پنجشنبه 28 تير 1397  /  2018 19 Jul   
ساعت :  19:28 GMT  /  تهران -  23:58
مناسبت
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
رفاهی
سی و ششمین سالگرد ....
باشگاه پژوهشگران
مرکز نجوم سما
هفته دفاع مقدس گرامی باد
پرسش مهر
عضویت معاونان و رؤسای آموزشکده ها

این بخش ویژه عضویت معاونان سما و رؤسای
آموزشکده،رؤسای شوراي سياستگذاري،مدیران مالی و مدیران حراست می باشد

سالنما
28 تير 1397
   
  2018 Jul 19
    
   5 ذیقعده 1439
     
    کد پیگیری
    آغاز سال تحصیلی جدید در سما تبریز همزمان با بهره برداری از کلاس های درسی جدید در مجتمع دخترانه
    همزمان با  ایام محرم و هفته دفاع مقدس و بازگشایی مدارس در روز اول سال تحصیلی زنگ مهر در مدارس سما تبریز نواخته شد.
     

    به گزارش روابط عمومی سما، این مراسم با حضور دکتر انگجی ریاست دانشگاه آزاد اسلامی و شورای نظارت و هماهنگی سما استان آذربایجان شرقی، دکتر حسن زاده دبیر شورای نظارت و هماهنگی سما استان، مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد استان، مدیران مدارس وجمعی از همکاران سما و اولیا دانش آموزان برگزار شد.
    در آغاز این مراسم بعد از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید و پخش سرود ملی، دکتر شهریار حسن زاده دبیر شورای نظارت و هماهنگی سما استان آذربایجان شرقی ضمن تسلیت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) و اصحاب باوفایش و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان و هفته دفاع مقدس و خیرمقدم گویی و تبریک آغاز سال تحصیلی جدید بر حمایت همه جانبه دانشگاه آزاد اسلامی از مجموعه سما تاکیدکرد و سما را جزئی از پیکره دانشگاه آزاد اسلامی دانست.

     

     

    وی در بخش دیگری از سخنان خود دانش آموزان امروز را آینده سازان و مسئولان فردای میهن اسلامیمان توصیف کرد.
    در ادامه دکتر سید جواد انگجی ریاست دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی نیز ضمن تسلیت ایام محرم و گرامیداشت هفته دفاع مقدس و خیر مقدم گویی و تبریک آغاز سال تحصیلی جدید  سما را جزئی از پیکره دانشگاه آزاد اسلامی  دانست.
    وی در بخش دیگری از سخنان خود بر استفاده دانش آموزان و مدارس از تمامی امکانات دانشگاه آزاد اسلامی در هر نقطه ای از واحد های دانشگاه آزاد اسلامی استان و بر انجام بازدید های مستمر توسط دانش آموزان مدارس سما از قسمت های مختلف دانشگاه جهت آشنایی با محیط دانشگاه تاکید کرد.
     رئیس شورای نظارت و هماهنگی سما استان در ادامه سخنان خود خطاب به اولیای دانش آموزان با اشاره به اهمیت علم، علم آموزی و دانش و جایگاه ویژه آن در جامعه بر فراهم کردن بستر های لازم و برنامه ریزی برای استفاده حداکثری از پتانسیل ها و امکانات دانشگاه آزاد اسلامی توسط مدارس و شناسایی استعداد های نهفته دانش آموزان و پرورش این استعداد ها برای ورود به عرصه خدمت به جامعه با اشاره به اینکه مقطع ابتدائی گام آغازین علم و علم آموزی است تاکید کرد.
     
    در خاتمه زنگ مهر توسط ریاست دانشگاه آزاد اسلامی استان نواخته شد و دانش آموزان پس از عبور از دروازه قرآن در کلاس های درس خود حاضر شدند و سال تحصیلی 97-96 مدارس رسما آغاز شد.

     

    در حاشیه این مراسم دکتر انگجی و هیات همراه از قسمت های مختلف و کلاس های مجتمع دخترانه سما تبریز بازدید کردند و تعداد 6 باب کلاس تازه احداث شده در این مجتمع توسط ایشان افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.
     
    منبع :  روابط عمومی    1396/7/3 10:25


    نام و نام خانوادگی :
    ایمیل :
    * متن کامنت :
     

    خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
    تعداد بازدید : 433
    0/10 (تعداد آرا 0 نفر )