جمعه 25 آبان 1397  /  2018 16 Nov   
ساعت :  17:09 GMT  /  تهران -  20:39
مناسبت
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
رفاهی
«مدرسه ایرانی، معماری ایرانی»
باشگاه پژوهشگران
مرکز نجوم سما
هفته دفاع مقدس گرامی باد
پرسش مهر
عضویت معاونان و رؤسای آموزشکده ها

این بخش ویژه عضویت معاونان سما و رؤسای
آموزشکده،رؤسای شوراي سياستگذاري،مدیران مالی و مدیران حراست می باشد

سالنما
25 آبان 1397
   
  2018 Nov 16
    
   7 ربیع الاول 1440
     
    کد پیگیری
    با هدف مهارت افزایی روابط عمومی های سما استان گیلان؛ نخستین کارگاه اصول و فنون خبرنویسی در سما واحد رشت برگزار شد
    نخستین کارگاه اصول و فنون خبرنویسی و گزارش نویسی با هدف افزایش مهارت روابط عمومی های سما استان گیلان در سما واحد رشت برگزار شد.
    به گزارش روابط عمومی  سما، نخستین جلسه از نخستین کارگاه اصول و فنون خبرنویسی و گزارش نویسی با حضور مسئولان روابط عمومی و رابطان خبری سما استان گیلان در سما واحد رشت برگزار شد.
     

     
    این دوره، نخستین دوره مقدماتی آموزش آشنایی با اصول روابط عمومی و شیوه های خبرنویسی و گزارش نویسی ویژه مسئولان روابط عمومی و رابطان خبری سازمان سما  درسطح  استان است.
    در این دوره که در شش جلسه پیش بینی شده مسئولان روابط عمومی و رابطان خبری سما استان گیلان، با اصول و جایگاه روابط عمومی نوین (افکار عمومی و روابط عمومی) ارتباط با دستگاه ها، تنظیم گزارش و تبادل اخبار، اصول تبلیغات و... آشنا می شوند.
    آشنایی با شیوه های نوین خبرنویسی و خبرنگاری دورن سازمانی و نیز تنظیم خبر، یادداشت، گزارش نویسی و بزور رسانی پرتال مدارس از دیگر اهداف این کارگاه آموزشی است.
    گفتنی است؛ شرکت کنندگان در حاشیه برگزاری این کارگاه آموزشی، با معروف ترین و پرمخاطب ترین رسانه های داخلی و خارجی اعم از مکتوب و مجازی و چگونگی ارتباط با آنها نیز آشنا می شوند.شایان ذکر است، دکتر محمد نیک پسند، رئیس سازمان سما استان گیلان نیز از نزدیک از روند برگزاری کارگاه مذکور بازدید کرد.
     


     
    بر این اساس؛ جلسات آتی نخستین کارگاه اصول و فنون خبرنویسی و گزارش نویسی ویژه مسئولان روابط عمومی و رابطان خبری سما استان گیلان در تاریخ هفتم و چهاردهم تیرماه جاری در دانشکده فنی سما واحد رشت برگزار می شود.تدریس این دوره بر عهده یکی از کارشناسان و فعالان با سابقه رسانه های استان گیلان است.
    منبع :  روابط عمومی سما    1397/4/2 10:19


    نام و نام خانوادگی :
    ایمیل :
    * متن کامنت :
     

    خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
    تعداد بازدید : 218
    0/10 (تعداد آرا 0 نفر )