شنبه 24 آذر 1397  /  2018 15 Dec   
ساعت :  19:40 GMT  /  تهران -  23:10
مناسبت
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
«مدرسه ایرانی، معماری ایرانی»
جشنواره و همایش طراحی لباس
رفاهی
باشگاه پژوهشگران
مرکز نجوم سما
هفته دفاع مقدس گرامی باد
عضویت معاونان و رؤسای آموزشکده ها

این بخش ویژه عضویت معاونان سما و رؤسای
آموزشکده،رؤسای شوراي سياستگذاري،مدیران مالی و مدیران حراست می باشد

سالنما
24 آذر 1397
   
  2018 Dec 15
    
   7 ربیع الثانی 1440
     
    کد پیگیری
    ارائه گزارش عملکرد اداره کل امور اداری و مالی؛ موضوع سیصد و بیست و چهارمین جلسه شورای معاونان
    به گزارش روابط عمومی سما، سیصد و بیست و چهارمین جلسه شورای معاونان با حضور دکتر زرهانی معاون دانشگاه و رئیس سازمان سما و سایر اعضا در محل حوزه ستادی سما برگزار شد.
    تفسیر آیاتی از سوره مبارکه غافر درخصوص حروف مقطعه و رموز آن، اسما زیبای خداوند و شکل گیری صفات باری تعالی در وجود انسان توسط دکتر زرهانی آغاز، گر جلسه امروز بود.


     

     
    سپس دکتر زرهانی با اشاره به رعد و برق های کاذبی که در روزهای اخیر توسط دشمنان انقلاب اسلامی در کشور ایجاد شده است، گفت:« ملت ما به طور همزمان وارد صحنه شدند و به دشمنان نشان دادند که مدافع انقلاب اسلامی، رهبری و ارزش های اسلامی هستند.»
    وی در ادامه افزود:« انقلاب اسلامی پرتویی از نور الهی است و بیعت مردم با رهبری و نظام جمهوری اسلامی به این معناست که مردم، رهبری و انقلاب را قبول دارند و در عین حال مسئولان به ویژه دولت و مجلس به واسطه مسئولیتی که برعهده دارند باید به فکر برطرف کردن نیازهای مردم باشند.»
    ریاست سازمان سما با تاکید بر ضرورت آفت شناسی انقلاب خاطر نشان کرد:«مسئولانی که در به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی شکوهمند ایران نقش داشته اند، هم اکنون نیز باید برای آسیب و آفت شناسی آن پیشگام شوند.»    سپس در راستای نخستین بند دستور جلسه امروز که گزارش اداره کل امور اداری بود، باوند پور مدیرکل این اداره به تشریح برنامه های آتی این حوزه از جمله ساماندهی نیروی انسانی، مکانیزه نمودن سیستم رزرواسیون اسکان حوزه ستاد، تهیه عناوین و سرفصل دوره های آموزشی برای گروه های شغلی مختلف کارکنان با توجه به رشته و رسته آنها و خرید نرم افزارهای مورد نیاز پرداخت.
    گزارشی از عملکرد اداره کل امور اداری در سال 95 و 96 نیز بخش دیگری از گزارشات باوندپور بود.
    سپس دکتر زرهانی با تاکید بر اطلاع رسانی صحیح درخصوص فضاهای رفاهی موجود در شهرستان ها از ضرورت ارائه خدمات رفاهی مناسب به همکاران سخن گفت.
    ریاست سازمان سما درخصوص برگزاری دوره های آموزشی ضمن خدمت بر توازن، روزآمد بودن، مرتبط بودن دوره های آموزشی ضمن خدمت با سیاست های سازمان و نوع آموزش در این دوره ها تاکید کرد.
    در ادامه احمد حیدری از همکاران امور مالی سازمان، گزارشی از پیگیری مربوط به مالیات های سنوات گذشته، مغایرت گیری حساب ها، وصول مطالبات، حسابرسی مستقل و وام های صندوق مشترک را ارائه کرد.وی بایگانی اسناد مالی و بررسی مالی واحدها را نیز از برنامه های آتی اداره کل امور مالی عنوان کرد.
    برداشت های بدون مجوز برخی واحدهای دانشگاهی از حساب های سما موضوع دیگری بود که مقرر شد در این زمینه ضمن ارسال بخشنامه ای از سوی دکتر زرهانی برای واحدها، با ریاست دانشگاه آزاد اسلامی در این زمینه مکاتبه ای صورت گیرد.

         دکتر زرهانی با اشاره به انجام حسابرسی های همگن و متعادل میان مجموعه های مسئول، از پیگیری مطالبات سازمان سما سخن گفت و افزود:«برای گردش کاری سازمان سما باید با همکاری واحد انفورماتیک، نرم افزارهای مورد نیاز شناسایی و ارزیابی شود تا بتوانیم در لحظه گردش کاری واحدها را بررسی نماییم و چالش های مالی موجود در این زمینه را برطرف نماییم.»
    ریاست سازمان سما با تاکید بر ارائه راهکاری مدون برای تشویق همکاران ساعی در سما از مدیران اداری و مالی سازمان خواست دستورالعملی استخراج تا براساس آن بتوان همکاران ساعی مجموعه را تشویق کرد.

     


     ضرورت تشکیل جلسات اداری توسط واحدهای مختلف سازمان در راستای تبادل افکار و تجربیات و همدلی و همکاری پرسنل سازمان سما در راستای حرکت دانشگاه آزاد اسلامی از نکات پایانی جلسه امروز بود که توسط دکتر زرهانی طرح شد.
    ریاست سازمان سما همچنین در خاتمه از مدیران کل، مدیران و همکاران حوزه اداری و مالی به پاس خدمات صادقانه شان قدردانی کرد.
     


    منبع :  روابط عمومی    1396/10/16 13:34


    نام و نام خانوادگی :
    ایمیل :
    * متن کامنت :
     

    خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
    تعداد بازدید : 863
    0/10 (تعداد آرا 0 نفر )