شنبه 27 مهر 1398  /  2019 19 Oct   
ساعت :  3:26 GMT  /  تهران -  6:56
مناسبت
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
عضویت معاونان و رؤسای آموزشکده ها

این بخش ویژه عضویت معاونان سما و رؤسای
آموزشکده،رؤسای شوراي سياستگذاري،مدیران مالی و مدیران حراست می باشد

«مدرسه ایرانی، معماری ایرانی»
جشنواره و همایش طراحی لباس
با مدارس سما آشنا شوید
باشگاه پژوهشگران
کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی
رفاهی
مرکز نجوم سما
هفته دفاع مقدس گرامی باد
سالنما
27 مهر 1398
   
  2019 Oct 19
    
   19 صفر 1441
     
    کد پیگیری
    برگزاری کارگاه آموزشی تدوین برنامه راهبردی سما استان خوزستان/دبیر شورای سیاستگذاری سما خوزستان:افق و چشم انداز خوب و مثبتی در انتظار سازمان سما خواهد بود
    کارگاه آموزشی تدوین برنامه راهبردی سما استان خوزستان با حضور سهراب جهانگیری فرد سرپرست اداره کل برنامه ریزی و نظارت راهبردی سازمان سما، فریبرز فروتن دبیر شورای سیاستگذاری سما خوزستان و معاون دانشگاه و رئیس مرکز آموزشی و فرهنگی سما، معاونین سما و روسای مراکز آموزشی و فرهنگی سما، روسای آموزشکده های فنی وحرفه ای و کارشناسان سما استان خوزستان به میزبانی سما واحد اهواز برگزار شد.
    در ابتدا گزارشی از اقدامات انجام شده در دبیرخانه شورای سیاستگذاری نمایش داده شد. پس از آن فریبرز فروتن دبیر شورای سیاستگذاری سما خوزستان ضمن خوشامدگویی به حاضرین و آرزوی قبولی عزاداری در ماه محرم گفت:«افق و چشم انداز خوب و مثبتی در انتظار سازمان سما خواهد بود و ما نیز در سما استان خوزستان آمادگی هرگونه کمک و همکاری را داریم.»
     فروتن در ادامه به ارائه آمار، اطلاعات، برنامه ها و چشم اندازهای سما استان خوزستان پرداخت و افزود:«با توجه به برنامه های خوب و موثری که در سطح واحدهای استان وجود دارد امیدواریم بنده و همکارانم در سما خوزستان بتوانیم گام موثری در جهت پیش برد اهداف سازمان سما و دانشگاه آزاد اسلامی برداریم و در این خصوص از پیشنهادات، انتقادات، راهکارها و حمایت های گوناگون استقبال خواهیم کرد.»  معاون سما واحد اهواز موفقیت هر سازمان را مرهون داشتن برنامه کاری دانست.
    پس از وی سهراب جهانگیری فرد سرپرست اداره کل برنامه ریزی و نظارت راهبردی سازمان سما ابراز امیدواری کرد با برگزاری چنین جلساتی در استان خوزستان، شاهد نتایج خوب و مثبتی خواهیم بود. وی با اشاره به تازه تاسیس بودن دفتر برنامه ریزی و نظارت راهبردی، خواستار همکاری کلیه سمائیان برای ارتقاء و کارآمدی سیستم شد.
    جهانگیری فرد برنامه ریزی همه جانبه، برگزاری کارگروه های مختلف و استفاده از نظرات کارشناسان مختلف را لازمه یک برنامه استراتژیک و راهبردی دانست.
    سپس جلسه به صورت کارگاهی با ارائه سرفصل های مربوطه در زمینه های مختلف ادامه یافت و حاضرین در این کارگاه به ارائه نقطه نظرات خود در مورد موضوعات مطرح شده پرداختند.


     
    منبع :  روابط عمومی    1394/8/6 15:34


    نام و نام خانوادگی :
    ایمیل :
    * متن کامنت :
     

    خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
    تعداد بازدید : 808
    5.9/10 (تعداد آرا 11 نفر )