پنجشنبه 28 تير 1397  /  2018 19 Jul   
ساعت :  19:27 GMT  /  تهران -  23:57
مناسبت
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
رفاهی
سی و ششمین سالگرد ....
باشگاه پژوهشگران
مرکز نجوم سما
هفته دفاع مقدس گرامی باد
پرسش مهر
عضویت معاونان و رؤسای آموزشکده ها

این بخش ویژه عضویت معاونان سما و رؤسای
آموزشکده،رؤسای شوراي سياستگذاري،مدیران مالی و مدیران حراست می باشد

سالنما
28 تير 1397
   
  2018 Jul 19
    
   5 ذیقعده 1439
     
    کد پیگیری
    مدیر مدارس غیر دولتی و مشارکت های مردمی آموزش و پرورش استان زنجان خبر داد: کسب رتبه نخست آموزشی توسط دبیرستان دخترانه سما ابهر
    به گزارش روابط عمومی سما، همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید در مدرسه دبیرستان دوره اول و دوم دخترانه سما مراسم با شکوه جهت استقبال از جوانه های امید برگزار شد.
    حضور مدیر مدارس غیر دولتی و مشارکت های مردمی آموزش و پرورش استان زنجان، معاون دانشگاه و رئیس مرکز آموزشی و فرهنگی سما، معلمان، دانش آموزان و جمعی از اولیا در مدرسه فضایی متفاوت را نمایان می کرد.
    در این مراسم پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید و اجرای سرود مقدس جمهوری اسلامی، دکتر طاهری ضمن تبریک بازگشایی مدارس و عرض تسلیت به مناسبت فرا رسیدن ایام محرم  وگرامیداشتن هفته دفاع مقدس، برای دانش آموزان و همکاران سالی توام با تلاش، امید، انرژی و موفقیت آرزو نمودند .
    درادامه بیات مدیر مشارکت های مردمی آموزش و پروش استان زنجان با ایراد سخنرانی به  خبر خوش کسب رتبه نخست آموزشی توسط دبیرستان دخترانه سما ابهر در بین تمامی مدارس غیر دولتی در استان اشاره و از دانش آموزان، دبیران و معلمان دبیرستان مزبور تقدیر وتشکر نمود.
    لازم به ذکر است دبیرستان دخترانه سما دوره دوم ابهر در بین تمامی دبیرستان های غیر دولتی استان، با کسب رتبه اول در درصد قبولی و رتبه دوم در میانگین نمره، به عنوان یکی از برند های آموزشی در استان مطرح و مدیران آن مورد تقدیر قرار گرفتند.
     
     

    منبع :  روابط عمومی    1396/7/10 09:24


    نام و نام خانوادگی :
    ایمیل :
    * متن کامنت :
     

    خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
    تعداد بازدید : 315
    0/10 (تعداد آرا 0 نفر )