چهارشنبه 28 آذر 1397  /  2018 19 Dec   
ساعت :  22:25 GMT  /  تهران -  1:55
مناسبت
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
«مدرسه ایرانی، معماری ایرانی»
جشنواره و همایش طراحی لباس
رفاهی
باشگاه پژوهشگران
مرکز نجوم سما
هفته دفاع مقدس گرامی باد
عضویت معاونان و رؤسای آموزشکده ها

این بخش ویژه عضویت معاونان سما و رؤسای
آموزشکده،رؤسای شوراي سياستگذاري،مدیران مالی و مدیران حراست می باشد

سالنما
28 آذر 1397
   
  2018 Dec 19
    
   11 ربیع الثانی 1440
     
    کد پیگیری
    بازدید رئیس آموزش و پرورش منطقه ۵ تهران از دستاوردها و طرح‌های نانو دانش‌آموزان سما تهران

     به گزارش روابط عمومی سما، پنج طرح دانش‌آموزی نانویی در حوزه‌های نانوپزشکی و محیط زیست در جشنواره انجمن‌های علمی منطقه 5 آموزش و پرورش شهر تهران ارائه و مورد استقبال مدیران منطقه 5 آموزش و پرورش شهر تهران  قرار گرفت.در این جشنواره از مجموعه مدارس سما، از طرح های دبستان پسرانه سما 1 و دخترانه سما 2 بازدید به عمل آمد.
         جشنواره انجمن‌های علمی و پروژه‌های دانش‌آموزی پژوهش‌سرای جوان، با حضور اعضاء هیئت امنای پژوهش‌سرا و شورای معاونان اداره آموزش و پرورش منطقه 5 آموزش و پرورش برگزار شد و دانش‌آموزان منتخب انجمن نانو به ارایه و دفاع از پروژه‌های خود در حضور مسئولین و مدیران منطقه پرداختند.
    به گفته مینا زاهد، کارشناس پژوهش‌سرای جوان، این جشنواره پرشور پژوهشی مورد استقبال دانش‌آموزان پژوهشگر، رابطان پژوهشی، هیئت محترم امنای پژوهش‌سرا و شورای محترم معاونان منطقه قرار گرفت.
    در این جشنواره کارشناسان و مشاورین پژوهش‌سرای جوان نیز در کنار دانش‌آموزان، فرایند انجام پروژه‌ها، هماهنگی‌ها و مراحل انجام کار را برای بازدیدکنندگان و میهمانان توضیح دادند و در پایان مورد تقدیر مسئولین قرار گرفتند.


         گفتنی است، ۵ طرح ارائه شده که در سال جاری توسط دانش‌آموزان منطقه ۵ در حوزه نانو انجام گرفت، شامل ۳ طرح در حوزه نانوپزشکی با رویکرد شناسایی و درمان و ۲ طرح با موضوع کاربرد فناوری نانو در رفع آلودگی‌های محیط زیست است هوشنگ میرشفیعی مدیر اداره آموزش و پرورش منطقه 5 شهر تهران، به همراه سایر مسولین آموزش و پرورش در این جشنواره حضور داشتند .در پایان جشنواره، میرشفیعی، با توجه به ظرفیت‌های خوب به ‌وجود آمده در حوزه پژوهش‌های نانو دانش‌آموزی منطقه ۵، نوید حمایت‌های بیشتر از دانش‌آموزان پژوهشگر را دادند.
     

     


     

    منبع :  روابط عمومی سما    1396/12/23 12:50


    نام و نام خانوادگی :
    ایمیل :
    * متن کامنت :
     

    خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
    تعداد بازدید : 560
    0/10 (تعداد آرا 0 نفر )