دوشنبه 2 بهمن 1396  /  2018 22 Jan   
ساعت :  12:23 GMT  /  تهران -  15:53
مناسبت
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
گفت و گو
رفاهی
باشگاه پژوهشگران
مرکز نجوم سما
هفته دفاع مقدس گرامی باد
پرسش مهر
عضویت معاونان و رؤسای آموزشکده ها

این بخش ویژه عضویت معاونان سما و رؤسای
آموزشکده،رؤسای شوراي سياستگذاري،مدیران مالی و مدیران حراست می باشد

سالنما
2 بهمن 1396
   
  2018 Jan 22
    
   5 جمادی الاول 1439
     
    کد پیگیری
    نشست مشترک معاون سما اهواز با رئیس اداره ناحیه یک آموزش و پرورش اهواز
    به گزارش روابط عمومی سازما ن سما، جلسه مشترک معاون دانشگاه ورئیس مرکز آموزشی وفرهنگی سما واحد اهواز با رئیس اداره ناحیه یک آموزش و پرورش اهواز برگزار شد.
    در این جلسه ابتدا مهرداد افشون دبیر شورای نظارت و هماهنگی سما استان خوزستان و معاون دانشگاه و رئیس مرکز آموزشی و فرهنگی سما واحد اهواز ضمن قدردانی از زحمات و همکاری های مسئولان استانی و ناحیه آموزش و پرورش این تعامل را در نهایت موجب خدمت رسانی بیشتر و بهتر به مردم و فرزندان استان خوزستان و اهواز دانست و این کار را به این سبب، ارزشمند و والا خواند.
    افشون در ادامه با اشاره به اینکه هدف هر دو مجموعه ارائه خدمات آموزش همگانی و ارتقا سطح علم و دانش در جامعه است، خواستار افزایش این همکاری ها شد و از آمادگی و حمایت مسئولین سازمان سما در خصوص افزایش کمی و کیفی مدارس در سطح استان خوزستان و شهرستان اهواز نام برد.
    سید جاسم موسوی رئیس اداره ناحیه یک آموزش و پرورش شهرستان اهواز نیز ضمن قدردانی از زحمات سما در برعهده گرفتن قسمتی از بار مسئولیت آموزش همگانی در سطح استان و ناحیه، تلاش و همت سما را در این زمینه قابل توجه و ارزشمند برشمرد و از آمادگی مجموعه آموزش و پرورش ناحیه یک اهواز در زمینه های مورد نظر سما جهت افزایش سطح کیفی و کمی مقوله آموزش و پرورش در ناحیه سخن به میان آورد.
    در پایان نیز پس از مطرح شدن و بررسی موارد متنوع مقرر شد دو مجموعه در زمینه افزایش ظرفیت مدارس سما در سطح ناحیه با توجه به استقبال مردم از پیش دبستانی و دبستان پسرانه تازه تاسیس سما واقع در گلستان، برون سپاری دروس عملی دانش آموزان مدارس دولتی ناحیه یک در دروس عملی و کارگاهی، برگزاری دوره های ضمن خدمت ویژه معلمان و مدیران همکاری نمایند و همچنین راه اندازی رشته مکانیک خودرو در هنرستان سما نیز با توجه به وجود امکانات و تجهیزات موجود، مورد موافقت قرار گرفت.


          
    منبع :  روابط عمومی    1396/4/24 08:25


    نام و نام خانوادگی :
    ایمیل :
    * متن کامنت :
     

    خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
    تعداد بازدید : 200
    0/10 (تعداد آرا 0 نفر )