پنجشنبه 2 خرداد 1398  /  2019 23 May   
ساعت :  12:08 GMT  /  تهران -  16:38
مناسبت
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
«مدرسه ایرانی، معماری ایرانی»
جشنواره و همایش طراحی لباس
رفاهی
باشگاه پژوهشگران
کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی
مرکز نجوم سما
هفته دفاع مقدس گرامی باد
عضویت معاونان و رؤسای آموزشکده ها

این بخش ویژه عضویت معاونان سما و رؤسای
آموزشکده،رؤسای شوراي سياستگذاري،مدیران مالی و مدیران حراست می باشد

سالنما
2 خرداد 1398
   
  2019 May 23
    
   17 رمضان 1440
     
    کد پیگیری
    افتتاح مجتمع آموزشی مدارس سما در رودهن با حضور مسئولان دانشگاهی و شهرستانی
    مجتمع آموزشی مدارس سما وابسته به دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن در فضایی بالغ بر ۹۰۰۰ مترمربع با حضور حجت الاسلام مدیح امام جمعه بخش رودهن، دکتر شیخی دبیر شورای نظارت و سیاست گذاری سما استان تهران و دکتر شهرکی پور رئیس دانشگاه ازاداسلامی رودهن و مسئولان شهرستان دماوند و بخش رودهن افتتاح شد.  


    به گزارش روابط عمومی سما، دکتر شهرکی پور ضمن خیرمقدم در جلسه گفت:«خدا را شاکرم که یکی دیگر از برنامه هایی که امروز در دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن رونمایی می شود، ایجاد مجتمع آموزشی مدارس سما است و من بسیار خوشحال هستم که در جمع دانش آموزان عزیز و اولیاء محترم آنها هستم. امید است بتوانیم برنامه هایی جهت رشد این مجتمع و ارتقاء آموزش عالی دربخش رودهن داشبه باشیم.»
    وی گفت:«مسئله ای که برای ما امروز اهمیت دارد و در اولویت کارها قرار گرفته است، بحث توجه به آموزشکده سما و امکانات و فضاهای مناسب آن می باشد که در جهت توسعه علمی دانش آموزان در راستای سیاست های کلان دانشگاه آزاد اسلامی و آموزش عالی بتوانیم خدمات مطلوبی به هموطنان عزیز ارائه نمایم.


    رئیس دانشگاه آزاد اسلامی رودهن افزود:« در راستای غنابخشی و افزایش کیفی و کمی این مرکز مهم از تمامی ظرفیت ها اعم از کارگاه ها، آزمایشگاه ها تا کتابخانه و آشپزخانه بهره گیری شده است. علاوه بر ایجاد مجتمع آموزشی یک مرکز مشاوره روان شناسی تخصصی در مجاورت این مجموعه جهت بهره مندی دانش آموزان و خانواده آنها از اقدامات این دانشگاه در نظر گرفته شده است که می تواند در ارتقاء سلامت روان جامعه موثر باشد.»
    در ادامه دکتر شیخی دبیر شورای نظارت سما استان تهران گفت:«فضایی که امروز ما در کنار هم آن را تجربه می کنیم، فضای بسیار صمیمی و دوست داشتنی است که با بودن شما دانش آموز عزیز دو چندان خرسند می شویم.»


    وی افزود:«وقتی که فرد از محیط خانواده وارد مدرسه می شود و از آنجایی که محیط خانواده با توجه به فضای صمیمی و دلسوزی های پدر و مادر متفاوت است وارد فضایی با شرایط جدید می شود محبت معلمان و عوامل مدرسه سرنوشت دانش آموز را دگرگون می کند. شاخص های مهم. دلسوزی، صداقت، نظم، انضباط، خداشناسی، اعتقاد به مبانی و شاخص های اصلی انسانی که همه آنها بهترین و کامل ترین در دین اسلام است، در محیط مدرسه و در نهاد معلمین و کادر مدرسه نمایان میشود. امیدوارم تمام دانش آموزان از این فضای مدرسه که فضای دوستی و مهربانی است  برخوردار باشند و بهره ببرند. برای ما معلم ارزشمندترین و محوری ترین موضوع است که آینده فرزندانمان را تامین می کند، معلم دلسوز و با اخلاق به دانش آموز می آموزد که  می تواند آینده را به سمتی سوق دهد که هم خانواده و هم دانش آموز راضی باشند. امروز در دانشگاه آزاد اسلامی و سازمان سما، همت بسیار بالایی وجود دارد و با هدف کمک به آموزش و پرورش وارد عرصه آموزش فرزندان این مرزوبوم شده و خدمات برجسته ای انجام داده است.»
    وی گفت:«هدف دانشگاه آزاد اسلامی و سازمان سما خدمت به جامعه است و با توجه به در اختیار داشتن فضای مناسب و امکانات قابل توجه، هر سال آمار دانش آموزان ما سیر صعودی دارد. امسال نیز 6% افزایش آماری جامعه دانش آموزی داشتیم.»
    در ادامه حجت الاسلام مدیح امام جمعه بخش رودهن از دکتر شهرکی پور ریاست دانشگاه آزاد اسلامی رودهن و دکتر ذوالقرنین معاونت سما تقدیر و تشکر کرد و گفت:« کار بسیار مهمی است که دانشگاه آزاد اسلامی و حوزه های علمیه به فکر افتادند که از پیش دبستانی تا درجه اجتهاد تربیت کنند، ازپیش دبستانی تا دکتری آموزش بدهند.»


    وی گفت:« با توجه به اهیمت موضوع همه مسئولین بخش حمایت می کنند که این ابتکار جدید قوام گیرد. واحد رودهن با داشتن دانشجویان داخلی و خارجی و اساتید مجرب وکارکنانی با انگیزه های جهادی  یک دانشگاه پررونق و سرزنده است. با برنامه ریزی های صورت گرفته سال آینده دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن، از پیش دبستانی تا دیپلم، مجتمع دخترانه را به صورت مجزا افتتاح می نماید و مجتمع پسرانه هم جداگانه به کار خود ادامه میدهد.»
     
     وی در پایان برای همه تلاشگران عرصه تعلیم و تربیت آرزوی موفقیت نمود.
     
     
         منبع :  روابط عمومی سما    1397/8/5 10:42


    نام و نام خانوادگی :
    ایمیل :
    * متن کامنت :
     

    خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
    تعداد بازدید : 315
    5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )