جمعه 4 خرداد 1397  /  2018 25 May   
ساعت :  23:14 GMT  /  تهران -  3:44
مناسبت
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
رفاهی
سی و ششمین سالگرد ....
باشگاه پژوهشگران
مرکز نجوم سما
هفته دفاع مقدس گرامی باد
پرسش مهر
عضویت معاونان و رؤسای آموزشکده ها

این بخش ویژه عضویت معاونان سما و رؤسای
آموزشکده،رؤسای شوراي سياستگذاري،مدیران مالی و مدیران حراست می باشد

سالنما
4 خرداد 1397
   
  2018 May 25
    
   9 رمضان 1439
     
    کد پیگیری
    معاون آموزشی و پژوهشی سازمان سما: شروع مهر امسال با مهر امام حسین گره خورده است.
    به گزارش روابط عمومی سما، مجمع عمومی معاونت آموزشی و پژوهشی و فرهنگی و دانشجویی با حضور قاسم یزدان پناه معاون آموزشی و پژوهشی و سرپرست معاونت فرهنگی و دانشجویی، مدیران و کارشناسان این دو حوزه برگزار شد .
    در ابتدا تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید توسط یزدان پناه آغازگر این جلسه بود.    وی در ادامه ضمن تشکر از تمامی همکاران، مطالبی را درخصوص شروع سال تحصیلی 97-96 نکاتی را به مدیران مدارس، معاونان و همکاران حوزه ستادی یادآور شد.
    معاون آموزشی و پژوهشی با یادآوری همزمانی شروع مهر امسال با مهر امام حسین خاطر نشان کرد:«ورود جامعه آموزشی به نهضت امام حسین (ع) باید فراگیر باشد و همه عوامل مدرسه باید بر این امر تلاش کنند.»
    یزدان پناه با اشاره به دگرگونی های جامعه جهانی گفت:«اگر این تعییرات در سیستم آموزشی ما مشاهده نشود منجر به افت ما خواهد شد، با توجه به تغییرات در دنیا باید الگوهای کاری ما در مدارس تغییر یابد.»
    وی با انتقاد از محدودیت ارتباط در بخش تعلیم و تربیت گفت:«امروزه می توان با استفاده از کارشناسان تعلیم و تربیت به خوبی از دنیای مجازی در این راستا بهره مند شد.»


      برنامه ریزی صحیح برای از میان برداشتن شکاف بین صف و ستاد از دیگر موضوعاتی بود که وی در این جلسه  به آن اشاره کرد.
    مساله تغییر نسل موضوع مورد بحث بعدی بود که وی درخصوص آن چنین گفت:«کارشناسان تعلیم و تربیت باید این مساله را در مدارس بررسی کنند ؛ با توجه به توسعه تکنولوژی که انقلاب تلگرام در ایران یا انقلاب شبکه های مجازی در دنیا نامیده میشود و باعث  دسترسی سهل و آسان اطلاعات شده ضرورت برنامه ریزی ویژه برای این تغییرات به وجود آمده در احساس ، عاطفه و شرایط روحی دانش آموزان بیش از پیش احساس می گردد. .»
    تغییر نگاه معلمان، آموزش ویژه دانش آموزان و معلمان، آموزش های ضمن خدمت، راه اندازی انستیتو زبان، ارتباط حوزه تربیت بدنی با فدراسیون ها از دیگر مسائل مطرح شده در این جلسه بود.
          
    منبع :  روابط عمومی    1396/6/20 10:05


    نام و نام خانوادگی :
    ایمیل :
    * متن کامنت :
     

    خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
    تعداد بازدید : 378
    0/10 (تعداد آرا 0 نفر )