پنجشنبه 2 اسفند 1397  /  2019 21 Feb   
ساعت :  7:02 GMT  /  تهران -  10:32
مناسبت
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
«مدرسه ایرانی، معماری ایرانی»
جشنواره و همایش طراحی لباس
رفاهی
باشگاه پژوهشگران
کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی
مرکز نجوم سما
هفته دفاع مقدس گرامی باد
عضویت معاونان و رؤسای آموزشکده ها

این بخش ویژه عضویت معاونان سما و رؤسای
آموزشکده،رؤسای شوراي سياستگذاري،مدیران مالی و مدیران حراست می باشد

سالنما
2 اسفند 1397
   
  2019 Feb 21
    
   15 جمادی الثانی 1440
     
    کد پیگیری
    استقبال مسئولان شهری از راه اندازی مدارس سما در سنندج

    به گزارش روابط عمومی سما، در جلسه ای با حضور دکتر کیانی رئیس شورای نظارت و هماهنگی و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کردستان، دکتر الماسی فرماندار، الله ویسی رئیس آموزش و پرورش، شهردار و اعضا  شورای شهر کامیاران و همچنین باغبانیان معاونت سما و دبیر شورای نظارت و هماهنگی سما استان درخصوص راه اندازی مدارس ابتدایی و دوره اول متوسطه دخترانه و همچنین پردیس دانشگاهی سما کامیاران تصمیم گیری شد.
    در این جلسه که در دفتر فرماندار کامیاران برگزار شد، دکتر کیانی رئیس شورای نظارت و هماهنگی استان، سما را پیشقراول مدارس برند و با ارزش در استان و کشور نام برد و راه اندازی این مراکز را موهبتی برای بارور نمودن استعدادهای دانش آموزان و دانشجویان برشمرد.

         رئیس شورای نظارت استان ابراز امیدواری کرد با توسعه مدارس در این شهرستان بتوان خدمات شایانی را به مردم ارائه کرد که با استفاده از امکانات به روز و در شان مردم این شهرستان آینده ی روشنی را برای فرزندان آنان رقم بزند.
    در ادامه فرماندار کامیاران با استقبال از راه اندازی مجموعه سما در این شهرستان، مجموعه دانشگاه آزاد و سما را مایه ی افتخار حوزه علمی کشور برشمرد که بار عظیمی از پرورش استعدادهای علمی را به دوش
    می کشد.
    الله ویسی رئیس آموزش و پرورش شهرستان کامیارن هم ضمن خرسندی از راه اندازس مدارس و پردیس دانشگاهی سما در این شهرستان، خواهان توسعه بیشتر مدارس در مقاطع مختلف تحصیلی شد. رئیس آموزش و پرورش کامیاران با اشاره به اینکه دانش آموزان کامیارانی دارای استعدادهای ارزشمندی هستند ابراز امیدواری کرد مجوعه سما در این استان منشاء خیر و برکت و پرورش و بارور نمودن استعداد های علمی این شهرستان شود.

         باغبانیان معاونت سما استان نیز از حضور مدیران ارشد شهرستان کامیاران در این جلسه تشکر کرد و با اعلام اینکه سما استان کردستان در حال پیشبرد اهداف سازمانی سما کشور که توسعه بیشتر مدارس است می باشد، از راه اندازی مدارس دیگر در مقاطع مختلف تحصیلی در دیگر شهرستان های استان خبر داد. دبیر شورای نظارت وهماهنگی سما هدف اصلی سازمان سما را کمک به پرورش نبوغ و استعداد دانش آموزی در سطح کشور برشمرد و با اشاره به اینکه توجه بیشتر این سازمان راه اندازی مدارس در مناطق محرم و کمتر برخوردار می باشد از دیگر برنامه های سما کردستان را، راه اندازی مدارس در مناطق محروم برشمرد.
    در پایان این جلسه زاهد کمانگر عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج به عنوان مسئول راه اندازی سما شهرستان کامیاران معرفی شد.

    منبع :  روابط عمومی سما    1397/4/19 09:03


    نام و نام خانوادگی :
    ایمیل :
    * متن کامنت :
     

    خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
    تعداد بازدید : 228
    5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )