدید : 1243
    5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )