جمعه 25 آبان 1397  /  2018 16 Nov   
ساعت :  17:09 GMT  /  تهران -  20:39
مناسبت
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
رفاهی
«مدرسه ایرانی، معماری ایرانی»
باشگاه پژوهشگران
مرکز نجوم سما
هفته دفاع مقدس گرامی باد
پرسش مهر
عضویت معاونان و رؤسای آموزشکده ها

این بخش ویژه عضویت معاونان سما و رؤسای
آموزشکده،رؤسای شوراي سياستگذاري،مدیران مالی و مدیران حراست می باشد

سالنما
25 آبان 1397
   
  2018 Nov 16
    
   7 ربیع الاول 1440
     
    کد پیگیری
    راه اندازی انستیتو بین المللی زبان های خارجی در سما تبریز
    به گزارش روابط عمومی سما، چهارمین جلسه معاونت سما تبریز با حضور مدیران مدارس و مسئولان حوزه معاونت سما تبریز در محل دبیرخانه شورای نظارت و هماهنگی سما استان آذربایجان شرقی برگزار شد.
     


     در ابتدای این جلسه  دکتر محمد نریمانی راد ضمن معرفی آقای دکتر دانش محمودی ایرانزاد به عنوان مسئول راه انداز انستیتو بین المللی زبان های خارجی سما واحد تبریز، بر همکاری کامل تمامی همکاران سمایی و دست اندرکاران مربوطه جهت شروع فعالیت آن و برطرف کردن نقاط ضعف موجود تاکید کرد.
    دبیر شورای نظارت و هماهنگی سما استان آذربایجان شرقی با اشاره به سلسله اقدامات انجام یافته از سوی معاونت سما در خصوص راه اندازی دبستان پسرانه 2 سما و تبلیغات گسترده در جهت معرفی و شناساندن ظرفیت های موجود آن در محافل عمومی، خواستار جدیت و اقدام مشابه و همت کلیه همکاران در راه اندازی انستیتو بین المللی زبان های خارجی سما واحد تبریز نیز شد.  

         دکتر نریمانی راد در بخش دیگری از سخنان خود بر لزوم ساماندهی نیروی انسانی مازاد در آموزشکده های سما تبریز تاکید کرد و خواستار استفاده از تجربیات بازنشستگان و پیشکسوتان سمایی در عرصه تعلیم و تربیت و ارتقای کیفیت مدارس سما شد و خبر از راه اندازی آموزشگاه علمی آزاد در مجتمع پسرانه سما تبریز و همچنین مدارس جدید در سطح کلانشهر تبریز در جهت توسعه کمی مدارس در کنار توسعه کیفی در آینده نزدیک را داد.
    در حاشیه این مراسم حکم انتصاب دکتر دانش محمودی ایرانزاد به عنوان مسئول انستیتو بین المللی زبان های خارجی سما واحد تبریز، کریم عیوض نژاد به عنوان معاون اجرایی دبیرستان پسرانه سما دوره اول و ایران قربانی به عنوان معاون اجرایی دبستان دخترانه 3 سما قرائت و به ایشان ابلاغ شد و مدیران مدارس و مسئولان حوزه معاونت، ضمن ارائه گزارش مختصر از فعالیت های انجام گرفته به بیان نقطه نظرات خود در حوزه مدارس پرداختند.
     
    منبع :  روابط عمومی سما    1397/6/6 09:53


    نام و نام خانوادگی :
    ایمیل :
    * متن کامنت :
     

    خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
    تعداد بازدید : 137
    0/10 (تعداد آرا 0 نفر )