پنجشنبه 3 خرداد 1397  /  2018 24 May   
ساعت :  22:26 GMT  /  تهران -  2:56
مناسبت
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
رفاهی
سی و ششمین سالگرد ....
باشگاه پژوهشگران
مرکز نجوم سما
هفته دفاع مقدس گرامی باد
پرسش مهر
عضویت معاونان و رؤسای آموزشکده ها

این بخش ویژه عضویت معاونان سما و رؤسای
آموزشکده،رؤسای شوراي سياستگذاري،مدیران مالی و مدیران حراست می باشد

سالنما
3 خرداد 1397
   
  2018 May 24
    
   8 رمضان 1439
     
    کد پیگیری
    بازدید معاون اداری و مالی و مدیرکل منابع انسانی از سما شیروان
    مهندس ابریشمی نیا معاون اداری و مالی سازمان سما و دکتر باوند پور مدیرکل منابع انسانی سازمان سما به همراه حجت الاسلام حق به جانب دبیر شورای سیاست گذاری استان خراسان شمالی و دکتر فرهادی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شیروان از مرکز سما این شهر  بازدید نمودند.


    دکتر کاظمی رئیس مرکز سما شیروان در این بازدید پس از خوشامد گویی، گزارش کوتاهی از خدمات ویژه مرکز، تجهیزات و امکانات موجود، افتخارات کشوری کسب شده توسط اعضای مجموعه و همچنین گزارشی از وضعیت مالی و آموزشی واحد را اعلام کردند. در ادامه رئیس مرکز سما شیروان به همراه این مسئولان از مدارس واحد بازدید نمودند .
     

    در این بازدید مهندس ابریشمی نیا  و دکتر باوند پور ضمن گفتگو با مدیران و کارکنان مدارس به بیان برخی اهداف آموزشی، فرهنگی، پژوهشی و مالی سازمان سما پرداخته و هم چنین از مشکلات موجود در مدارس توسط مدیران و کارکنان آگاه شده و راهکارهایی نیز در رابطه با این موارد ارائه کردند.
    معاون اداری و مالی و مدیر کل منابع انسانی سازمان سما در ادامه این بازدید مطالبی را در مورد خاستگاه اجتماعی دانش آموزان، توجه به پشتوانه های های دانشگاه آزاد اسلامی جهت اجرای امور، نحوه آموزش قرآن، موارد مالی، محتوای کتب درسی، بیمه های دانش آموزی، بیمه های مسئولیت مدنی، حوادث دانش آموزی و... سخنانی را ایراد نمودند.
    سپس دکتر فرهادی به اهمیت آموزش در مقاطع ابتدایی  به دلیل تاثیر در شکل گیری بنیان افراد به جهت حضور موفق تر در جامعه اشاره داشته و از مدیران خواستند تا تمام تلاش خود را در این زمینه انجام دهند.
    هم چنین حجت الاسلام حق به جانب نیز به فعالیت های چشمگیر سما در خراسان شمالی بین عموم مردم، شناسایی نخبه های مجموعه جهت تقدیر از آنان،افزایش ارتباط موثر بین ارائه دهندگان طرح های اجرایی و مجریان این طرح ها در سازمان سما  اشاره داشت.
    در پایان دکتر کاظمی ، با تشکر از مسئولان بازدید کننده و مدیران و کارکنان واحد اهداف مرکز سما شیروان را در امور مربوطه اعلام نموده که می توان به آزمون های هماهنگ و تجهیزات مدارس، سامان دهی نیروهای انسانی، افزایش قدرت آموزشی معلمان، ارائه راهکار برای جذب نخبگان، مزایا و معایب محتوای کتب درسی جدید  اشاره نمود  و همچنین ایشان اعلام کرد این مرکز  به دلیل پتاسیل قوی در امور جاری تمام تلاش خود را برای موفقیت فرزندان این مرز و بوم  به طور جدی انجام خواهد داد.
     مرکز سماشیروان قریب به 1200 دانش آموز در مقاطع پیش دبستانی، ابتدایی و متوسطه اول و دوم (پسرانه و دخترانه) دارد.

    دکتر محمدرضا باوند پور مدیر کل منابع انسانی سازمان سما به همراه مهندس محمد ابریشمی نیا در پی بازدید از مرکز سما شیروان به گفتگو با مدیران و کارکنان مدارس و بیان برخی اهداف سازمان سما پرداخته و هم چنین از مشکلات موجود در مدارس توسط مدیران و کارکنان آگاه شده و به بیان راهکارهایی نیز در رابطه با این موارد پرداختند .
    وی در بازدید از کلاس ها از " طرح بیا تا قدر یکدیگر بدانیم "  دبستان دخترانه سما بسیار اسقبال نموده و پیشنهاد دادند که این گونه  طرح ها باید در سما نهادینه شوند .

     
    این طرح در دبستان دخترانه سما توسط اعظم رجب زاده ، معاون پرورشی دبستان اجرا شده که در این طرح تعدادی از دانش آموزان خوش اخلاق دبستان انتخاب شده که در این طرح دانش آموزان وظیفه دارند مانند یک مشاور مهربان در خدمت سایر دانش آموزان باشند، مشکلات دانش آموزان ناراحت را حل کنند ،آشتی را بین دانش آموزان برقرار نموده ، به دانش آموزانی که دچار سانحه و شکستگی اند، یاری نمایند . 


     
    رجب زاده  هدف از این طرح را رفع بهتر مشکلات دانش آموزان و ارتباط موثر و سریعتر عنوان نمود . که آموزشهای لازم به یاوران مهربانی در جلسات متعدد توسط معاون پرورشی دبستان داده می شود .
          
    منبع :  روابط عمومی    1395/10/11 10:07


    نام و نام خانوادگی :
    ایمیل :
    * متن کامنت :
     

    خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
    تعداد بازدید : 572
    0/10 (تعداد آرا 0 نفر )