جمعه 29 تير 1397  /  2018 20 Jul   
ساعت :  19:30 GMT  /  تهران -  0:00
مناسبت
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
رفاهی
سی و ششمین سالگرد ....
باشگاه پژوهشگران
مرکز نجوم سما
هفته دفاع مقدس گرامی باد
پرسش مهر
عضویت معاونان و رؤسای آموزشکده ها

این بخش ویژه عضویت معاونان سما و رؤسای
آموزشکده،رؤسای شوراي سياستگذاري،مدیران مالی و مدیران حراست می باشد

سالنما
29 تير 1397
   
  2018 Jul 20
    
   6 ذیقعده 1439
     
    کد پیگیری
    معاونت سما شیروان: معلمان، سرخوردگی دانش آموزان را از بین ببرید زیرا سرخوردگی نقطه آغاز همه شکست هاست
    به گزارش روابط عمومی سما، مراسم تجلیل از معلمان  و کارکنان پرتلاش سما واحد شیروان با میزبانی معاونت سما در سالن همایش واحد با حضور دکتر فرهادی ریاست دانشگاه آزاد اسلامی شیروان، نجف زاده رئیس مرکز سما و مدیران و کارکنان و معلمن واحد برگزار شد.
     

    از برنامه های این مراسم سخنرانی رئیس مرکز سما شیروان ، سخنرانی دکتر فرهادی، تقدیر از دکتر کاظمی رئیس سابق سما ، تقدیر از خانم فرهادی معلم دبستان دخترانه سما به علت بازنشستگی ، تقدیر از برخی کارکنان و معلمان  مرکز و هم چنین اجرای برنامه های شاد با تک نوازی می توان نام برد. در طی این مراسم آقای حمید نجف زاده رئیس مرکز آموزشی و فرهنگی ضمن خیر مقدم به کلیه حضار به بیان مطالبی پیرامون راهبردهای مرکز سما مطابق با اهداف آموزش و پرورش پرداخت . وی عنوان کرد : " راه توسعه و پیشرفت هر جامعه از مدارس می گذرد و کلید توسعه در دستان معلمان است و معلمان مرکز سما شیروان با اقدامات شایسته ثابت کرده اند که به خوبی در این راه قدم گذاشته اند." نجف زاده به کارکنان خود گوشزد نمود :" ماه محرم نزدیک است ، همچنان که در این ماه خدواند منان گره ای از مشکلات انسانها برداشته است ، شما نیز به عنوان معلم گره از مشکلات دانش آموزان پاکی که به امانت در اختیارتان است ، باز کنید. " وی افزود : "مرکز سما امیدوار است که بتواند مسیر آینده و زندگی را به خوبی برای فرزندان این شهر با تقویت دانسته های معلمان مرکز با برگزاری جلسات متعدد نحوه کلاسداری، شیوه های نوین تدریس، تجدید نظر درامور کاری و فرهنگی، آموزش درس پژوهی  به پیش ببرد . " وی با اشاره به اینکه دانش آموزان جدید ضریب هوشی بالایی دارند ، از معلمان خواست تا همسفر دانش آموز خود باشند. نجف زاده در ادامه به معلمان تاکید کرد : " بهداشت کلام را در برخورد با دانش آموز داشته باشید و  احساس سرخوردگی را در دانش آموز از بین ببرید زیرا درخوردگی نقطه شروع همه شکست ها ست. "ئیس مرکز سما شیروان، در پایان آرزوی موفقیت و پیشرفت در راستای اهداف مرکز را برای کارکنان نمود.
     

    در ادامه این مراسم دکتر فرهادی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شیروان ضمن تشکر از آقای نجف زاده به منظور سخنوری بلیغ و بیان نکات مهم تربیتی و آموزشی به کارکنان، از کلیه خدمات باارزش پیشکسوتان سما، دکتر کاظمی و خانم فرهادی که مرکز سما را ترک نموده اند، تقدیر کرد . در پایان نیز معاونت سما شیروان از مدیران مدارس ،چند تن از کارکنان معاونت، معلمان و کارکنان مدارس و پیش دبستان تقدیر نموده و جوایزی را به رسم یادبود به آنان اهدا نمود.

          
    منبع :  روابط عمومی    1396/7/4 11:35


    نام و نام خانوادگی :
    ایمیل :
    * متن کامنت :
     

    خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
    تعداد بازدید : 451
    0/10 (تعداد آرا 0 نفر )