دوشنبه 27 آذر 1396  /  2017 18 Dec   
ساعت :  14:31 GMT  /  تهران -  18:01
مناسبت
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
گفت و گو
گوهر
رفاهی
هفته دفاع مقدس گرامی باد
پرسش مهر
عضویت معاونان و رؤسای آموزشکده ها

این بخش ویژه عضویت معاونان سما و رؤسای
آموزشکده،رؤسای شوراي سياستگذاري،مدیران مالی و مدیران حراست می باشد

سالنما
27 آذر 1396
   
  2017 Dec 18
    
   30 ربیع الاول 1439
     
    کد پیگیری
    آغاز سال تحصیلی جدید در سما تبریز همزمان با بهره برداری از کلاس های درسی جدید در مجتمع دخترانه
    همزمان با  ایام محرم و هفته دفاع مقدس و بازگشایی مدارس در روز اول سال تحصیلی زنگ مهر در مدارس سما تبریز نواخته شد.
     

    به گزارش روابط عمومی سما، این مراسم با حضور دکتر انگجی ریاست دانشگاه آزاد اسلامی و شورای نظارت و هماهنگی سما استان آذربایجان شرقی، دکتر حسن زاده دبیر شورای نظارت و هماهنگی سما استان، مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد استان، مدیران مدارس وجمعی از همکاران سما و اولیا دانش آموزان برگزار شد.
    در آغاز این مراسم بعد از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید و پخش سرود ملی، دکتر شهریار حسن زاده دبیر شورای نظارت و هماهنگی سما استان آذربایجان شرقی ضمن تسلیت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) و اصحاب باوفایش و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان و هفته دفاع مقدس و خیرمقدم گویی و تبریک آغاز سال تحصیلی جدید بر حمایت همه جانبه دانشگاه آزاد اسلامی از مجموعه سما تاکیدکرد و سما را جزئی از پیکره دانشگاه آزاد اسلامی دانست.

     

     

    وی در بخش دیگری از سخنان خود دانش آموزان امروز را آینده سازان و مسئولان فردای میهن اسلامیمان توصیف کرد.
    در ادامه دکتر سید جواد انگجی ریاست دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی نیز ضمن تسلیت ایام محرم و گرامیداشت هفته دفاع مقدس و خیر مقدم گویی و تبریک آغاز سال تحصیلی جدید  سما را جزئی از پیکره دانشگاه آزاد اسلامی  دانست.
    وی در بخش دیگری از سخنان خود بر استفاده دانش آموزان و مدارس از تمامی امکانات دانشگاه آزاد اسلامی در هر نقطه ای از واحد های دانشگاه آزاد اسلامی استان و بر انجام بازدید های مستمر توسط دانش آموزان مدارس سما از قسمت های مختلف دانشگاه جهت آشنایی با محیط دانشگاه تاکید کرد.
     رئیس شورای نظارت و هماهنگی سما استان در ادامه سخنان خود خطاب به اولیای دانش آموزان با اشاره به اهمیت علم، علم آموزی و دانش و جایگاه ویژه آن در جامعه بر فراهم کردن بستر های لازم و برنامه ریزی برای استفاده حداکثری از پتانسیل ها و امکانات دانشگاه آزاد اسلامی توسط مدارس و شناسایی استعداد های نهفته دانش آموزان و پرورش این استعداد ها برای ورود به عرصه خدمت به جامعه با اشاره به اینکه مقطع ابتدائی گام آغازین علم و علم آموزی است تاکید کرد.
     
    در خاتمه زنگ مهر توسط ریاست دانشگاه آزاد اسلامی استان نواخته شد و دانش آموزان پس از عبور از دروازه قرآن در کلاس های درس خود حاضر شدند و سال تحصیلی 97-96 مدارس رسما آغاز شد.

     

    در حاشیه این مراسم دکتر انگجی و هیات همراه از قسمت های مختلف و کلاس های مجتمع دخترانه سما تبریز بازدید کردند و تعداد 6 باب کلاس تازه احداث شده در این مجتمع توسط ایشان افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.
     
    منبع :  روابط عمومی    1396/7/3 10:25


    نام و نام خانوادگی :
    ایمیل :
    * متن کامنت :
     

    خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
    تعداد بازدید : 240
    0/10 (تعداد آرا 0 نفر )