دوشنبه 5 فروردين 1398  /  2019 25 Mar   
ساعت :  18:58 GMT  /  تهران -  23:28
مناسبت
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
«مدرسه ایرانی، معماری ایرانی»
جشنواره و همایش طراحی لباس
رفاهی
باشگاه پژوهشگران
کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی
جشنواره دانش آموزی سینا
مرکز نجوم سما
هفته دفاع مقدس گرامی باد
عضویت معاونان و رؤسای آموزشکده ها

این بخش ویژه عضویت معاونان سما و رؤسای
آموزشکده،رؤسای شوراي سياستگذاري،مدیران مالی و مدیران حراست می باشد

سالنما
5 فروردين 1398
   
  2019 Mar 25
    
   17 رجب 1440
     
    کد پیگیری
    مراسم اختتامیه دوره های کوتاه مدت مهارتی دانش آموزان مرکز آموزشی و فرهنگی سما زنجان برگزار شد
    مراسم اختتامیه دوره های کوتاه مدت مهارتی دانش آموزان مرکز آموزشی و فرهنگی سما زنجان با شعار " هر دانش آموز یک مهارت" در محل آمفی تئاتر مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی زنجان برگزار شد.
         در این مراسم که با استقبال بی نظیر دانش آموزان و اولیاء ایشان همراه بود، حمید ماکوئی دبیر شورای نظارت و هماهنگی سما استان زنجان میزبان دکتر رجائی دبیر هیأت امناء و رئیس دانشگاه­های آزاد اسلامی استان زنجان، هیأت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی زنجان، شهبازی معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان و کارشناسان همراه، کارشناسان اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان زنجان بود.
    در ابتدای جلسه پس از تلاوت قرآن کریم و و پخش سرود ملی و همچنین سرود سما، حمید ماکوئی ضمن خوشامد گوئی به حضار و میهمانان، گزارشی از عملکرد مدارس مرکز آموزشی و فرهنگی سما زنجان ارائه داد.
    وی خاطر نشان کرد:«خدا را شاکریم که مرکز آموزشی و فرهنگی سما زنجان در دو سال اخیر با کسب افتخارات متعدد آموزشی و پژوهشی توانست بار دیگر در زمینه برگزاری دوره های کوتاه مدت مهارتی دانش آموزان با شعار "هر دانش آموز یک مهارت "  نیز موفق عمل نماید".


     


    وی افزود:« این دوره ها از دی ماه سال 1396  تا اواخر اردیبهشت 1397 با همکاری آموزشکده فنی و حرفه ای سما زنجان و سازمان فنی و حرفه ای در رشته های جواهر سازی، طراحی و دکوراسیون داخلی، سفره آرائی، برنامه نویسی به زبان C++، عکاسی، رباتیک و سیم پیچی ماشین های الکتریکی برگزار گردید.»
     از نکات قابل توجه این مراسم ارائه مقاله تینا احمدی دانش آموز دوره اول متوسطه دختران سما زنجان به زبان انگلیسی بود که اخیراً مقاله خود را در دومین کنفرانس مدلسازی ریاضی و آمار کاربردی در دانشگاه آزاد قائمشهر ارائه داده بود. این امر موجب تشویق حاضرین در جلسه شد.
    در انتها بصورت نمادین گواهی پایان دوره تعدادی از دانش آموزان حاضر در جلسه با همراهی هیأت رئیسه دانشگاه آزاد  اسلامی زنجان، معاونان و کارشناسان اداره کل آموزش و پرورش و کارشناسان اداره کل فنی و حرفه ای تقدیم دانش آموزان شد.
     
    منبع :  روابط عمومی سما    1397/2/26 09:49


    نام و نام خانوادگی :
    ایمیل :
    * متن کامنت :
     

    خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
    تعداد بازدید : 262
    5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )