پنجشنبه 3 خرداد 1397  /  2018 24 May   
ساعت :  22:37 GMT  /  تهران -  3:07
مناسبت
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
رفاهی
سی و ششمین سالگرد ....
باشگاه پژوهشگران
مرکز نجوم سما
هفته دفاع مقدس گرامی باد
پرسش مهر
عضویت معاونان و رؤسای آموزشکده ها

این بخش ویژه عضویت معاونان سما و رؤسای
آموزشکده،رؤسای شوراي سياستگذاري،مدیران مالی و مدیران حراست می باشد

سالنما
3 خرداد 1397
   
  2018 May 24
    
   8 رمضان 1439
     
    کد پیگیری
    سما میاندواب میزبان پرسنل معاونت اجتماعی نیروی انتظامی این شهرستان شد
    با همکاری معاونت اجتماعی نیروی انتظامی شهرستان میاندوآب کارگاه آشنایی با آسیبهای استعمال مواد مخدر در آموزشکده سما میاندوآب برگزار شد.
     

    در ابتدای این کارگاه سرگرد شاه محمدی مسئول آموزش همگانی معاونت اجتماعی نیروی انتظامی شهرستان میاندوآب با بیان مقدمه ای در خصوص لزوم  آگاه سازی افراد جامعه علی الخصوص جوانان در خصوص مشکل و معضل اعتیاد هدف از برگزاری این کارگاه را آموزش و آگاهی دادن به قشر دانشجویی کشورمان به عنوان آینده سازان ایران اسلامی عنوان نمودند.
     

    در ادامه مدرس کارگاه سروان پیر عباس کارشناس مبارزه با مواد مخدر انتظامی میاندوآب با تشریح مراحل ابتلای فرد به این معضل اعتیاد گفت : فرد در مرحله اول با تعارفاتی که از سوی دوستان می شود یا بنا به سایر دلایل شروع به مصرف این مواد می کند تا به تصور خود به نشاط روحی برسد یا مشکلی را با این عمل حل نماید. در مرحله دوم که مرحله شک و مقاومت است با احساس نیاز به مواد با این توجیه که امکان ندارد من معتاد شوم به مصرف مواد ادامه می دهد که نهایتا اسیر اعتیاد می گردد که اگر در این مرحله مقاومت می کرد و به شک خود جواب منطقی می داد یقینا در دام اعتیاد اسیر نمی شد.
     

    بیان و تشریح نشانه های یک فرد معتاد، ضرر و آسیبهای مصرف مواد مخدر، عوامل موثر در اعتیاد و راههای پیشگیری از آن مباحث مطرح شده در این کارگاه بود.
    در پایان کارگاه آقای خرم رئیس مرکز آموزشی و فرهنگی سما این واحد نیز با بیان مطالبی در خصوص لزوم توجه به آموزه های دینی خطاب به دانشجویان گفت: در جامعه امروز زیربنای زندگی سالم، حرکت در مسیر دین و دینداری و توجه ویژه به فریضه نماز است. زیرا در سایه ایمان و نماز شما می توانید خود را برابر خطرات و آسیبهای اجتماعی و اعتیاد حفظ کنید.

          
    منبع :  روابط عمومی    1395/10/5 13:56


    نام و نام خانوادگی :
    ایمیل :
    * متن کامنت :
     

    خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
    تعداد بازدید : 582
    0/10 (تعداد آرا 0 نفر )