پنجشنبه 2 اسفند 1397  /  2019 21 Feb   
ساعت :  7:02 GMT  /  تهران -  10:32
مناسبت
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
«مدرسه ایرانی، معماری ایرانی»
جشنواره و همایش طراحی لباس
رفاهی
باشگاه پژوهشگران
کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی
مرکز نجوم سما
هفته دفاع مقدس گرامی باد
عضویت معاونان و رؤسای آموزشکده ها

این بخش ویژه عضویت معاونان سما و رؤسای
آموزشکده،رؤسای شوراي سياستگذاري،مدیران مالی و مدیران حراست می باشد

سالنما
2 اسفند 1397
   
  2019 Feb 21
    
   15 جمادی الثانی 1440
     
    کد پیگیری
    گزارش جلسه هیات رییسه و شورای سازمان سما
    جلسه  هیات رییسه و شورای سازمان سما در روز شنبه  مورخ 14 دی ماه در حالی برگزار شد که سازمان سما میزبان دکتر حمید میرزاده رییس دانشگاه آزاد اسلامی بود .

    دراین جلسه که تنی چند از معاونان و مدیران سابق سازمان نیز حضور داشتند، رییس دانشگاه با تاکید بر توسعه کیفی گفت: هدف ما توسعه مدارس سما در مناطق محروم کشور است. او با قدردانی از زحمات وخدمات دکتر جاسبی و مهندس میرشمسی گفت : امیدوارم با کمک یکدیگر اهداف عالیه بنیانگذاران این سازمان عظیم تحقق پیدا کند. رییس دانشگاه آزاد با اشاره به انگیزه و علاقه فراوانی که در قلی زاده رییس سازمان سما به جهت پیگیری امور وجود دارد گفت : توسعه کیفی اولویت مهم و اساسی در دانشگاه آزاد اسلامی و سازمان سما است وباید با همکاری و کسب تجربه از مدیران قبلی به این امر مهم بپردازیم. وی در خصوص توسعه مدارس در مناطق محروم تصریح کرد: توسعه کمی را برای رشته های چند نظمی و مورد نیاز کشور و توسعه مدارس سما را برای مناطق محروم کشور خواهیم داشت. وی ادامه داد : بنای ما توسعه مدارس هوشمند سما ، مدارس ورزش سما و همچنین آموزشکدهه ای مهارت محور است.

    حجت الاسلام والمسلمین دکتر قلی زاده معاون دانشگاه و رییس سازمان با ارائه گزارشی از سوابق عملکرد سما در چند سال اخیر و تعداد نیروهای شاغل به کار در این سازمان ، آماری از تعداد دانشجویان ودانش آموزان سمایی کشور را نیز ارائه نمود.وی گفت: سازمان سما یکی از مقدس ترین سازمان هاست چرا که وظیفه تعلیم وتربیت رابر عهده دارد. وی با بیان اینکه مهارت و ایجاد شغل از دغدغه های کنونی کشور است اظهار داشت : سازمان سما با امکانات خوبی که دارد در این راستا گام های بزرگی برمی دارد.

    قلی زاده با اشاره به فعالیت های اخیر این سازمان در راستای ارتقای کیفی گفت : برنامه ریزی برای چابک سازی و تعالی سازمان ، توسعه مدارس هوشمند ، بین المللی و ورزشی از اقدامات انجام یافته در چند ماه اخیر است.وی با بیان اینکه مباحث آموزشی سازمان سما شامل 40 درصد نظری و 60 درصد عملی می باشد ، ابراز امیدواری کرد که این سازمان به مرکز کاردانی پیوسته و کاردانی ناپیوسته علمی کاربردی و فنی و حرفه ای دانشگاه آزاد اسلامی تبدیل شود.

    در ادامه به دلیل تجمیع جلسه شورای سازمان و برگزاری جلسه تودیع ومعارفه برخی از کارکنان حوزه ستادی ، رییس سازمان  حضور دکتر میرزاده را مغتنم شمرده و ضمن معرفی مختصر و عملکرد آن دسته از کارکنان ،ترتیبی اتخاذ نمود تا لوح سپاس خود را از دست ریاست دانشگاه آزاد دریافت نمایند.

    قاسم یزدان پناه با دریافت حکمی از سوی ریاست سازمان به عنوان سرپرست معاونت آموزشی و پژوهشی برگزیده شد فاروق داوود پور سرپرستی معاونت فرهنگی و دانشجویی را عهده دار گردید و همچنین محمد مهدی شاه حسینی به عنوان سرپرست معاونت پشتیبانی و سرمایه انسانی انتخاب شد. سیروس حاجی زاده به عنوان سرپرست مدیریت امور مدارس انتخاب شد که قبل از آن غلامرضا یمینی مسئولیت آن را بر عهده داشت- انتصاب قاسم قربانی رستم به معاونت دانشگاه وریاست آموزشکده سما واحد اسلامشهر که وی قبل از این به عنوان معاون آموزشی ، پژوهشی و فرهنگی سازمان فعالیت می نمود.حسن فرخ پور معاون سابق هماهنگی که به سمت دبیر کمیته انتصابات منصوب گردید. هوشنگ مکتبی که پیش از این معاون پشتیبانی سازمان بود به عنوان رییس اداره حسابرسی انتخاب گردید . حسین فرزانه مدیر دفتر برنامه ریزی و نظارت راهبردی شد و قدرت اله باقری پور به سمت مدیر تربیت بدنی سازمان منصوب گردید. فتح اله آستارکی نیز به عنوان رئیس آموزشکده جنت آباد انتخاب گردید.

    در این جلسه نمودار کلان سازمانی یا همان تاپ چارت به تصویب شورای سازمان سما رسید. ضمنا
    مقرر گردید سهم 20 درصدی دانشگاه و سهم 80 درصدی سازمان سما از هزینه های خدمات آموزشی در راستای توسعه مدارس هوشمند ، مهارت های آموزشی و مدارس ورزشی هزینه شود.

       1392/10/15 15:37


    نام و نام خانوادگی :
    ایمیل :
    * متن کامنت :
     

    خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
    تعداد بازدید : 2181
    1.7/10 (تعداد آرا 3 نفر )