چهارشنبه 29 اسفند 1397  /  2019 20 Mar   
ساعت :  12:25 GMT  /  تهران -  15:55
مناسبت
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
«مدرسه ایرانی، معماری ایرانی»
جشنواره و همایش طراحی لباس
رفاهی
باشگاه پژوهشگران
کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی
جشنواره دانش آموزی سینا
مرکز نجوم سما
هفته دفاع مقدس گرامی باد
عضویت معاونان و رؤسای آموزشکده ها

این بخش ویژه عضویت معاونان سما و رؤسای
آموزشکده،رؤسای شوراي سياستگذاري،مدیران مالی و مدیران حراست می باشد

سالنما
29 اسفند 1397
   
  2019 Mar 20
    
   12 رجب 1440
     
    کد پیگیری
    مراسم تکریم و معارفه ریاست مرکز آموزشی و فرهنگی سما خرم آباد
    علی فولادوند ریاست مرکز آموزشی و فرهنگی سما خرم آ باد بعد از بیش از سه سال فعالیت در سما، ضمن خداحافظی با کارکنان سما ادامه مسئولیت  مرکز سما خرم آباد را به دکتر قدرت اله  شاکرمی واگذار نمود.

     


    به گزارش روابط عمومی سما در ابتدای این  مراسم امین الفتی ریاست آموزشکده سما خرم آباد  ضمن تشکر از زحمات علی فولادوند در طول مدت مدیریت خود در سما ،گزارشی از اقدامات انجام شده در طول سال های گذشته در سما  ارائه داد.
    الفتی همچنین گزارشی از سوابق مدیریتی دکتر قدرت اله شاکرمی از جمله معاون آموزشی دانشگاه، مدیر آموزش دانشگاه آزاد اسلامی، مدیر گروه، و ریاست دانشکده کشاورزی دانشگاه  آزاد اسلامی جهت آشنایی بیشتر کارکنان سما با ایشان ارائه داد.


         در ادامه علی فولادوند ضمن ابراز قبولی طاعات و عبادات کلیه کارکنان  و تشکر از حسن همکاری آنها در مدت حضور در سما اظهار داشت:«همیشه خداحافظی کردن سخت است ولی در یک مجموعه که انس و همدلی ایجاد شود مثل امروز بنده که یک رابطه عمیق عاطفی با کلیه کارکنان داشتم این امر بسیار دشوارتر می باشد.»
    فولادوند همچنین با بیان ویژگیها های شخصیتی و اخلاقی شاکرمی و همچنین سوابق و تجربه بسیار مناسب ایشان در دانشگاه آزاد اسلامی ابراز امیدواری کرد در زمانی که دانشگاه آزاد اسلامی با چالش های بسیار زیادی روبرو می باشد. سما بتواند با استفاده از توانایی ایشان  قدم های رو به جلو بردارد.


     


     در بخش دیگری از این مراسم ریاست جدید مرکز آموزشی و فرهنگی سما ضمن تشکر از حضور همه کارکنان و قبولی طاعات همه کارکنان افزود:«سما خرم آباد با حضور فولادوند و تلاش های  بسیار خوب  ایشان در سال های گذشته تواسنته به عنوان یک برند در شهر معرفی شود و ما هم دنبال رشد و توسعه بیشتر سما چه  در آموزشکده و مدارس در سطح استان هستیم و این امر فقط در سایه همکاری و تلاش همه جانبه کلیه کارکنان امکانپذیر می باشد.»
    قدرت اله شاکرمی  با بیان این مطلب که ریاست واحد قول مساعد داده در این مسیر ما را همکاری نماید گفت:«از جمله این همکاری ها ادامه فعالیت سما در ساختمان فعلی متعلق به دانشگاه واقع در سایت ولی عصر(عج) می باشد.»
     
     


    وی ادامه داد:«ما برنامه هایی برای افزایش مدارس جدید و پیشرفت کمی و کیفی مدارس فعلی در سطح شهر و کلیه استان در راستای سیاست های سازمان سما داریم. همچنین در بخش  آموزشکده در بحث جذب دانشجو و به کارگیری را ه های جذب درآمد های غیر شهریه ای  برنامه های کوتاه مدت و بلند مدتی داریم که در ادامه راه نهایت تلاش خود را برای پیشبرد اهداف سما به کار خوهیم گرفت.»
    در پایان از زحمات آقای فولادوند با اهدا لوح و هدایایی از طرف کارکنان سما تقدیر به عمل آمد.
    منبع :  روابط عمومی سما    1397/3/2 08:42


    نام و نام خانوادگی :
    ایمیل :
    * متن کامنت :
     

    خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
    تعداد بازدید : 443
    5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )