جمعه 26 مرداد 1397  /  2018 17 Aug   
ساعت :  3:26 GMT  /  تهران -  7:56
مناسبت
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
رفاهی
سی و ششمین سالگرد ....
باشگاه پژوهشگران
مرکز نجوم سما
هفته دفاع مقدس گرامی باد
پرسش مهر
عضویت معاونان و رؤسای آموزشکده ها

این بخش ویژه عضویت معاونان سما و رؤسای
آموزشکده،رؤسای شوراي سياستگذاري،مدیران مالی و مدیران حراست می باشد

سالنما
26 مرداد 1397
   
  2018 Aug 17
    
   5 ذیحجه 1439
     
    کد پیگیری
    استاد سما کرج مربی برتر کاراته سال ۹۶ شد
     به گزارش روابط عمومی سما، رضا آرین شکیب استاد مدعو دانشگاه آزاد اسلامی و سما واحد کرج طی حمی از سوی فدراسیون کاراته جمهوری اسلامی ایران و رئیس شیتوریو شوکوکای یونیون ایران و آسیا، به عنوان نام آور و مربی برتر کاراته کشور در سال 1396 انتخاب شد.
    وی همچنین از سوی فدارسیون کاراته در سبک شیتوریو به عنوان مربی تیم ملی امید و عضو هیأت رئیسه معرفی شده و همچنین عضو هیأت رئیسه سبک شوتوکای یونیون است.
       آرین شکیب پیش از این نیز در کارنامه خود قهرمانی مسابقات پیشکسوتان کاراته 2016 تهران و قهرمانی مسابقات جهانی آلمان و نائب قهرمانی مسابقات آسیایی ژاپن را ثبت کرده است.
        وی سابقه آشنایی خود با ورزش کاراته را از سال 59 و در باشگاهی در خیابان طوس تهران عنوان کرد که قهرمانان ملی زیادی همچون منصور برزگر، مسعود جمشیدی و علیرضا رضایی و اکبر حیدری را به جامعه ورزشی کشور تقدیم کرده است.
        آرین شکیب از سال 71 به عنوان مربی کاراته در تهران مشغول به کار شده و همزمان در دانشگاه آزاد اسلامی مشغول به تحصیل شد. پس از آن در سال 78 همکاری خود را با دانشگاه آزاد اسلامی آغاز کرد و کارشناسی ارشد خود را نیز در واحد کرج به پایان رسانید. او در حال حاضر دانشجوی دکترای رشته مدیریت ورزشی می باشد و سال ها به عنوان مربی، سرپرست، ناظر و داور مسابقات دانشگاهی در دانشگاه آزاد اسلامی فعالیت کرده است. عناوین قهرمانی زیادی را در مسابقات آسیایی و جهانی کسب نموده و همچنین دارای مدرک مربیگری ممتاز از کشور ژاپن، کمربند سیاه دان 7 از فدراسیون کاراته و دانشگاه جهانی کاراته از کشور اسلوونی می باشد.
     
     
     

     
    منبع :  روابط عمومی سما    1397/4/27 13:08


    نام و نام خانوادگی :
    ایمیل :
    * متن کامنت :
     

    خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
    تعداد بازدید : 103
    0/10 (تعداد آرا 0 نفر )