پنجشنبه 30 فروردين 1397  /  2018 19 Apr   
ساعت :  19:26 GMT  /  تهران -  23:56
مناسبت
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
رفاهی
باشگاه پژوهشگران
مرکز نجوم سما
هفته دفاع مقدس گرامی باد
پرسش مهر
عضویت معاونان و رؤسای آموزشکده ها

این بخش ویژه عضویت معاونان سما و رؤسای
آموزشکده،رؤسای شوراي سياستگذاري،مدیران مالی و مدیران حراست می باشد

سالنما
30 فروردين 1397
   
  2018 Apr 19
    
   3 شعبان 1439
     
    کد پیگیری
    برگزاری جلسه شورای اداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهواز به میزبانی معاونت سما برای نخستین بار
    به گزارش روابط عمومی سما، در ابتدای جلسه شهرام لک رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان خوزستان ضمن تبریک اعیاد ماه رجب و آرزوی توفیق روز افزون از میزبانی معاونت سما تشکر و قدردانی کرد و تغییرات ایجاد شده در سما اهواز و استان خوزستان ، پس از حضور دکتر افشون مفید و ارزنده دانست.
     

    وی در ادامه با اشاره به سخنان مسئولان کشور و دانشگاه خواستار توجه ویژه به صرفه جویی و تحقق شعار اقتصاد مقاومتی شد و تمرکز بر روی تولیدات داخلی و استفاده از آنها را در ایجاد اشتغال و استقلال کشور مهم دانست. لک در ادامه تلاش جهت ایجاد و حمایت از شرکت ها و فعالیت های دانش بنیان را با توجه به رسالت دانشگاه آزاد اسلامی از برنامه های امسال مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی خوزستان دانست.
    در ادامه نیز مهرداد افشون دبیر شورای نظارت و هماهنگی سما استان خوزستان ضمن خوشامدگویی و ابراز خشنودی از میزبانی این جلسه، حضور هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهواز را به فال نیک گرفت. افشون در ادامه با اشاره به اینکه سما فرزند دانشگاه است خواستار مساعدت واحدها شد و افزود مجموعه سما استان خوزستان و اهواز امسال نیز همانند گذشته و با تلاش بیشتر درصدد اجرای برنامه های کلان از جمله :  تمرکز بر روی فعالیت های مهارت محور و توسعه کیفی و کمی مدارس، توجه به رفاه کارکنان، انجام فعالیت های فرهنگی ماندگار و موثر، پیاده سازی سبک زندگی اسلامی مطابق فرمایشات مقام معظم رهبری می با شد و امیدواریم بتوانیم به خوبی از عهده کار برآئیم.

     

    حجت الاسلام والمسلمین دکتر عبدالباری جوانمرد زاده مسئول دفتر نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه آزاد اسلامی خوزستان نیز ضمن اشاره به ایات و روایات قران به صفات رحمانیت و رحیمیت خداوند متعال اشاره کرد و افزود: همه ما باید با الگو برداری از خداوند منان در امورات خود ابتدا صفات رحمانیت را به کار بگیریم و پس از آن از صفت رحمیت استفاده نماییم. و در ادامه نیز هریک از معاونان و روسای دانشکده ها موارد مربوط به حوزه کاری خود را تشریح کردند و تصمیماتی اتخاذ شد.
    شایان ذکر است که شورای اداری دانشگاه برای نخستین بار است که به میزبانی معاونت سما برگزار می شود.


          

    منبع :  روابط عمومی    1396/1/29 09:11


    نام و نام خانوادگی :
    ایمیل :
    * متن کامنت :
     

    خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
    تعداد بازدید : 414
    0/10 (تعداد آرا 0 نفر )