چهارشنبه 29 اسفند 1397  /  2019 20 Mar   
ساعت :  12:21 GMT  /  تهران -  15:51
مناسبت
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
«مدرسه ایرانی، معماری ایرانی»
جشنواره و همایش طراحی لباس
رفاهی
باشگاه پژوهشگران
کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی
جشنواره دانش آموزی سینا
مرکز نجوم سما
هفته دفاع مقدس گرامی باد
عضویت معاونان و رؤسای آموزشکده ها

این بخش ویژه عضویت معاونان سما و رؤسای
آموزشکده،رؤسای شوراي سياستگذاري،مدیران مالی و مدیران حراست می باشد

سالنما
29 اسفند 1397
   
  2019 Mar 20
    
   12 رجب 1440
     
    کد پیگیری
    درخشش دانش آموزان پژوهشگر سما رشت در جشنواره علمی جابربن حیان
    به گزارش روابط عمومی سما، در هشتمین دوره جشنواره علمی دانش آموزی جابربن حیان شهرستان رشت  دانش آموزان دبستان دختران و پسران  سما واحد رشت خوش درخشیدند و رتبه های برتر این جشنواره را کسب کردند.
     محمد نیک پسند معاون سما واحد رشت گفت: این دانش آموزان درشش  گروه آزمایش،  طبقه بندی، مدل، تحقیق، طراحی و ساخت و نمایش در این جشنواره شرکت داشتند.
    نیک پسند افزود: «دانش آموزان وانیا ابراهیمی و زهرا احمدی  با پروژه ی "فضایی کوچک و جهانی بزرگ"   در بخش نمایش،  موفق به کسب رتبه برتر با درجه عالی این جشنواره شدند.
     


     
    معاون سما واحد رشت گفت: در بخش "آزمایش" نیایش شریعت ناصری و ترنم تقوی با طرح " گاز سودمند اما مضر"  موفق به کسب عنوان برتر این جشنواره با امتیاز خیلی خوب شدند.
    نیک پسند بابیان اینکه جشنواره جابربن حیان برای شناسایی استعداد و بروز خلاقیت دانش آموزان مقطع ابتدایی است گفت: در بخش تحقیق ، سیده صبا ملت دوست و رها شفیعی  با پروژه ای تحت عنوان "آیت خدا"  رتبه عالی، مهرسا حنفی کومله با طرح "قلقلک مغز"  با درجه خیلی خوب، مریم محمدی و صبا محسنی پور، با طرح "مامان میشه برام یه سگ بخری"، فاطمه هوشمند و نگار امیدی با طرح " پنج بود یک نبود" و فاطمه برگستان و معصومه حسین زاده با طرح "گیاهان سمی"  با کسب امتیازات لازم رتبه خوب این جشنواره را کسب کردند.
    این مسئول ادامه داد: در بخش "مدل"  جشنواره علمی دانش آموزی جابربن حیان شهرستان رشت نیز دانش آموزان آرمیتا و آرتینا اتحادی با پروژه "بانوی نقاشی شده" و پارمیدا حسن زاده، مهرسا یحیی محمدی و نگار یکتا پرست با طرح "مروارید سفید" امتیاز خوب این جشنواره را بدست آوردند.
    نیک پسند با اشاره به درخشش دانش آموزان دبستان پسران سما در این جشنواره گفت: در این جشنواره در بخش طراحی و ساخت عرفان علی آقازاده و رضا صابری با پروژه "یاد آور اتوماتیک زمان مصرف دارو" رتبه اول  این جشنواره را بدست آوردند.

     


     
    وی افزود: در بخش طبقه بندی،  کیان غلامی و راستین مومن با طرح " دونه دونه" موفق به کسب رتبه برتر با درجه عالی این جشنواره شدند.
    نیک پسند ادامه داد: در بخش تحقیق امیر عباس قنبری و صدرا صالحی با طرح " حرکت شیشه"  رتبه اول  آرسام اسحاق پور با طرح "رمان مگس" رتبه دوم،   فرهام فکور و محسن غریبی با پروژه "خورشید در فضا" سپهر موقتی با طرح "سیاره زمین در کل فضا" حسام فروغی با پروژه "تولید پول"  با کسب امتیازات لازم رتبه سوم  این جشنواره را کسب کردند.
    نیک پسند تصریح کرد:  «پروژه های ارائه شده دانش آموزان سما واحد رشت از میان بیش از 500 طرح و پروژه  از سراسر شهرستان رشت موفق به کسب رتبه های برتر این جشنواره علمی شدند.
    معاون سما واحد رشت در پایان با تقدیر از معلمان و مربیان و عوامل اجرایی این جشنواره گفت: از ابتدای فراخوان شرکت دانش آموزان در این طرح بیش از شش ماه زمان صرف و جلسات متعددی با مدیران، مربیان، دانش آموزان و اولیای مدارس برگزار شد.     
    منبع :  روابط عمومی سما    1397/1/27 12:17


    نام و نام خانوادگی :
    ایمیل :
    * متن کامنت :
     

    خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
    تعداد بازدید : 374
    5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )