سه شنبه 19 فروردين 1399  /  2020 7 Apr   
ساعت :  17:26 GMT  /  تهران -  21:56
مناسبت
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
عضویت معاونان و رؤسای آموزشکده ها

این بخش ویژه عضویت معاونان سما و رؤسای
آموزشکده،رؤسای شوراي سياستگذاري،مدیران مالی و مدیران حراست می باشد

«مدرسه ایرانی، معماری ایرانی»
جشنواره و همایش طراحی لباس
با مدارس سما آشنا شوید
باشگاه پژوهشگران
پرسش مهر 98
رویدادهای پژوهشی
کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی
هفته دفاع مقدس گرامی باد
سالنما
19 فروردين 1399
   
  2020 Apr 7
    
   13 شعبان 1441
     
    کد پیگیری
    نشست مشترک سما اسلامشهر با فرماندهان نیروی انتظامی شهرستان
    همزمان با آغاز سال تحصيلي جديد و به منظور تعامل هرچه بیشتر دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر و نیروی انتظامی شهرستان، جلسه مشتركي بين مسئولان آموزشكده سما اسلامشهر با فرماندهان نيروي انتظامي شهرستان برگزار گرديد.
    در اين جلسه دكتر قرباني رستم رياست آموزشكده سما اسلامشهر و معاونان به همراه سرهنگ حسن آبادي فرماندهی نیروی انتظامی اسلامشهر دیدار و پیرامون ضرورت برقراري رابطه و تعامل دو سويه بين دستگاه هاي اجرايي و دانشگاه، به بحث و تبادل نظر پرداختند.

     

    رئيس آموزشكده سما اسلامشهر ضمن عرض خير مقدم به فرماندهان محترم نيروي انتظامي شهرستان به ارائه گزارشي از وضعيت دانشجويان شاغل به تحصيل در اين واحد پرداخت و گفت:«آموزشکده سما اسلامشهر با بهره‌گیری از توان و تخصص بالای خود، در کنار برنامه‌ریزی‌های مدون و مطلوب، توانسته است 5600 دانشجو  كارداني را در كشور به خود اختصاص دهد».
    دكتر قرباني رستم ادامه داد:«با استعانت از پروردگار و با رویه تکریم ارباب رجوع و بهره‌گیری از توان و تخصص بالای خود، در کنار برنامه‌ریزی‌های مدون و مطلوب، سعي كرده ايم تا برنامه‌های خود را در زمینه‌های مختلف به خوبی پیش ببريم و جذب بالای دانشجو در بین آموزشکده های سراسر کشور موید این نکته است».

     

    در ادامه سرهنگ حسن آبادي فرمانده نیروی انتظامی شهرستان اسلامشهر هم پيش بيني خطر،‌ ارزيابي و پيشگيري را در الويت اول نيروي انتظامي در مقوله امنيت قلمداد كرد و گفت:«این موضوع با توجه به پتانسیل ها و ظرفیت هر جامعه بوجود می آید و به همین لحاظ برقراری امنیت عمومی تنها زمانی محقق می شود که همه سازمان ها و نهاد ها با توجه به تخصص خود با یکدیگر همکاری داشته باشند».
    وي افزود:«بطور کلی پیشگیری از وقوع جرم با افزایش امنیت در جامعه ارتباط مستقیم دارد و چنانچه هر گونه اقدامی در جهت پیشگیری از وقوع جرم با برنامه ریزی، سازماندهی و هماهنگی در بین متولیان امنیت صورت پذیرد و از نظرات کارشناسان بهره گرفته شود یقینا شاهد نظم اجتماعی و کاهش جرائم و در نهایت امنیت عمومی  بالائی خواهیم بود».
     
     
     
    از سوي ديگر دكتر قرباني رستم رياست آموزشكده سما اسلامشهر گفت:«با افتتاح مجتمع تحصيلات تكميلي درنيمسال جاري در محل معاونت سما و حضور 3000 دانشجو در مقطع كارشناسي ارشد و دكتري نظم و امنيت ترافيكي و استقرار نيروي انتظامي در اين منطقه ضرورت به سزايي پيدا كرده است و تعامل سازنده با ساير دستگاه هاي اجرايي و بخش هاي انتظامي شهرستان جهت برقراري نظم و امنيت و توسعه شهرستان اهميت ويژه اي پيدا كرده است».
    همچنين سرهنگ ابراهيم حسن آبادي فرمانده نیروی انتظامی ضمن  تشکر از رییس و هیأت رییسه این واحد دانشگاهی برای برگزاری این نشست، از ایشان بخاطر احساس مسئولیت در برطرف نمودن مشکلات دانشجویان این واحد تقدیر کرد.

     

    در پايان شرکت کنندگان در این جلسه پیرامون لزوم برقراری امنیت عمومی و نظم ترافيكي در شهرستان و چگونگی همکاری دوطرفه دانشگاه و نیروی انتظامی در این خصوص، به گفتگو پرداختند و فرمانده نیروی انتظامی اسلامشهر خاطر نشان کرد:« استقرار و تردد نیروي انتظامي و گشت راهنمایی و رانندگی و نصب تابلوهاي راهنما و جهت ياب براي آموزشكده سما اسلامشهر به برقراری هرچه بیشتر نظم و امنيت عمومي و ترافيكي با دانشگاه همکاری مي نماییم».
          
       1395/8/1 09:56


    نام و نام خانوادگی :
    ایمیل :
    * متن کامنت :
     

    خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
    تعداد بازدید : 1552
    5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )