چهارشنبه 29 اسفند 1397  /  2019 20 Mar   
ساعت :  12:23 GMT  /  تهران -  15:53
مناسبت
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
«مدرسه ایرانی، معماری ایرانی»
جشنواره و همایش طراحی لباس
رفاهی
باشگاه پژوهشگران
کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی
جشنواره دانش آموزی سینا
مرکز نجوم سما
هفته دفاع مقدس گرامی باد
عضویت معاونان و رؤسای آموزشکده ها

این بخش ویژه عضویت معاونان سما و رؤسای
آموزشکده،رؤسای شوراي سياستگذاري،مدیران مالی و مدیران حراست می باشد

سالنما
29 اسفند 1397
   
  2019 Mar 20
    
   12 رجب 1440
     
    کد پیگیری
    توسعه مدارس سما اراک موضوع جلسه رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی و مدیرکل آموزش و پرورش
    به گزارش روابط عمومی سما ، در جلسه ای که روز یکشنبه مورخ 97/2/30 با حضور دکتر حیدری دبیر هیات امناء و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی، دکتر شیخان سرپرست حوزه معاونت سما اراک در دفتر فولادوند مدیرکل آموزش و پرورش استان مرکزی با همراه مظاهری مدیر مشارکت‏های مردمی اداره کل آموزش و پرورش استان مرکزی برگزار شد برنامه ها و راه ‏های توسعه مدارس سما اراک مورد بررسی قرار گرفت.
    دکتر حیدری در این دیدار ضمن آرزوی قبولی طاعات و اشاره به برنامه‏های فرهنگی مجموعه سما در این ماه پر برکت، خدمت به دانش آموزان را دارای اثرات مفید اجتماعی و فرهنگی قابل توجه دانست.


     


    وی در ادامه با اشاره به ظرفیت و توانمندی مناسب واحد دانشگاهی اراک گفت:«بخش قابل توجهی از ظرفیت موجود برای توسعه مدارس سما قابل استفاده است و رویکرد دانشگاه نیز توسعه و تقویت مدارس سما می باشد.»
    رئیس شورای نظارت و هماهنگی سما استان مرکزی، تاسیس و راه اندازی هنرستان دخترانه، پیش دبستانی و دبستان دخترانه سما، برگزاری دوره اوقات فراغت تابستانی و راه اندازی کارگاه دوخت را از برنامه ‏های مجموعه سما اراک برشمرد و ادامه همکاری و همراهی مجموعه آموزش و پرورش را همچون گذشته بسیار موثر دانست.     


    فولادوند مدیرکل آموزش و پرورش استان مرکزی نیز در این جلسه ضمن استقبال از برنامه‏های توسعه مدارس سما با بیان راه‏ حل‏ های قانونی جهت اجرای برنامه ‏های مذکور، توسعه مدارس سما را در شهرهای دیگر استان همگام با اراک مطرح نمود که مورد استقبال قرار گرفت.
     در این جلسه دکتر شیخان سرپرست معاونت سما اراک ضمن تشکر از همکاری و زحمات مجموعه آموزش و پرورش استان و شهر اراک به بیان جزئیات برنامه‏ ها و فعالیت‏ های مدارس سما اراک پرداخت و افتتاح رسمی اتومکانیک سما، جابجایی و جانمایی برخی مدارس از جمله هنرستان، دبستان و سایر برنامه‏های مرکز سما اراک را تشریح نمود.     
    منبع :  روابط عمومی سما    1397/3/1 13:08


    نام و نام خانوادگی :
    ایمیل :
    * متن کامنت :
     

    خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
    تعداد بازدید : 297
    5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )