چهارشنبه 28 آذر 1397  /  2018 19 Dec   
ساعت :  22:25 GMT  /  تهران -  1:55
مناسبت
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
«مدرسه ایرانی، معماری ایرانی»
جشنواره و همایش طراحی لباس
رفاهی
باشگاه پژوهشگران
مرکز نجوم سما
هفته دفاع مقدس گرامی باد
عضویت معاونان و رؤسای آموزشکده ها

این بخش ویژه عضویت معاونان سما و رؤسای
آموزشکده،رؤسای شوراي سياستگذاري،مدیران مالی و مدیران حراست می باشد

سالنما
28 آذر 1397
   
  2018 Dec 19
    
   11 ربیع الثانی 1440
     
    کد پیگیری
    نایب رئیس فدراسیون ورزش های همگانی کشور در سما یزد : با افزودن ورزش به سبد خانوار، وضعیت شادی و نشاط را در جامعه ارتقا می دهیم

    نایب رئیس فدراسیون ورزش های همگانی کشور در سما یزد : با افزودن ورزش به سبد خانوار، وضعیت شادی و نشاط را در جامعه ارتقا می دهیم.
    به گزارش روابط عمومی سما،  اولین همایش "دانش آموزی همیاران ورزش های همگانی " در مرکز آموزشی فرهنگی سما واحد یزد باحضور ميترا روحي نایب رئیس فدراسیون ورزش های همگانی کشور، محمدرضا رحيمي دبيرشوراي نظارت و هماهنگي سما يزد ومسولان ورزش همگاني استان يزد ومعاون ورزش بانوان اداره کل ورزش وجوانان استان و رئيس اداره ورزش وجوانان شهرستان يزد برگزار شد.
    محمدرضا رحیمی دبیر شورای نظارت وهماهنگی سما دراستان یزد در این خصوص گفت:«نقش معلمان جامعه  و دانش آموزان به عنوان پیشتازان فرهنگی در زنجیره آموزش و فرهنگ سازی همیاران و اولیاء کليدي است.»

     
     وی افزود:«این معلمان و دانش آموزان هستند که تحت عنوان فرهنگ همياران وارد عمل شده و به روند تکاملی طرح همیاران ورزش همگاني جامه عمل پوشیده و با ظرفیت ایجاد شده در استقرار وفرهنگي سازي ورزش در خانواده ها نقش آفرینی مي کنند. ایجاد انگيزه ورزشي در دانش آموزان سمایی،جزئي از اين طرح مي باشد. »
    میترا روحی نایب رئیس فدراسیون ورزش هاي همگاني کشور ضمن اشاره به شعار امسال فدراسیون مبنی بر اینکه مادران عمود خیمه ورزش همگانی کشورند گفت:«وقتی که شور و نشاطی را در خانواده ایجاد بکنیم جامعه ما از ورطه افسردگی رهایی پیدا می کند و ما با افزودن ورزش به سبد خانوار وضعیت شادی و نشاط را در جامعه ارتقا می دهیم.»
    درپايان همايش 300 نفر از دانش آموزان سمايي دختر و پسر مرکز آموزشي فرهنگي سما با ايراد سوگند نامه همايش لوح ونشان هميار ورزش همگاني دريافت کردند.
    شايان ذکر است اين همايش به صورت پايلوت وبراي اولين بار درکشور در مدارس سما اجرا شد.
     

     

     


    منبع :  روابط عمومی سما    1396/12/23 13:17


    نام و نام خانوادگی :
    ایمیل :
    * متن کامنت :
     

    خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
    تعداد بازدید : 444
    0/10 (تعداد آرا 0 نفر )