سه شنبه 3 مهر 1397  /  2018 25 Sep   
ساعت :  4:09 GMT  /  تهران -  7:39
مناسبت
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
رفاهی
سی و ششمین سالگرد ....
باشگاه پژوهشگران
مرکز نجوم سما
هفته دفاع مقدس گرامی باد
پرسش مهر
عضویت معاونان و رؤسای آموزشکده ها

این بخش ویژه عضویت معاونان سما و رؤسای
آموزشکده،رؤسای شوراي سياستگذاري،مدیران مالی و مدیران حراست می باشد

سالنما
3 مهر 1397
   
  2018 Sep 25
    
   14 محرم 1440
     
    کد پیگیری
    حضور فعال تیم های دانش آموزی و دانشجویی سما بابل در سیزدهمین دوره مسابقات بین المللی رباتیک،هوش مصنوعی و نمایشگاه اختراعات وابتکارات

    حضور فعال تیم های دانش آموزی ودانشجویی سما بابل در سیزدهمین دوره مسابقات بین المللی رباتیک،هوش مصنوعی ونمایشگاه اختراعات و ابتکارات-دانشگاه نوشیروانی بابل.
    ،به گزارش روابط عمومي سما، مسابقات رباتیک دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل روبونیت پرسابقه‌ترین مسابقه رباتیک در سطح کشور است، که پس از بنیانگذاری در مهر ماه سال ۱۳۸۱ و برگزاری اولین دوره کشوری آن در اردیبهشت سال ۱۳۸۲ به همت انجمن علمی دانشجویان مهندسی برق و کامپیوتر ابتدا در دانشکده فنی دانشگاه مازندران و امروزه با عنوان دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل با شور و اشتیاق و حساسیت بالایی برگزار می‌گردد و هرساله توجه علاقه‌مندان عرصه رباتیک و تیم‌های رباتیک زیادی را در سطح کشور به خود معطوف کرده است. به طوری که شرکت در این مسابقات و رقابت با دیگر تیم‌های توانمند کشور به همراه گروه علمی فنی مجرب و با تجربه از مهمترین اهداف و انگیزه‌های شرکت کنندگان این مسابقات است.
    آموزشكده فني و حرفه اي سما واحد بابل، با همت مسئولان، دانشجويان و دانش آموزان در اين مسابقات مهم در  رشته هاي جنگجو سبك وزن، جنگجو دانش آموزي و با ساخت پرينتر سه بعدي در نمایشگاه اختراعات و ابتکارات شركت نموده و حضوري پررنگ داشته اند.
     
    منبع :  روابط عمومی سما    1396/11/24 11:03


    نام و نام خانوادگی :
    ایمیل :
    * متن کامنت :
     

    خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
    تعداد بازدید : 213
    0/10 (تعداد آرا 0 نفر )