سه شنبه 24 مهر 1397  /  2018 16 Oct   
ساعت :  15:37 GMT  /  تهران -  19:07
مناسبت
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
رفاهی
سی و ششمین سالگرد ....
باشگاه پژوهشگران
مرکز نجوم سما
هفته دفاع مقدس گرامی باد
پرسش مهر
عضویت معاونان و رؤسای آموزشکده ها

این بخش ویژه عضویت معاونان سما و رؤسای
آموزشکده،رؤسای شوراي سياستگذاري،مدیران مالی و مدیران حراست می باشد

سالنما
24 مهر 1397
   
  2018 Oct 16
    
   6 صفر 1440
     
    کد پیگیری
    برگزاری اینترنتی انتخابات انجمن اولیا و مربیان در سما شیروان !
    جلسه انتخابات انجمن اولیا و مربیان دبستان دخترانه سما به صورت آنلاین و اینترنتی برای اولین بار در مرکز سما شیروان برگزار شد.
    به گزارش روابط عمومی سما، همزمان با آغاز هفنه پیوند، دبستان دخترانه سما انتخابات انجمن اولیا و مربیان  خود را به صورت آنلاین با حضور معاونت سما واحد و جمع کثیری از اولیا در سالن همایش برگزار کرد .
    زهرا نگهبان زعفرانلو مدیر دبستان دخترانه سما پس از حضور دربین اولیا ، به فعالیت های ارزشمند و خاص دبستان در سال گذشته از جمله تجهیز کلاسهای دبستان به تخته های هوشمند، برگزاری جشن ها و مراسم های مختلف ، المپادهای ورزشی ، افتخارات برتر کسب شده توسط مدرسه،کارکنان و دانش آموزان دبستان در سطح کشور، استان و شهرستان اشاره نمود .
    در ادامه حمید نجف زاده رئیس مجتمع سما شیروان، پس از خوش امدگویی به حضار به بیان اهمیت رابطه خانواده و مدرسه پرداخت و خانواده سالم و ویژگی های آن را بیان کرد .
    نجف زاده افزود : «یک خانواده سالم چهار ویژگی دارد ، در یک خانواده سالم مادر خانوده باید از همه حال سالم  و شاکله شخصیتی اش فضایی آرامش بخش و آموزش دیده به جهت تربیت پیچیده ترین مقوله عالم یعنی انسان ،باشد.یک خانواده سالم، دارای پدری از همه لحاظ سالم است و هم پدر و هم مادر آگاه به مسائل تربیتی و با هم هماهنگ هستند.»
    رئیس سما شیروان ادامه داد: «ارتباط بین خانه و مدرسه مانند دو بال یک کبوتر در راستای هم برای تربیت فرزندان است .»
    وی موفق ترین فرزندان را آنانی دانست که باپدر و مادرشان ارتباط نزدیکی دارندو به اولیا تذکر داد:«به همه ابعاد شخصیتی دانش آموزان توجه کنند و آنان را خودگردان ، منتقدان منصف ، شاد و پرانرژی ، دارای تنوع در رفتار ، جرآت مند و قاطع تربیت کنند.»
    معاون دانشگاه در امور سما در ادامه با قدردانی از اولیا به جهت حضور در این جلسه از آنان خواست ارتباط با دبستان را ادامه داده و در جلسات آموزش خانواده دبستان شرکت کرده، تا با کمک دبستان قطار تعلیم و تربیت را پیش برده و فرزندان شاد و خوبی را تربیت کنند .
    در ادامه این جلسه، کاندیدهای اعضای انجمن اولیا و مربیان خود را معرفی نموده و  اعضای حاضر در جلسه به صورت آنلاین کاندید مورد نظر خود را انتخاب کردند.

     
                                          
    منبع :  روابط عمومی    1396/7/30 14:04


    نام و نام خانوادگی :
    ایمیل :
    * متن کامنت :
     

    خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
    تعداد بازدید : 412
    0/10 (تعداد آرا 0 نفر )