شنبه 24 آذر 1397  /  2018 15 Dec   
ساعت :  19:38 GMT  /  تهران -  23:08
مناسبت
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
«مدرسه ایرانی، معماری ایرانی»
جشنواره و همایش طراحی لباس
رفاهی
باشگاه پژوهشگران
مرکز نجوم سما
هفته دفاع مقدس گرامی باد
عضویت معاونان و رؤسای آموزشکده ها

این بخش ویژه عضویت معاونان سما و رؤسای
آموزشکده،رؤسای شوراي سياستگذاري،مدیران مالی و مدیران حراست می باشد

سالنما
24 آذر 1397
   
  2018 Dec 15
    
   7 ربیع الثانی 1440
     
    کد پیگیری
    توسعه مدارس سما موضوع چهاردهمین جلسه شورای نظارت و هماهنگی سما استان لرستان
    چهاردهمین جلسه شورای نظارت و هماهنگی سما استان همدان با حضور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان و سایر اعضا در محل دبیرخانه این شورا تشکیل شد.
    به گزارش روابط عمومی سما، ارائه گزارشی از آموزشکده ها و مدارس سما در لرستان، بررسی موضوع تفاهم نامه بین سما و آموزش و پرورش، بررسی سیاست توسعه مدارس سما و سهم استان لرستان بر اساس دستور ریاست سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی، استرداد سالن ورزشی سما بروجرد به دانشگاه آزاد اسلامی، انتقال آموزشکده سما بروجرد به واحد دانشگاهی شهرستان از دستورات این جلسه بود.
    در آغاز علی فولادوند دبیر شورای نظارت و هماهنگی سما استان، ضمن ارائه گزارشی از وضعیت برگزاری جلسات شورا درخصوص اجرای تفاهم نامه میان آموزش و پرورش و سازمان سما اشاراتی به اقدامات صورت گرفته در سطح استان کرد و گفت:«در دیداری که با مدیر کل آموزش و پرورش استان داشتیم این تفاهم نامه با استقبال چشمگیر ایشان روبرو شد و در راستای اجرایی کردن آن قول مساعد دادند.»
    در خصوص این بند از صورتجلسه مقرر شد با شناسایی اعضا و تشکیل کارگروهی به منظور راهکارهای عملیاتی کردن آن اقدامات موثری صورت گیرد.
    راه اندازی 16 مدرسه در سطح استان در راستای توسعه مدارس سما در سطح کشور، موضوع دیگری بود که اعضا درخصوص آن به بحث و بررسی پرداختند و اتفاق نظر داشتند با یک شروع خوب و با کیفیت بالا در سطح استان برای ایجاد مدارس جدید تا رسیدن به حد عالی تلاش نمایند تا بتوان مدارس با کیفیت و برند راه اندازی نمایند.
    ریاست دانشگاه آزاد اسلامی دورود با اشاره به نیروی انسانی و فضای فیزیکی مناسب گفت:«تامین نیروی انسانی کارآزموده و متخصص، معلمان باتجربه و توانمند در بهبود عملکرد مدارس نقش مهمی دارند.»
     
     
     

    منبع :  روابط عمومی    1396/10/11 08:44


    نام و نام خانوادگی :
    ایمیل :
    * متن کامنت :
     

    خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
    تعداد بازدید : 287
    0/10 (تعداد آرا 0 نفر )