چهارشنبه 30 مرداد 1398  /  2019 21 Aug   
ساعت :  8:32 GMT  /  تهران -  13:02
مناسبت
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
عضویت معاونان و رؤسای آموزشکده ها

این بخش ویژه عضویت معاونان سما و رؤسای
آموزشکده،رؤسای شوراي سياستگذاري،مدیران مالی و مدیران حراست می باشد

«مدرسه ایرانی، معماری ایرانی»
جشنواره و همایش طراحی لباس
با مدارس سما آشنا شوید
باشگاه پژوهشگران
کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی
رفاهی
مرکز نجوم سما
هفته دفاع مقدس گرامی باد
سالنما
30 مرداد 1398
   
  2019 Aug 21
    
   19 ذیحجه 1440
     
    کد پیگیری
    برگزاری مراسم تکریم و معارفه معاونت سما واحد آستارا
    مراسم تکریم و معارفه معاونت سما واحد آستارا با حضور دکتر نیک پسند دبیر شورای نظارت و هماهنگی سازمان سما در استان گیلان، دکتر استقامت ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد آستارا و با حضور مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان آستارا و مدیران و کارکنان دانشگاه آزاد و معاونت سما برگزار شد.
    به گزارش روابط عمومی سما، دکتر نیک پسند در این مراسم از زحمات آقای نورمحمدی در طول مدت تصدی معاونت سما تقدیر و برای مهندس سید مهدی میرکاظمی در سمت معاونت دانشگاه و ریاست آموزشکده سما واحد آستارا، آرزوی موفقیت نمود.

     


    وی ارتباط و همکاری معاونت سما با واحد دانشگاهی و اداره آموزش و پرورش منطقه را یکی از بنیادی ترین اصل توسعه و موفقیت هر واحد سما برشمرد و در کنار کیفی سازی آموزش، توجه به مسائل فرهنگی را برای گذر از مشکلات و چالش های پیش رو بسیار مهم و حیاتی قلمداد نمود و دربخش دیگری از صحبت هایش به توسعه کمی و کیفی مدارس و آموزشکده تاکید کرد و آن را از اصلی ترین اهداف سازمان سما و به تبع آن تمامی واحدهای سما استان گیلان برشمرد.
    دکتر استقامت ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد آستارا نیز ضمن تشکر از معاونت قبلی و تبریک به معاونت جدید، آمادگی کامل واحد دانشگاهی را در همکاری و همراهی با مجموعه سما واحد آستارا در راستای توسعه ی زیربنایی مجتمع آموزشی سما این واحد اعلام کرد.
    آقای موسوی مدیر آموزش و پرورش شهرستان آستارا، دیگر سخنران این مراسم بود. وی اعلام نمود که مدارس سما واحد آستارا دارای ظرفیت و پتانسیل بالایی است، بنابراین او نیز به نمایندگی از اداره آموزش و پرورش شهرستان، آمادگی خود را برای صدور مجوزهای لازم و نیز موافقت های اولیه در جهت اخذرشته های نظری برای این مجتمع اعلام نمود.

     


    نورمحمدی نیز ضمن ارائه گزارش عملکرد در طول مدت تصدی معاونت سما آستارا، برای مهندس میرکاظمی به عنوان معاونت جدید آرزوی موفقیت نمود.
    مهندس میرکاظمی نیز ضمن سلام و خیرمقدم خدمت دکتر نیک پسند، هیات همراه و مهمانان جلسه و تشکر از زحمات آقای نورمحمدی، از حسن اعتماد ریاست سازمان سما، ریاست منطقه، دبیر شورا، ریاست واحد آستارا و مسئولان شهرستان تشکر نمود و لزوم توجه بیشتر به مسائل فرهنگی، آموزشی و پژوهشی را در کنار ارتقا سطح کمی  و کیفی آموزشکده و مدارس، با توجه به اهداف، آیین نامه ها و اساس نامه مصوب سازمان، از اولویت های اصلی خود برشمرد و سامان دهی و سازمان دهی تخصصی مدارس  و پرسنل را بسیار مهم و ضروری دانست.
     وی خاطر نشان کرد:«برگزاری دوره های کوتاه مدت مهارت آموزی از دیگر اهداف وی به شمار می رود که می تواند هم در بخش اشتغال و هم در بحث درآمدزایی کمک شایانی به شهرستان آستارا و به تبع آن به واحد سما نماید.»
    در پایان جلسه با اهدای لوحی به معاونت پیشین، ابلاغ و حکم معاونت جدید به مهندس میرکاظمی اعطا شد.
     
     

     
     
     
     
     
     
     
     
     

     
    منبع :  روابط عمومی سما    1397/8/9 14:33


    نام و نام خانوادگی :
    ایمیل :
    * متن کامنت :
     

    خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
    تعداد بازدید : 293
    0/10 (تعداد آرا 0 نفر )