شنبه 27 مهر 1398  /  2019 19 Oct   
ساعت :  3:22 GMT  /  تهران -  6:52
مناسبت
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
عضویت معاونان و رؤسای آموزشکده ها

این بخش ویژه عضویت معاونان سما و رؤسای
آموزشکده،رؤسای شوراي سياستگذاري،مدیران مالی و مدیران حراست می باشد

«مدرسه ایرانی، معماری ایرانی»
جشنواره و همایش طراحی لباس
با مدارس سما آشنا شوید
باشگاه پژوهشگران
کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی
رفاهی
مرکز نجوم سما
هفته دفاع مقدس گرامی باد
سالنما
27 مهر 1398
   
  2019 Oct 19
    
   19 صفر 1441
     
    کد پیگیری
    جلسه هم اندیشی راه اندازی پورتال جامع مدارس سما برگزار شد/دکترزرهانی: امسال،سال همگانی کردن پورتال جامع مدارس سماست/ تشویق، آموزش و نظارت سه رکن اصلی راه اندازی پورتال
    جلسه هم اندیشی، نقد و برررسی پورتال جامع مدارس سما با شرکت دکتر زرهانی، معاونین، مشاورین و مسئولین حوزه ستادی و با حضور گروه طراح این نرم افزار جامع در حوزه ستادی سازمان سما برگزار شد.
    در این نشست گروه طراح، پورتال جامع مدارس سما را سیستم جامع نرم افزاری مبتنی بر تکنولوزی اینترنت برای ارائه خدمات گسترده به مدارس معرفی نمودند و افزایش کیفیت نظارت، برقراری ارتباط سریع و موثر کاربران با یکدیگر، وجود پایگاه اطلاع رسانی قوی و تبلیغاتی، آشنایی دانش آموزان با فضای مجازی تحت نظارت والدین، ارتقاء کیفیت آموزش، مشارکت دانش آموزان در محتواهای آموزشی و ... را از اهم اهداف راه اندازی این پورتال برشمردند.
    طراحی این پورتال با بهره گیری از دانش روز و دستان ماهر متخصصین سمایی، فراهم شدن امکان رصد و پیگیری جامع و یکپارچه امور مدارس در حوزه ستادی، سهولت تغییر و تحول در برنامه های سیستم در کوتاهترین زمان ممکن از دیگر نقاط قوت این طرح بود که توسط مهندس شیری مدیر فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان عنوان شد.
    در این جلسه حاضرین نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را در خصوص این طرح به بحث و بررسی گذاشتند.
    یزدان پناه معاون آموزشی و پژوهشی سازمان عدم استفاده از سیستم پورتال جامعه مدارس در مراکز سما را ناشی از ضعف این مدارس دانست و طرح موجود را در راستای درآمدزایی برای مجموعه سما موثر و مفید خواند.

     
    دکتر زرهانی: نصب و راه اندازی پورتال نیشابور برای مدارس الزامی است
    در پایان دکتر زرهانی ریاست سازمان سما با جمع بندی مطالب عنوان شده و قدردانی از تیم طراح، تصریح کرد:«با یاری خداوند و همت همه دوستان زمینه استقرار این پورتال را در تمامی مدارس فراهم خواهیم نمود، تا مدارس سما در اقصی نقاط ایران بتوانند از خدمات ارزنده و مطلوب این سیستم بهره مند گردند.»
    دکتر زرهانی با تاکید بر استفاده تمامی واحدهای آموزشی از این سیستم جامع به مسئولین مربوطه یادآوری کرد تا با اتخاذ راهکارهای تشویقی و تنبیهی مناسب نسبت به استفاده مدارس از این طرح تاکید گردد.
    ریاست سازمان سما با ارائه نظرات و پیشنهادت خود درخصوص این طرح از تیم طراح خواست تا با نگارش آیین نامه مربوطه وظایف هر حوزه اعم از حوزه ستادی، معاونین واحدها، مدیران مدارس، معلمین و دانش آموزان به صورت جامع و کامل احصاء تا به واحدهای آموزشی ابلاغ گردد.
     
     
     
     
     
     
    منبع :  روابط عمومی    1394/8/30 15:11


    نام و نام خانوادگی :
    ایمیل :
    * متن کامنت :
     

    خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
    تعداد بازدید : 1136
    5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )