شنبه 4 فروردين 1397  /  2018 24 Mar   
ساعت :  8:21 GMT  /  تهران -  12:51
مناسبت
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
گفت و گو
رفاهی
باشگاه پژوهشگران
مرکز نجوم سما
هفته دفاع مقدس گرامی باد
پرسش مهر
عضویت معاونان و رؤسای آموزشکده ها

این بخش ویژه عضویت معاونان سما و رؤسای
آموزشکده،رؤسای شوراي سياستگذاري،مدیران مالی و مدیران حراست می باشد

سالنما
4 فروردين 1397
   
  2018 Mar 24
    
   7 رجب 1439
     
    کد پیگیری
    توافقنامه مرکز آموزشی و فرهنگی سما زنجان با سازمان فنی و حرفه ای استان
    به گزارش روابط عمومی سما، حمید ماکوئی دبیرشورای نظارت و هماهنگی سما استان زنجان میزبان مهندس انصاری مدیر کل سازمان فنی و حرفه ای استان زنجان وهیأت همراه بود. جلسه با تلاوت آیاتی چند از کلام ا... مجید و خوشامدگوئی حمید ماکوئی و تبریک دهه کرامت توسط ایشان آغاز شد.
     وی در ادامه با ارائه گزارش از انجام دوره های فنی و حرفه ای که تاکنون با مشارکت سازمان انجام داده اند ارائه کرد. ماکوئی خاطرنشان کرد" تاکید دکتر زرهانی ریاست سازمان اجرای برنامه " هر دانش آموز یک مهارت " در سطح مدارس می­باشد و ما در سطح استان مجدانه به دنبال انجام شایسته ی این طرح هستیم.

     

     

    آموزشکده فنی و حرفه ای سما زنجان با دارا بودن امکانات مناسب آماده عقد قرارداد وسیع تر با سازمان فنی و حرفه ای است. مهندس انصاری در ادامه جلسه ضمن تقدیر و تشکر از مسئولان مرکز آموزشی و فرهنگی سما، این مرکز را از تأثیرگذارترین و با کیفیت­ ترین مراکز علمی و مهارتی استان خواند و آمادگی کامل خود را برای همکاری با مدارس و آموزشکده سما زنجان اعلام کرد.
    تاسیس مرکز SCD (مرکز شایستگی مهارتی دانشجویان ) در آموزشکده سما زنجان، واگذاری برگزاری دوره های 18 ماهه ایران و آلمان به سما زنجان، در اختیار قرار دادن امکانات سازمان فنی و حرفه ای برای گذراندن کار آموزی دانشجویان، برگزاری دوره های مهارتی برای دانش آموزان سما زنجان با شعار هر دانش آموز یک مهارت در راستای دستور ریاست محترم سازمان سما  و با امکانات و مربیان سازمان فنی و حرفه ای و آموزشکده سما زنجان، موافقت برای واگذاری مجوز آموزشگاه آزاد برای آموزشکده و تدوین استانداردهای مهارتی با همکاری اساتید سما زنجان و سازمان فنی و حر فه ای در زمینه فناوری­های تولید انرژی های تجدید پذیر و فناوری نانو از مهمترین مصوبات این جلسه بود.


     
     
    منبع :  روابط عمومی سما    1396/5/10 13:14


    نام و نام خانوادگی :
    ایمیل :
    * متن کامنت :
     

    خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
    تعداد بازدید : 370
    0/10 (تعداد آرا 0 نفر )