چهارشنبه 7 فروردين 1398  /  2019 27 Mar   
ساعت :  3:16 GMT  /  تهران -  7:46
مناسبت
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
«مدرسه ایرانی، معماری ایرانی»
جشنواره و همایش طراحی لباس
رفاهی
باشگاه پژوهشگران
کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی
جشنواره دانش آموزی سینا
مرکز نجوم سما
هفته دفاع مقدس گرامی باد
عضویت معاونان و رؤسای آموزشکده ها

این بخش ویژه عضویت معاونان سما و رؤسای
آموزشکده،رؤسای شوراي سياستگذاري،مدیران مالی و مدیران حراست می باشد

سالنما
7 فروردين 1398
   
  2019 Mar 27
    
   19 رجب 1440
     
    کد پیگیری
    با امضای تفاهم‌نامه صورت می‌گیرد:
    همکاری دانشگاه آزاد اسلامی و قرارگاه منطقه‌ای غرب نزاجا

    تفاهم نامه همکاری میان دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه و مراکزآموزشی و فرهنگی سما این دانشگاه و قرارگاه منطقه ای غرب نزاجا در محل فرماندهی قرارگاه غرب کشور منعقد شد.

    به گزارش خبرنگار آنا، تفاهم نامه همکاری میان دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه به ریاست دکتر محمدرضا حبیبی و مراکز آموزشی و فرهنگی سما این دانشگاه و قرارگاه منطقه ای غرب نزاجا به فرماندهی امیرفرهاد آریانفر در محل فرماندهی قرارگاه غرب کشور منعقد شد.
     


     

    در این مراسم، امیر آریانفر فرمانده قرارگاه منطقه‌ای غرب ارتش، اظهار کرد: ان شاءالله بستری فراهم شود تا از منابع و تحقیقات علمی دانشگاه آزاد در استان کرمانشاه بهره برداری لازم شده و به اهداف ترسیمی در راستای علم و تحقیقات دست یابیم.

    وی با اشاره به ترسیم چشم انداز توسط امیر حیدری فرمانده نزاجا که به تأییدفرمانده معظم کل قوا نیز رسیده است، افزود: در راستای دستیابی به این اهداف و چشم انداز، تمایل به استفاده از ظرفیت های علمی و فنی دانشگاه آزاد اسلامی داریم.

     


     

    آریانفر ابراز امیدواری کرد با همکاری دانشگاه آزاد اسلامی، بستری فراهم شود تا فارغ التحصیلان و نخبه‌های دانشگاهی که علاقه مند به همکاری با ارتش هستند، به عنوان همرزم به ما پیوسته و بستری فراهم شود تا این افراد به ویژه در حوزه‌های پهپاد(ربات پرنده،کوادکوپتر)، ترینر آموزشی،هواپیماهای بدون سرنشین و... همکاری کنند.

    فرمانده قرارگاه غرب ارتش افزود: ارتش جمهوری اسلامی ایران ظرفیت‌ها و چهره های علمی بزرگی را درحوزه های مختلف پرورش داده و تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی کرده است.

    رئیس دانشگاه آزاد اسلامی کرمانشاه هم با تشکر از امیر آریانفر گفت: این تفاهم نامه، بارقه امیدی‌ برای تولید اعتماد به نفس درمیان مخاطبا دانشگاه آزاد اسلامی به ویژه نسل جوان است و امیدواریم منجر به نتایج پربار شود.
    وی با اشاره به مسائل روز گفت: در کشور ما رویه کارمند محوری حکم فرما بوده و نزدیک ۸۵ درصد بودجه دولت صرف حقوق و دستمزد و هزینه های جاری می شود، پس با توجه به بودجه غیر دولتی و‌ مردمی دانشگاه آزاد و بروکراسی نرم تر آن با سیاست تعامل دو سویه با دستگاه ها و نهادهای استان، می توانیم در همه مباحث علمی و اجرایی کمک حال جامعه و حتی دولت باشیم.

    حبیبی با بیان اینکه دانشگاه آزاد بستر لازم را برای ارتقای سطح علمی و تولید ثروت را دارد، گفت: ما باید از تمام ظرفیت بومی استان منجمله 340 کیلومتر مرز مشترک با عراق استفاده کنیم.

     


     

    وی با اشاره به گرایش به سمت علوم بین رشته‌ای، تاکید کرد: ارتش می‌تواند در راستای تقویت امور اجرایی خود در مباحث دکل های مخابراتی، پهپاد و... از پتانسیل های علمی موجود در دانشگاه آزاداسلامی استفاده‌ کند.

    حبیبی بیان کرد: از آنجایی که منابع فسیلی در حال کاهش است ،ما باید به فکرنسل های آینده کشور باشیم،پس نیاز به جایگزینی انرژی های دیگر از جمله انرژی خورشیدی و بهره گیری ازمنابع ارضی غنی کشاورزی و ظرفیت بالای گردشگری بوده که با برنامه ریزی مناسب می توانیم به این مهم دست یابیم.

     

     

    منبع :  روابط عمومی سما    1397/1/18 12:38


    نام و نام خانوادگی :
    ایمیل :
    * متن کامنت :
     

    خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
    تعداد بازدید : 397
    5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )