شنبه 28 مهر 1397  /  2018 20 Oct   
ساعت :  16:20 GMT  /  تهران -  19:50
مناسبت
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
رفاهی
سی و ششمین سالگرد ....
باشگاه پژوهشگران
مرکز نجوم سما
هفته دفاع مقدس گرامی باد
پرسش مهر
عضویت معاونان و رؤسای آموزشکده ها

این بخش ویژه عضویت معاونان سما و رؤسای
آموزشکده،رؤسای شوراي سياستگذاري،مدیران مالی و مدیران حراست می باشد

سالنما
28 مهر 1397
   
  2018 Oct 20
    
   10 صفر 1440
     
    کد پیگیری
    دکتر ولایتی: دانشگاه آزاد اسلامی مولود و دستاورد انقلاب بزرگ اسلامی است
    دکتر ولایتی گفت: دانشگاه آزاد اسلامی در جهت تحقق دو توصیه مقام معظم رهبری مبنی بر توسعه و تعالی پیش خواهد رفت و تا زمانی که با این جهت‌گیری‌ها پیش رود، حرف اول را در توسعه علم و تعالی انسان در کشور خواهد زد و در این زمینه دانشگاه آزاد اسلامی مستعدترین دانشگاه کشور برای پیشرفت است.
    دکتر علی اکبر ولایتی رئیس هیأت‌ مؤسس و هیأت‌امنای دانشگاه آزاد اسلامی در یکصد و پنجاه هشتمین نشست شورای دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان با اعلام این مطلب گفت: هر استان در تمام زمینه‌ها اعم از اداری، مالی، آموزشی، پژوهشی و... باید به خودکفایی برسد و لازمه‌ رسیدن به یک نتیجه‌ مطلوب کلی، کار و تلاش همه‌ مدیران در تمامی واحدها و مراکز آموزشی برای حیثیت جمعی و نگاه به توسعه‌ کلی دانشگاه آزاد اسلامی است.
    وی افزود: همانگونه که در حوزه‌ آموزش و پژوهش فعالیت‌های چشم‌گیر و سازنده‌ای در دانشگاه آزاد اسلامی داشته‌ایم، لازم است در زمینه‌های تربیتی و فرهنگی نیز اقدامات قوی‌تر و مؤثرتری صورت گیرد و خود را ملزم می‌دانیم در جهت اهدافی که رهبر معظم انقلاب از مؤسسات آموزش عالی کشور مطالبه کردند قدم برداریم و با ظرفیت و توانایی که در دانشگاه آزاد اسلامی وجود دارد امیدواریم و اعتقاد داریم که این دانشگاه می‌تواند الگوی دیگر دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی کشور شود.
    رئیس هیأت‌مؤسس و هیأت‌امنای دانشگاه آزاد اسلامی بیان داشت: در حوزه‌ علم و فناوری بدون تردید جزء بالاترین سطوح منطقه و جزء ده کشور برتر دنیا هستیم و در حوزه‌ تمدن و فرهنگ‌سازی هیچ کشوری به اندازه‌ ایران سهیم نبوده است و با توجه به این ظرفیت، باید از دانشگاه آزاد اسلامی که مولود و دستاورد انقلاب بزرگ اسلامی است نهایت بهره‌برداری علمی و فرهنگی شود.
    وی همچنین خواستار تداوم این جلسات هم اندیشی و تبادل آرا و نظرات جهت پیشرفت و نیز توجه ویژه به دو مبحث مهم و سازنده‌ توسعه انسان محور در همه‌ی ابعاد و تقویت اقتصاد دانش‌بنیان با بهره‌گیری از همت والای مدیران و مردم در همه‌ی دستگاه‌ها بخصوص دانشگاه آزاد اسلامی شد.
    در ادامه دکتر احمد آذین سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان ضمن قدردانی از همه‌ تلاشگران عرصه‌ علم و تربیت در دانشگاه آزاد اسلامی گفت: میراث‌دار تلاش سازندگانی هستیم که از هیچ، همه چیز ساختند و بحمدا... در حال حاضر در شرایطی هستیم که امنیت، علم و فناوری، تکنولوژی، اهرم‌های بازدارندگی و حوزه‌های پیشرفته مختلف دانش و پزشکی را با هم داریم و جزء برترین کشورهای دنیا در پیشرفت و جهش علمی هستیم و لازمه‌ بهره‌گیری از این امتیازات تلاش بی‌وقفه و مصروف داشتن هم و غم همگانی در این زمینه‌هاست.
    دبیر هیأت‌امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان افزود: پیرو مطالبات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و دکتر ولایتی رئیس هیات امنا و هیات مؤسس دانشگاه آزاد اسلامی، تمام فعالیت‌ها و اهداف اصلی مجموعه‌ی دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان بر روی دو هدف توسعه یعنی پیشرفت در همه‌ی حوزه‌ها اعم از عمرانی، پزشکی، آموزشی و پژوهشی و همچنین تعالی روح اسلامی که زمینه‌ساز پیشرفت در دانشگاه است متمرکز هستیم و امیدواریم در سایه‌ی مدیریت توانمند دکتر ولایتی و دکتر فرهاد رهبر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بتوانیم هر چه سریع‌تر به این دو خواسته‌ حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب برسیم.


     
     
    منبع :  روابط عمومی دانشگاه آزاد    1396/7/29 11:45


    نام و نام خانوادگی :
    ایمیل :
    * متن کامنت :
     

    خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
    تعداد بازدید : 407
    0/10 (تعداد آرا 0 نفر )