چهارشنبه 30 مرداد 1398  /  2019 21 Aug   
ساعت :  8:28 GMT  /  تهران -  12:58
مناسبت
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
عضویت معاونان و رؤسای آموزشکده ها

این بخش ویژه عضویت معاونان سما و رؤسای
آموزشکده،رؤسای شوراي سياستگذاري،مدیران مالی و مدیران حراست می باشد

«مدرسه ایرانی، معماری ایرانی»
جشنواره و همایش طراحی لباس
با مدارس سما آشنا شوید
باشگاه پژوهشگران
کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی
رفاهی
مرکز نجوم سما
هفته دفاع مقدس گرامی باد
سالنما
30 مرداد 1398
   
  2019 Aug 21
    
   19 ذیحجه 1440
     
    کد پیگیری
    در نخستین قسمت مجموعه تلویزیونی «مجله دانشگاه» مطرح شد؛
    دکتر ولایتی: دانشگاه آزاد اسلامی در دنیا بی‌نظیر است/ دکتر نوریان: باید با همفکری، این ثمره انقلاب اسلامی را به بالاترین جایگاه خود برسانیم
    نخستین قسمت از مجموعه تلویزیونی «مجله دانشگاه» بعد از اخبار ساعت 19 شبکه اول سیما با هدف تبیین دستاوردها و موفقیت‌های دانشگاه آزاد اسلامی از بدو تاسیس تاکنون، به روی آنتن رفت.

     در نخستین بخش این مجموعه، دکتر علی اکبر ولایتی رئیس هیات موسس و هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به اهمیت نقش و جایگاه این دانشگاه در آموزش عالی کشور، گفت: دانشگاه آزاد اسلامی با این تعداد استاد و دانشجو و این میزان وسعت فضاهای آموزشی و پژوهشی، در دنیا بی‌نظیر است.

    به گفته وی، دانشگاه آزاد اسلامی امروز حدود یک میلیون و 600 هزار دانشجو، 70 هزار استاد، 40 هزار کارمند و حدود 350 واحد دانشگاهی دارد.

    در ادامه مجموعه تلویزیونی «مجله دانشگاه»، دکتر علی محمد نوریان، سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی با تاکید بر اینکه این دانشگاه متعلق به کشور، نظام و انقلاب اسلامی است، تاکید کرد: امروز همه باید با یکدیگر فکر و کار کنیم تا بتوانیم این ثمره انقلاب اسلامی را به بالاترین جایگاه خود برسانیم.

    همچنین دکتر بهمن یزدی صمدی، عضو هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی در ادامه این برنامه تلویزیونی در سخنانی ضمن اشاره به تاریخچه تاسیس این دانشگاه، گفت: در ابتدا برخی کلاس‌های دانشگاه آزاد اسلامی در مساجد و تکایا برگزار می‌شد اما به تدریج واحدهای دانشگاه در مراکز استان‌ها و شهرستان‌ها دایر شد و امروز این دانشگاه قریب 20 میلیون متر مربع فضای عمرانی در اختیار دارد.

    این برنامه تلویزیونی در ادامه ضمن اشاره کوتاه به تاریخچه تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی در اردیبهشت سال 1361، اظهارات برخی دانشجویان این دانشگاه که به نقش و جایگاه دانشگاه آزاد اسلامی در نظام آموزش عالی کشور اشاره داشتند را پخش کرد.

    در مجموعه تلویزیونی «مجله دانشگاه» که در 26 قسمت 7 دقیقه‌ای تهیه شده و هر روز بعد از خبر ساعت 19 پخش خواهد شد، برنامه ها، راهبردها و توانمندی های بزرگترین دانشگاه حضوری جهان و نقش آن در بین مخاطبان و عموم جامعه به تصویر کشیده شده است.

    طرح مباحثی نظیر چگونگی شکل گیری و تاریخچه دانشگاه آزاد اسلامی از بدو تاسیس تا کنون، بیان فعالیت های علمی، پژوهشی ، آموزشی، فرهنگی ، عمرانی و اقتصاد دانش بنیان از جمله اهداف کلان در تهیه این مجموعه تلویزیونی است که در راستای آن به تبیین نقش اثرگذار دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان بزرگترین نهاد علمی کشور پس از انقلاب، در رشد علمی و افق های پیش روی می پردازد.

    در این مجموعه تلویزیونی که پخش آن از 29 خرداد آغاز شده، اعضای هیات موسس و امنا، روسای سابق، مسئولان، اساتید، کارشناسان دانشگاهی، دانشجویان و فارغ التحصیلان از منظری دیگر و با رویکردی جدید با مخاطبان و خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی به گفت‌وگو خواهند نشست.

     

    منبع :  روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی    1396/3/30 13:05


    نام و نام خانوادگی :
    ایمیل :
    * متن کامنت :
     

    خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
    تعداد بازدید : 456
    5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )