دوشنبه 2 ارديبهشت 1398  /  2019 22 Apr   
ساعت :  19:09 GMT  /  تهران -  23:39
مناسبت
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
«مدرسه ایرانی، معماری ایرانی»
جشنواره و همایش طراحی لباس
رفاهی
باشگاه پژوهشگران
کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی
جشنواره دانش آموزی سینا
مرکز نجوم سما
هفته دفاع مقدس گرامی باد
عضویت معاونان و رؤسای آموزشکده ها

این بخش ویژه عضویت معاونان سما و رؤسای
آموزشکده،رؤسای شوراي سياستگذاري،مدیران مالی و مدیران حراست می باشد

سالنما
2 ارديبهشت 1398
   
  2019 Apr 22
    
   16 شعبان 1440
     
    کد پیگیری
    دبیر شورای نظارت و هماهنگی سما استان آذربایجان شرقی : پتانسیل های سما به عنوان پشتوانه ای برای دانشگاه آزاد اسلامی

    به گزارش روابط عمومی سما، مراسم تودیع و معارفه معاونت سما بناب و ریاست آموزشکده سما ممقان در روز یکشنبه مورخ 971/6/11 در آموزشکده های سما بناب و ممقان برگزار شد.
     این مراسم با حضور دکتر نریمانی راد دبیر شورای نظارت و هماهنگی سما استان آذربایجان شرقی، دکتر حجتی ریاست دانشگاه آزاد اسلامی بناب، دکتر صمدی وند ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد ممقان و جمعی از همکاران واحد های متبوع برگزار شد.


         در آغاز این مراسم دکتر محمد نریمانی راد ضمن ابراز خوشحالی از حضور در جمع دانشگاهیان واحد های بناب و ممقان از مجموعه تلاش ها و اقدامات انجام گرفته در این واحد ها تشکر و قدر دانی کرد.
    دبیر شورای نظارت و هماهنگی سما استان آذربایجان شرقی با اشاره به فعالیت های انجام گرفته در دانشگاه آزاد اسلامی در جهت درآمد زایی غیر شهریه ای خواستار توسعه مدارس سما به موازات این فعالیت ها و استفاده و مشارکت نیرو های مازاد موجود، در حوزه مدارس سما شد.
     ایشان با اشاره به رهنمودهای دکتر ولایتی ریاست هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی  و سیاست های ابلاغی در خصوص توسعه سما، توجه ویژه به مجموعه سما به خصوص توسعه مدارس را یکی از اولویت های ویژه دانشگاه آزاد اسلامی دانست و خواستار جدیت تمامی مسئولان مربوطه در سما و تغییر رویکرد در این خصوص شدند و با اشاره به توانمندی سما استان خواستار برند سازی مجموعه سما استان شد.


         دکتر نریمانی راد در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به سلسله اقدامات انجام یافته در مجموعه سما تبریز و افزایش 20 درصدی جامعه دانش آموزی در سال تحصیلی جدید، خواستار تعمیم آن در سطح استان و الگو برداری در این خصوص جهت جذب حداکثری دانشجو و دانش آموز شد و بر توسعه کمی نیز در کنار توسعه کیفی تاکید کردن و یکی از رموز موفقیت را عدم وقفه در ارائه خدمات آموزشی و فعالیت پیوسته در ارائه این خدمات دانست و راه اندازی مدارس سما در کنار آموزشکده سما در شهر ممقان را در جهت پاسخگوئی به نیاز های منطقه ضرورری دانست.
    دبیر شورای نظارت و هماهنگی سما استان آذربایجان شرقی در پایان سخنان خود ضمن تقدیر و تشکر از زحمات چندین ساله دکتر صباحی اودلو به عنوان ریاست آموزشکده سما ممقان و دکتر بخت آزمای معاونت سما بناب برای ایشان آرزوی توفیق الهی کرد و برای دکتر عمران زاده به عنوان سرپرست آموزشکده سما ممقان و دکتر مشهدی زاده به عنوان سرپرست معاونت سما بناب در سمت جدید آرزوی موفقیت کرد.
    در ادامه روسای واحد های بناب و ممقان نیز ضمن خیر مقدم گویی به تشریح مهمترین اقدامات انجام یافته در حوزه سما پرداختند و بر حمایت کامل واحد دانشگاهی متبوع خود به عنوان اصلی ترین پشتیبان و حامی سما تاکید کردند.  
     

    منبع :  روابط عمومی سما    1397/6/13 08:22


    نام و نام خانوادگی :
    ایمیل :
    * متن کامنت :
     

    خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
    تعداد بازدید : 312
    5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )