جمعه 4 خرداد 1397  /  2018 25 May   
ساعت :  23:26 GMT  /  تهران -  3:56
مناسبت
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
رفاهی
سی و ششمین سالگرد ....
باشگاه پژوهشگران
مرکز نجوم سما
هفته دفاع مقدس گرامی باد
پرسش مهر
عضویت معاونان و رؤسای آموزشکده ها

این بخش ویژه عضویت معاونان سما و رؤسای
آموزشکده،رؤسای شوراي سياستگذاري،مدیران مالی و مدیران حراست می باشد

سالنما
4 خرداد 1397
   
  2018 May 25
    
   9 رمضان 1439
     
    کد پیگیری
    دکتر نوریان در جلسه هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی تاکید کرد:بهره مندی از فضائل شب های قدر، موجب تقویت و بازسازی روحیه معنوی در انسان ها می شود/ بازنگری در طرح آمایش سرزمینی آموزش دانشگاه آزاد اسلامی
    دکتر نوریان در ابتدای این جلسه با اشاره به فضیلت شب های قدر گفت: شب های قدر، شب هایی مقدس و متبرکی است که خداوند در قرآن مجید از آن به بزرگی یاد کرده و سوره‌ای نیز به نام «سوره قدر» در همین رابطه نازل فرموده است.


    وی افزود: از آنجا که در این شب، مقدرات یک سال انسان‌ها مشخص می‌شود، شب‌زنده‌داری، تلاوت قرآن، مناجات و عبادات در این شب، بسیار توصیه و تأکید شده است و بهره مندی از فضائل شب های قدر، موجب تقویت و بازسازی روحیه معنوی در انسان ها می شود .
    دکتر نوریان با بیان اینکه از زمانی که سرپرستی دانشگاه آزاد اسلامی را عهده دار شده ام، برنامه ها و استراتژی هایی مطرح شده که انتظار داریم به صورت عینی و عملی اجرایی شود،گفت: از همه معاونان، مسئولان و مدیران می خواهم تا بخشنامه ها و دستورالعمل های مشخص و واحدی را تدوین تا آیین نامه ها و رویه های مرتبط از آن استخراج شوند که قابلیت اجرایی داشته باشند.
    در این جلسه دکتر ابراهیمی به ارائه گزارشی از عملکرد اداره کل بین الملل دانشگاه پرداخت و سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی از ایشان خواست تا در جلسه بعد گزارشی مجزا برای هر یک از دفاتر، مراکز و شعب برون مرزی دانشگاه ارائه کند.

    دکتر نوریان گفت: در بخش بین‌الملل دانشگاه آزاد اسلامی برنامه ریزی ها باید به گونه ای باشد که به سمت همکاری و گسترش ارتباطات با کشورهای اسلامی همسو و همسایه برای جذب دانشجو حرکت کنیم و ارتباط با دانشگاه های برتر و برند به ویژه کشورهایی که ارتباط خوب و حسنه ای با ایران دارندجهت تبادل علم و تکنولوژی صورت پذیرد.
     
    لزوم بازبینی و بازنگری برنامه آمایش سرزمینی دانشگاه آزاد اسلامی
     
    دکتر نوریان از معاونت ها خواست ، طرح آمایش سرزمینی این دانشگاه را با توجه به اسناد بالادستی، نقشه جامع علمی کشور ، طرح آمایش سرزمینی مصوب شورای عالی انقلاب فرهنگی، برنامه استراتژی دانشگاه آزاد اسلامی و برنامه ششم مجلس شورای اسلامی، مورد بازبینی و بازنگری قرار دهند.
     
    امتحانات پایان ترم در ساعت اول روزهای 19 و 23 رمضان به آخرین زمان‌بندی در همان روز موکول می شود
    همچنین در این جلسه با توجه به در پیش بودن شب های قدر و جهت بهره مندی از فضائل این شب ها، پیرو مصوبه دولت درخصوص آغاز ساعت کاری کارکنان با دو ساعت تأخیر در روزهای 19 و 23 رمضان، تصمیم‌گیری شد ساعت کاری کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی نیز در روزهای چهارشنبه 24 و یکشنبه 28 خرداد با دو ساعت تأخیر آغاز شود و واحدهای مجری برگزاری آزمون های پایان ترم، امتحانات ساعت اول خود را در روزهای یادشده، به آخرین زمان‌بندی برگزاری امتحانات در همان روز موکول می شود.
     

     
     
    منبع :  روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی    1396/3/24 10:16


    نام و نام خانوادگی :
    ایمیل :
    * متن کامنت :
     

    خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
    تعداد بازدید : 488
    0/10 (تعداد آرا 0 نفر )