دوشنبه 27 اسفند 1397  /  2019 18 Mar   
ساعت :  18:45 GMT  /  تهران -  22:15
مناسبت
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
«مدرسه ایرانی، معماری ایرانی»
جشنواره و همایش طراحی لباس
رفاهی
باشگاه پژوهشگران
کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی
جشنواره دانش آموزی سینا
مرکز نجوم سما
هفته دفاع مقدس گرامی باد
عضویت معاونان و رؤسای آموزشکده ها

این بخش ویژه عضویت معاونان سما و رؤسای
آموزشکده،رؤسای شوراي سياستگذاري،مدیران مالی و مدیران حراست می باشد

سالنما
27 اسفند 1397
   
  2019 Mar 18
    
   10 رجب 1440
     
    کد پیگیری
    دکتر پورعباس : تعدیل نیرو، تعطیلی واحد و کاهش حقوق در دانشگاه آزاد اسلامی نداریم

    معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی روز گذشته با حضور در محل رسانه های دانشگاه آزاد اسلامی، از تحریریه روزنامه فرهیختگان، خبرگزاری آنا و خبرگزاری ایسکانیوز بازدید کرد.

     


     

     دکتر عبدالرسول پورعباس در بازدید از خبرگزاری آنا گفت: ما یک دوره گذار برای دانشگاه آزاد اسلامی تعریف کرده‌ایم که مانند دوره درمان است، کسی که بیمار می‌شود باید از او مراقبت کرد و هر چیزی را نمی‌تواند مصرف کند اما بعد از آن که سلامتی خود را به دست آورد، آزاد است.

    وی افزود: دانشگاه آزاد اسلامی نیز در حال حاضر دوره درمان را سپری می‌کند. در این دوره به طور طبیعی باید دانشگاه را آماده ریل‌گذاری‌های جدید کنیم و قطار را به آرامی وارد آن کنیم.

    معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی تصریح کرد: دانشگاه آزاد اسلامی را با سه قید به سمت و سوی جدید پیش می‌بریم. قید اول هیچ نیرویی اخراج نمی‌شود، قید دوم هیچ واحدی تعطیل نمی‌شود و قید سوم اینکه حقوق هیچکدام از کارکنان دانشگاه آزاد کاهش نمی‌یابد.

    دکتر پور عباس در پایان گفت: این سه قید را الگوی حرکت قرار داده‌ایم و با تدابیری که شکل می‌گیرد و با افزایش درآمدهای دانشگاه، در مسیر ترمیم هم گام‌هایی برخواهیم داشت.

     

    پورعباس: طرح برندسازی دانشگاه آزاد اسلامی با هدف تخفیف شهریه اجرا می‌شود

    معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی همچنین در بازدید از خبرگزاری ایسکانیوز گفت: با اجرای طرح برندسازی، شاید دانشگاه به نقطه ای برسد که در آینده نزدیک دانشجویانی را پذیرش کنیم که از گرنت دانشگاه استفاده کنند و به تحصیل مشغول شوند.

    دکتر پورعباس «برندسازی دانشگاه آزاد اسلامی» را از مهمترین برنامه‌های این دانشگاه اعلام کرد و گفت: مهمترین کاری که در حال حاضر دنبال می کنیم که تمام خانواده دانشگاه آزاد اسلامی اعم از دانشجو، کارمند و عضو هیات علمی از آن بهره مندخواهند شد، بحث برندسازی دانشگاه آزاد اسلامی است. برندسازی تمام مقوله ها مثل مقوله های آموزشی، پژوهشی و اقتصادی را در بر می گیرد.

    وی خاطرنشان کرد: برندسازی را به شکلی دنبال می کنیم که هر واحد دانشگاهی در استان های کشور در حوزه کشاورزی، خدمات، مهندسی، تولیدات دانش بنیان و تولیدات علمی، پژوهشی و فناوری مشهور به یک برند شود. دانشگاه آزاد اسلامی حدود 400 واحد دانشگاهی دارد که در تدارک هستیم تا 400 برند را به ثبت برسانیم.

    معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی، با بیان اینکه کار برندسازی در دانشگاه آزاد اسلامی آغاز شده، گفت: این طرح با هدف اقتصادی کردن دانشگاه آزاد اسلامی و کسب درآمدهای غیرشهریه ای است که می تواند به افزایش تخفیف شهریه دانشجویان منجر شود. با اجرای طرح برندسازی، شاید دانشگاه به نقطه ای برسد که در آینده نزدیک دانشجویانی را پذیرش کنیم که از گرنت دانشگاه استفاده کنند و به تحصیل مشغول شوند. این یک انقلاب علمی، آموزشی و اقتصادی در دانشگاه ها و گامی به سوی دانشگاه نسل چهارم است.

    وی الکترونیکی کردن تمام فعالیت های دانشگاه آزاد اسلامی را یکی از مقدمات طرح برندسازی دانست و گفت: وقتی بسترهای الکترونیکی فراهم شود بخش عمده ای از نیروهای ما از کارهای روزمره اجرایی آزاد می شوند و ظرفیت، توانایی و قدرت اجرایی آنها به سمت برندسازی هدایت می شود.

    معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی پیش بینی کرد این دانشگاه ظرف دو تا سه سال آینده در این مسیر الگوی بسیار خوبی برای دانشگاه های کشور و منطقه شود

    منبع :  روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی    1397/4/3 10:46


    نام و نام خانوادگی :
    ایمیل :
    * متن کامنت :
     

    خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
    تعداد بازدید : 511
    5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )