پنجشنبه 3 خرداد 1397  /  2018 24 May   
ساعت :  22:03 GMT  /  تهران -  2:33
مناسبت
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
رفاهی
سی و ششمین سالگرد ....
باشگاه پژوهشگران
مرکز نجوم سما
هفته دفاع مقدس گرامی باد
پرسش مهر
عضویت معاونان و رؤسای آموزشکده ها

این بخش ویژه عضویت معاونان سما و رؤسای
آموزشکده،رؤسای شوراي سياستگذاري،مدیران مالی و مدیران حراست می باشد

سالنما
3 خرداد 1397
   
  2018 May 24
    
   8 رمضان 1439
     
    کد پیگیری
    افتتاح کانون دانشجویی هلال احمر در سما لاهیجان با حضور رئیس هلال احمر این شهرستان
    به گزارش روابط عمومی سما، آموزشکده فنی و حرفه ای سما لاهیجان به منظور آموزش کمک های اولیه به دانشجویان و بالا بردن اطلاعات آنان در مورد کمک به افراد نیازمند در مواقع اضطراری از قبیل بلایای طبیعی، تصادفات و ... اقدام به راه اندازی کانون هلال احمر ویژه دانشجویان در این مرکز آموزشی فرهنگی نمود.
     

     
    در افتتاحیه این کانون که با حضور علیزاده رئیس هلال احمر شهرستان لاهیجان، جهانی پور مسوول ادارات دانشجویی استان گیلان، کارکنان، اساتید و دانشجویان سما لاهیجان برگزار شد، مهندس محسن فلاح راد معاون دانشگاه و رئیس مرکز آموزشی فرهنگی سما لاهیجان و سیاهکل در سخنانی هلال احمر را از سازمان های مردم نهاد عنوان نمود که حد و مرز نمی شناسد و هر جایی که نیاز به کمک و امداد باشد کارکنان هلال احمر بدون هیچ گونه چشمداشتی به کمک آنان می شتابند.
    فلاح راد با بیان شعر معروف «بنی آدم اعضای یک پیکرند» ایرانیان را دارای فرهنگ غنی نوعدوستی دانست و خاطرنشان نمود که روحیه از خود گذشتگی و ایثار همیشه در وجود ایرانیان نهادینه شده و به منصه ظهور رسیده است.
    افزایش فعالیت های بشردوستانه، بالا بردن روحیه تعاون و همکاری و ... از مهم ترین ویژگی هایی بود که محسن فلاح آنها را از ویژگی های هلال احمر عنوان نمود.


    وی در پایان سخنانش ضمن تقدیر از مسوول هلال احمر لاهیجان برای برپایی این کانون در سما لاهیجان، خاطرنشان کرد که با افتتاح این کانون دانشجویی در نظر داریم که کمک های اولیه و مواجهه با بلایای طبیعی را به دانشجویان مان آموزش دهیم تا بتوانند در کنار فعالیت های علمی به این موارد نیز بپردازند.
    در ادامه این مراسم رئیس هلال احمر لاهیجان نیز در سخنانی ضمن تشکر از مدیریت سما لاهیجان در          راه اندازی کانون هلال احمر دانشجویی تقدیر نمود و آماری از تعداد کانون های دانشجویی فعال ارائه کرد.
    علیزاده در ادامه سخنانش راه اندازی کانون هلال احمر در دانشگاه ها را باعث ایجاد نشاط و شادابی و همچنین تنوع در سطح مراکز آموزش عالی عنوان نمود و خاطرنشان کرد: فلسفه کار هلال احمر بر پایه حس بشردوستی و صلح بنا شده است و برای همین است که رنگ و نژاد و مذهب نمی شناسد و هر کجا که نیاز به امداد رسانی و کمک باشد هلال احمر در آنجا حضور دارد.
    وی در پایان اظهار امیدواری نمود که راه اندازی این کانون بتواند برای دانشجویان سما لاهیجان مفید و سودمند باشد.
     
    منبع :  روابط عمومی    1396/2/25 08:24


    نام و نام خانوادگی :
    ایمیل :
    * متن کامنت :
     

    خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
    تعداد بازدید : 286
    0/10 (تعداد آرا 0 نفر )