شنبه 4 فروردين 1397  /  2018 24 Mar   
ساعت :  8:22 GMT  /  تهران -  12:52
مناسبت
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
گفت و گو
رفاهی
باشگاه پژوهشگران
مرکز نجوم سما
هفته دفاع مقدس گرامی باد
پرسش مهر
عضویت معاونان و رؤسای آموزشکده ها

این بخش ویژه عضویت معاونان سما و رؤسای
آموزشکده،رؤسای شوراي سياستگذاري،مدیران مالی و مدیران حراست می باشد

سالنما
4 فروردين 1397
   
  2018 Mar 24
    
   7 رجب 1439
     
    کد پیگیری
    تصویب احداث مجتمع آموزشی از ابتدایی تا دبیرستان و راه اندازی دبستان پسرانه در چهاردهمین جلسه شورای نظارت و هماهنگی سما استان کرمانشاه
    به گزارش روابط عمومی سما، چهاردهمین جلسه شورای نظارت و هماهنگی سما استان کرمانشاه به ریاست دکتر قنبری رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه در روز چهار شنبه مورخ 4 مرداد 96 در محل سالن جلسات آموزشکده فنی و حرفه ای سما کرمانشاه برگزار شد .
    در ابتدای این جلسه سيروس احمدی ریاست مرکز سما استان، ضمن عرض خیر مقدم و تبریک میلاد حضرت معصومه (ص)و دهه کرامت ،گزارشی از وضعیت سما استان ارایه نمود. 

     

     در ادامه دکتر قنبری نیز با تبریک میلاد حضرت معصومه(ع) و سالروز عملیات غرور آفرین مرصاد و روز ملی کرمانشاه به ضرورت اولویت توسعه کیفی مدارس سما در سطح استان به جای توسعه کمی تاکید کرد.
    ایشان در بخش دیگری از سخنان خود به بازنگری در مورد نحوه جذب معلمان در مدارس اشاره نمود و به ضرورت تشکیل شورای تخصصی جذب معلمان و وجود نظارت دقیق بر عملکرد آنان تاکید کرد.
    همچنین در این جلسه راه اندازی دبستان پسرانه در سال جاری و ساخت یک مجتمع آموزشی از ابتدایی تا دبیرستان در زمین جوار آموزشکده تصویب و مقرر شد ساخت آن به زودی و پس از طی مراحل اداری انجام گیرد.
    موافقت با برگزاری همایش بین المللی عمران شهری و روستایی به میزبانی سما کرمانشاه از دیگر مصوبات مهم شورای نظارت و هماهنگی استان بود.

     

     
    تاکید قنبری بر تلاش برای عملی کردن سیاست های دانشگاه در دوره جدید
     
    پس از پایان این جلسه نیز شورای استان کرمانشاه با حضور اعضا به میزبانی مرکز سمای کرمانشاه و به ریاست دکتر نوذر قنبری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه برگزار شد.
    در این جلسه دکتر نوذر قنبری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه ضمن تبریک میلاد حضرت معصومه(س) و گرامیداشت سالروز عملیات مرصاد و روز ملی کرمانشاه گفت:«انتصاب دکتر فرهاد رهبر به عنوان رئیس دانشگاه آزاد اسلامی یک اتفاق مبارک برای مجموعه است زیرا با توجه به سابقه ی علمی و آموزشی ایشان و نیز سابقه ی مدیریتی در بزرگترین دانشگاه ایران می تواند منشا خیر و برکت برای دانشگاه آزاد اسلامی باشد و در این راستا ضرورت دارد که با تلاش بیشتر در همه ی جوانب نسبت به عملی کردن سیاست های دانشگاه در دوره جدید با تاکید بر اصولی که هر کدام از این مجموعه بزرگ به آن پایبند هستیم و به آن باور داریم اقدام کنیم.»

     
     
    دبیر هیات امنای استان کرمانشاه افزود:«شرایطی که در ماههای اخیر در خصوص چالش وزارت علوم با دانشگاه پیش آمد ما را مصمم تر و محکم تر از گذشته برای انجام امور و پافشاری بیشتر در پیشبرد اهداف دانشگاه با جدیت بیشتر قرار داد؛ چنانچه می بایست در پی شناسایی نقاط ضعف و تلاش برای رفع آنها باشیم.»
     رئیش شورای استان کرمانشاه با بیان اینکه تکریم ارباب رجوع از اصلی ترین وظایف هر فرد در دانشگاه است تصریح کرد:«نسبت به انجام صحیح اموری که به ما در هر جایگاه و قسمتی محول می شود جدیت داشته باشیم و از واسپاری کاری که توانایی انجام آن را داریم به دیگران خودداری کنیم.»
     قنبری در ادامه تولید علم و اقتصاد دانش بنیان را انتظار مقام معظم رهبری از دانشگاه و تاکید و توقع رئیس هیات امنای دانشگاه دکتر ولایتی و رئیس دانشگاه دکتر رهبر دانست و با اشاره به جلسه اخیر سازمان مرکزی در این خصوص تلاش همگان در استان کرمانشاه به ویژه اعضای هیات علمی را در این راستا خوستار شد.

     

     در ابتدای این جلسه مهندس سیروس احمدی رئیس مرکز آموزشی فرهنگی سمای کرمانشاه و حجت الاسلام والمسلمین ابوالفضل الله وردی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در استان مطالبی بیان داشتند.
     گفتنی است در این جلسه مطابق با دستور کار جلسه مصوباتی تصویب که مهمترین آن تایید تعطیلی مرداد ماه دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه از 14 تا 27 مرداد سال جاری بود.

     
     
     

    منبع :  روابط عمومی سما    1396/5/7 15:11


    نام و نام خانوادگی :
    ایمیل :
    * متن کامنت :
     

    خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
    تعداد بازدید : 362
    8.7/10 (تعداد آرا 3 نفر )