دوشنبه 2 ارديبهشت 1398  /  2019 22 Apr   
ساعت :  19:09 GMT  /  تهران -  23:39
مناسبت
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
«مدرسه ایرانی، معماری ایرانی»
جشنواره و همایش طراحی لباس
رفاهی
باشگاه پژوهشگران
کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی
جشنواره دانش آموزی سینا
مرکز نجوم سما
هفته دفاع مقدس گرامی باد
عضویت معاونان و رؤسای آموزشکده ها

این بخش ویژه عضویت معاونان سما و رؤسای
آموزشکده،رؤسای شوراي سياستگذاري،مدیران مالی و مدیران حراست می باشد

سالنما
2 ارديبهشت 1398
   
  2019 Apr 22
    
   16 شعبان 1440
     
    کد پیگیری
    منظری توکلی: مدارس سما استان تهران پیشتاز مدارس کل کشور هستند
    به گزارش روابط عمومی سما، گردهمایی مدیران مدارس نمونه کشوری بر اساس الگوی سند تحول بنیادین آموزش و پرورش با حضور دکتر طهرانچی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی و دکتر منظری توکلی ریاست سازمان سما در حال برگزاری است.
    منظری توکلی در این مراسم گفت: آغاز شکل‌گیری این جلسه از 23 خرداد امسال کلید خورد. جلسه شورای سیاست‌گذاری و هیأت امنای دانشگاه آزاد به ریاست دکتر ولایتی برای مسائل فرهنگی وقت ویژه‌ای گذاشتند.
    وی افزود: دکتر ولایتی یک حکیم ذوالفنون و صاحب نظر در بسیاری از مسائل طبی است که علی‌رغم مشغله کاری‌ توجه ویژه‌ای به مدارس سما دارد.
    منظری توکلی تصریح کرد: در جلساتی که حضور داشتم مباحث جدی مطرح شد خصوصاً درباره سند تحول بنیادین آموزش و پرورش و حضور دکتر طهرانچی که دانشمند برجسته هسته‌ای است و سرمایه بزرگ علمی کشور به شمار می‌روند نوید بخشی بر حمایت جدی سازمان سما است.
    وی خاطرنشان کرد: ‌تا زمانی که دکتر طهرانچی در ریاست استان تهران حضور داشتند مدارس سما تهران نسبت به بقیه استان‌ها پیشتاز بود که به عنوان مسئول این بخش از حمایت‌های او سپاسگزارم.
    ریاست سازمان سما تأکید کرد: این جلسه به لحاظ محتوا یکی از جلسات مهم در سطح تعلیم و تربیت کشور است و برمبنای دیدگاه دکتر ولایتی اگر بخواهیم تمدن نوین را پدید بیاوریم باید از مدارس شروع شود. بر اساس همین دیدگاه است که تأکید فراوانی بر توسعه و فعالیت‌های مدارس سما است.
    منظری توکلی در پایان خاطرنشان کرد: این اولین جلسه‌ای است که در تاریخ سما به این شکل برگزار می‌شود و یکی از دستورات دکتر ولایتی این بود که یک معاون روحانی خانم در مدارس دخترانه و در مدارس پسرانه یک معاون روحانی آقا به کار گرفته شود که تربیت دینی برمبنای نظر قرآن و اهل بیت انجام شود.

     
    منبع :  روابط عمومی سما    1397/6/17 10:26


    نام و نام خانوادگی :
    ایمیل :
    * متن کامنت :
     

    خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
    تعداد بازدید : 605
    5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )