سه شنبه 29 خرداد 1397  /  2018 19 Jun   
ساعت :  22:44 GMT  /  تهران -  3:14
مناسبت
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
رفاهی
سی و ششمین سالگرد ....
باشگاه پژوهشگران
مرکز نجوم سما
هفته دفاع مقدس گرامی باد
پرسش مهر
عضویت معاونان و رؤسای آموزشکده ها

این بخش ویژه عضویت معاونان سما و رؤسای
آموزشکده،رؤسای شوراي سياستگذاري،مدیران مالی و مدیران حراست می باشد

سالنما
29 خرداد 1397
   
  2018 Jun 19
    
   4 شوال 1439
     
    کد پیگیری
    معاون سما گچساران: مدارس سما گچساران به یکی از باکیفیت ترین مدارس این شهرستان تبدیل شده است
    به گزارش روابط عمومی سما، یمینی مدیر امور مدارس سازمان سما از مدارس سما  واحد گچساران بازدید به عمل آورد.
     

     
    در این بازدیدکه مقیمی معاونت سما گچساران حضور داشت، یمینی ضمن حضور در مدارس از نزدیک به بررسی مسائل مدارس سما این واحد پرداخت. حضور در کلاس های درس پایه های مختلف و بررسی روش های تدریس همکاران معلم در مدارس، برگزاری نشست صمیمانه با همه ی دبیران مدارس سما واحد گچساران از دیگر برنامه های دو روزه ایشان بوده است.
    در ابتدای جلسه معاونت سما گچساران ضمن تبریک مجدد سال نو به همه همکاران و تشکر از حضور مدیریت امور مدارس سما در واحد گچساران عنوان داشت: رشد بالای 100 درصدی دانش آموزان در مدارس سما گچساران، داشتن امکانات و کادر مجرب و بهره مندی از سیستم هوشمند سبب شده است تا مدارس سما واحد گچساران را به یکی از باکیفیت ترین مدارس شهرستان گچساران تبدیل نماید و مدرسه تخصصی ورزشی سما گچساران یکی از بهترین مدارس فوتبال شهرستان محسوب شود.

     

    در پایان یمینی ضمن تشکر از زحمات مجموعه حوزه معاونت سما گچساران  و معاونت این  واحد در ارائه خدمات مطلوب به دانش آموزان، به نقاط قوت مدارس سما این شهرستان از جمله فضاسازی مناسب، برخورداری از کادر مجرب و .... اشاره کرد و همه این موفقیت ها را مرهون تلاش و همدلی مدیریت و کادر اجرایی و معلمان برشمرد. 
    سپس مدیر امور مدارس سازمان سما، سلامت دانش آموزان از لحاظ جسمی و روحی، ایجاد امنیت روانی، داشتن برنامه منسجم و قابل ارزیابی، توجه به ارزش های دینی (نماز و قرآن) به صورت ویژه، توجه به ارزش های ملی، توجه به آموزش زبان فارسی، توجه به آموزش زبان فارسی، یادگیری یک زبان خارجی، یادگیری یک فن ومهارت در مدارس سما، مشارکت همه ی عوامل مدرسه در مسائل تربیتی و .. را از سیاست های کلی سازمان سما برشمرد.
    درخاتمه، مدیران و معلمان ضمن بیان تشکر از حضور مدیریت امور مدارس در این واحد، به بیان نقطه نظرات و پیشنهادات خود پرداخت.    منبع :  روابط عمومی    1396/1/29 09:27


    نام و نام خانوادگی :
    ایمیل :
    * متن کامنت :
     

    خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
    تعداد بازدید : 527
    0/10 (تعداد آرا 0 نفر )