سه شنبه 28 اسفند 1397  /  2019 19 Mar   
ساعت :  17:51 GMT  /  تهران -  21:21
مناسبت
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
«مدرسه ایرانی، معماری ایرانی»
جشنواره و همایش طراحی لباس
رفاهی
باشگاه پژوهشگران
کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی
جشنواره دانش آموزی سینا
مرکز نجوم سما
هفته دفاع مقدس گرامی باد
عضویت معاونان و رؤسای آموزشکده ها

این بخش ویژه عضویت معاونان سما و رؤسای
آموزشکده،رؤسای شوراي سياستگذاري،مدیران مالی و مدیران حراست می باشد

سالنما
28 اسفند 1397
   
  2019 Mar 19
    
   11 رجب 1440
     
    کد پیگیری
    رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر : مدارس سما باید کارآفرینی و اشتغال را برعهده بگیرند
    به گزارش روابط عمومی سما، جلسه شورای اداری مرکز سما بوشهر با حضور دکتر اسماعیل عبدالهی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان، دکتر باقر کریمی رئیس مرکز سما بوشهر، مدیران مدارس و آموزشکده در دبیرخانه دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر برگزار شد.
    در ابتدا مدیران مدارس و آموزشکده، گزارشی از فعالیت  های یکساله خود در حوزه های آموزشی، پژوهشی و فرهنگی  ارائه کردند  و سپس بزرگترین مشکلات خود را ، کمبود فضاهای آموزشی مناسب جهت ثبت نام بیشتر دانش آموزان و دانشجویان بیان کردند.


     


    دکتر باقر کریمی رئیس مرکز سما بوشهر پس از ارائه کلیه گزارشات، از اقدامات صورت گرفته جهت راه اندازی هنرستان دخترانه و ابتدایی پسرانه در جم و متوسطه اول و دوم در شهر گناوه سخن گفت و سپس خاطرنشان کرد:«در مجتمع آموزشی پسرانه سما به دنبال توسعه فضای آموزشی جهت افزایش کلاس ها و در مجتمع دخترانه نیز به دنبال بکارگیری کلاس ها در شیفت بعداز ظهر جهت برگزاری کلاس های کنکور هستیم، همچنین درخواست رهن ساختمان دانشگاه آزاد واحد بوشهر برای طرح در کمیسیون سازمان، جهت راه اندازی دبستان دخترانه بهمنی ارائه شده است که مبلغ 350 میلیون تومان جهت رهن و تعمیر ساختمان پیشنهاد کردند.»

     


    دکتر اسماعیل عبدالهی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر  نیز در این جلسه از عملکرد کلیه کارکنان حوزه معاونت و مدارس، آموزشکده و مدیران تشکر کرد و افزود:«در شرایط فعلی کلیه دستگاه های اداری کشور دچار مشکلات مالی هستند چون کشور ما در حال توسعه است و تعداد زیادی جوان مشتاق و جویای کار دارد. این در حالیست که توانایی ها و تقاضا ها با منابع مالی متناسب نیست. آمار مدارس و آموزشکده  بسیار خوب است
    وی ادامه داد:«طبق تأکید دکتر ولایتی باید به سما به عنوان زیرساخت نگاه کنیم. مدارس سما باید کارآفرینی و اشتغال را برعهده بگیرند . من از همه شما می خواهم که در کنار هم باشید و همدیگر را برای رسیدن به موفقیت های بیشتر حمایت کنید.»
    منبع :  روابط عمومی سما    1397/3/12 09:20


    نام و نام خانوادگی :
    ایمیل :
    * متن کامنت :
     

    خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
    تعداد بازدید : 257
    5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )