پنجشنبه 3 خرداد 1397  /  2018 24 May   
ساعت :  22:30 GMT  /  تهران -  3:00
مناسبت
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
رفاهی
سی و ششمین سالگرد ....
باشگاه پژوهشگران
مرکز نجوم سما
هفته دفاع مقدس گرامی باد
پرسش مهر
عضویت معاونان و رؤسای آموزشکده ها

این بخش ویژه عضویت معاونان سما و رؤسای
آموزشکده،رؤسای شوراي سياستگذاري،مدیران مالی و مدیران حراست می باشد

سالنما
3 خرداد 1397
   
  2018 May 24
    
   8 رمضان 1439
     
    کد پیگیری
    تعیین سطح زبان انگلیسی دانش آموزان مدارس سما رشت
    در راستای هدفمند سازی و سیاست گذاری آموزش زبان بین المللی بر اساس محورهای ششگانه ابلاغ شده از سوی دکتر زرهانی  و جايگاه آتى انستیتو زبان به عنوان پايه سوم مأموريت سما، آزمون تعیین سطح معتبر و بین المللی زبان انگلیسی در تمامی مدارس سما رشت برگزار شد.


    رحمت علی صابری دبیر شورای نظارت و هماهنگی سما گیلان با اعلام این خبر اظهار کرد: این آزمون ها از سری آزمون های استاندارد و معتبر دانشگاه هاى تراز اول دنيا انتخاب شده و با بهره‌گیری از توان و تجربه ي بالای کادر تخصصی مرکز آیلتس ومدرسان موسسه زبان سما واحد رشت استفاده شد.
    وی با بیان اینکه آزمون در دو مرحله ي کتبی و شفاهی برگزار می گردد ،افزود: برای تمامی دانش آموزان کارنامه ای حاوی اطلاعات مربوط به عملکرد آنها در آزمون، مقایسه ی عملکرد فعلی با استاندارد مد نظر و هدف سما رشت صادر می شود.


     

    رییس مرکز آموزشی وفرهنگی سما رشت با اشاره به مقایسه تعیین سطح زبان آموزان سما این شهر با استاندارد اروپا به نام CEFR و نمرات مورد تایید مر کزآزمون بین‌المللی IELTS گفت:« بر مبنای مقایسه ی عملکرد زبان آموزان وضعیت توانایی مخاطبان را شناسایی کرده تادر صورت لزوم با ارائه ی راهکار مناسب زبان آموزان به استاندارد مورد نظر سما هدایت شوند.


    معاون سما واحد یادگیری یک زبان بین المللی را یکی از محورهای فرا آموزشی ابلاغ شده از سوی سازمان سما عنوان کرد و ادامه داد: «هدف ما این است که با استفاده از تجربه متخصصان خود میزان مهارت زبان آموزی دانش اموزان مدارس سما را در سطوح مختلف رتبه بندی کنیم تا تعیین شود که هر دانش آموز سمایی در هر مرحله از تحصیل خود باید در چه مرحله از یادگیری زبان بین المللی شود .    منبع :  روابط عمومی    1395/10/15 09:27


    نام و نام خانوادگی :
    ایمیل :
    * متن کامنت :
     

    خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
    تعداد بازدید : 575
    0/10 (تعداد آرا 0 نفر )