پنجشنبه 30 فروردين 1397  /  2018 19 Apr   
ساعت :  19:27 GMT  /  تهران -  23:57
مناسبت
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
رفاهی
باشگاه پژوهشگران
مرکز نجوم سما
هفته دفاع مقدس گرامی باد
پرسش مهر
عضویت معاونان و رؤسای آموزشکده ها

این بخش ویژه عضویت معاونان سما و رؤسای
آموزشکده،رؤسای شوراي سياستگذاري،مدیران مالی و مدیران حراست می باشد

سالنما
30 فروردين 1397
   
  2018 Apr 19
    
   3 شعبان 1439
     
    کد پیگیری
    نام سما در صدر سه عنوان برتر جشنواره فرهیختگان
    آموزشکده فنی و حرفه ای سمای کرج، مدرسه ابتدایی پسرانه سمای یاسوج به رتبه های برتر جشنواره فرهیختگان دانشگاه آزاد اسلامی دست یافتند.


     

     

    احمدرضا ملاپور دانش آموز سمای واحد رشت عنوان برگزیده چهارمین جشنواره را به خود اختصاص داد.
     

    مراسم تقدیر از برگزیدگان چهارمین جشنواره فرهیختگان و سومین جایزه ویژه امام خمینی(ره) ظهر امروز با حضور آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، رئیس هیات امنا و هیات موسس دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر حمید میرزاده، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر سید احمد زرهانی معاون دانشگاه و رییس سازمان سما، معاونان دانشگاه و مهمانان برگزار شد.
    مراسم تقدیر از برگزیدگان جشنواره فرهیختگان و سومین جایزه ویژه امام خمینی(ره) برگزار شد. در این مراسم از 79 برگزیده در مجموع 26 محور تقدیر شد.
    به علت استانداردهای بالایی که برای جایزه امام خمینی(ره)، از سوی شورای سیاست‌گذاری در نظر گرفته شده بود، در این جشنواره فقط نشان نقره و برنز به برگزیدگان اهدا شد و کسی نتوانست برنده نشان طلا شود.
    محمدعلی به‌نژادی از واحد تبریز صاحب برگزیده نشان نقره جایزه امام خمینی(ره) و رامین یوسفی، از واحد مسجدسلیمان برگزیده نشان برنز جایزه امام خمینی(ره) معرفی شدند.
    همچنین از 6 مقاله برتر از پژوهشگران واحدهای نجف‌آباد، مراغه، قزوین، کرج و زنجان تقدیر شد.
    در محور کتاب‌های برتر هم، 7 کتاب برتر داخلی با عناوین مدیریت منابع انسانی پیشرفته (علی‌اکبر قهرمانی)، نانو فناوری پزشکی (امیرامانی و رضا فریدی)، کتاب جامع تحلیل پوششی داده‌ها (محمد ایزدی‌خواه)، هندسه ترسیمی (مهدی شعبانیان)، تکنیک‌های جراحی در دام‌های کوچک (مهدی مرجانی)، محیط‌های میکروبی (شهرام حنیفیان و جلال شایق) و داده‌کاوی (فاطمه حبیب‌اللهی) تقدیر شد. همچنین ادو کتاب منتشر شده از سوی انتشارات خارجی و یک ترجمه برتر (هوش‌های چندگانه: افق‌های نوٰ، ترجمه مهناز سعیدی) به عنوان برگزیده معرفی شدند.
    7 واحد دانشگاهی علوم و تحقیقات، قزوین، اصفهان(خوراسگان)، تهران جنوب، شهررضا، قشم و اردستان هم به عنوان واحدهای برتر شناخته شدند و از آن‌ها تقدیر شد.

     

    در محور پایان‌نامه‌های برتر از 10 رساله و پایان‌نامه، 4 رساله دکتری، 4 پایان‌نامه ارشد و 2 پایان‌نامه دکتری حرفه‌ای تقدیر شد. از مجموع این 10 رساله و پایان‌نامه 4رساله از واحد علوم و تحقیقات، 3 رساله از واحدهای استان اصفهان، و 3 پایان‌نامه دیگر از کرج، قزوین و اهواز بودند.
     
       1395/2/30 22:18


    نام و نام خانوادگی :
    ایمیل :
    * متن کامنت :
     

    خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
    تعداد بازدید : 1706
    5.5/10 (تعداد آرا 28 نفر )