پنجشنبه 28 تير 1397  /  2018 19 Jul   
ساعت :  19:22 GMT  /  تهران -  23:52
مناسبت
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
رفاهی
سی و ششمین سالگرد ....
باشگاه پژوهشگران
مرکز نجوم سما
هفته دفاع مقدس گرامی باد
پرسش مهر
عضویت معاونان و رؤسای آموزشکده ها

این بخش ویژه عضویت معاونان سما و رؤسای
آموزشکده،رؤسای شوراي سياستگذاري،مدیران مالی و مدیران حراست می باشد

سالنما
28 تير 1397
   
  2018 Jul 19
    
   5 ذیقعده 1439
     
    کد پیگیری
    افتتاح بوستان ترافیک سما قوچان با حضور فرماندهان انتظامی شهرستان
    همایش بزرگ همیاران پلیس به میزبانی پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان قوچان در محل آمفی تئاتر آموزشکده  فنی و حرفه ای سما واحد قوچان برگزار شد.
    به گزارش روابط عمومی سما، مسئولان شهر از جمله فرمانده نیروی انتطامی شهرستان، رئیس پلیس راهور شهرستان، معاون فرماندار، نماینده شهرداری، نماینده اداره آموزش و پرورش، چندتن از اعضای محترم شورای اسلامی شهر و معاونت دانشگاه آزاد اسلامی در حوزه سما و نیز دانش آموزان دبستان پسرانه و دخترانه سما به عنوان همیاران پلیس در این همایش حضور داشتند. اجرای برنامه هایی همچون قرائت قرآن، ارائه مقاله، اجرای سرود به مناسبت هفته نیروی انتظامی و ... در این مراسم برعهده ی دانش آموزان دبستان دخترانه و پسرانه سما بود.

     

    در این همایش سرهنگ قدمگاهی فرمانده نیروی انتطامی ضمن قدردانی از زحمات مجموعه سما در جهت فرهنگ سازی و نیز اجرای برنامه های درخور در طول هفته نیروی انتطامی، همیاران پلیس را بازوان قدرتمند پلیس راهور معرفی کردند. در ادامه رئیس پلیس راهور قوچان در سخنرانی خود نقش همیاران پلیس را در کاهش تصادفات جاده ای و کاهش تلفات جانی بسیار پررنگ دانستند و فرمودند: "تلاش میکنیم در بحث ترافیک درون شهری نیز از توانایی و پتانسیل همیاران پلیس استفاده کنیم و از مجموعه سما میخواهیم در این زمینه نیز ما را یاری نمایند."در ادامه پس از پخش فیلم آموزشی برای دانش آموزان و توزیع بروشورهای آموزشی ، همیاران پلیس از دبستان دخترانه و پسرانه سما کارت شناسایی خود را به همراه هدیه از دست بزرگواران تحویل گرفتند.
    پس ازاتمام جلسه، مسئولان و مهمانان همایش به همراه دکتر ابراهیمی معاونت سما دانشگاه آزاد اسلامی قوچان و همیاران پلیس جهت افتتاح " بوستان ترافیک سما " به دبستان پسرانه سما (مجری طرح) رفتند و این بوستان توسط سرهنگ قدمگاهی افتتاح شد که در پایان نیز " مانورهمیاران پلیس" در بوستان ترافیک اجرا شد.

          
    منبع :  روابط عمومی    1396/7/19 09:52


    نام و نام خانوادگی :
    ایمیل :
    * متن کامنت :
     

    خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
    تعداد بازدید : 663
    0/10 (تعداد آرا 0 نفر )