چهارشنبه 23 آبان 1397  /  2018 14 Nov   
ساعت :  5:52 GMT  /  تهران -  9:22
مناسبت
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
رفاهی
«مدرسه ایرانی، معماری ایرانی»
باشگاه پژوهشگران
مرکز نجوم سما
هفته دفاع مقدس گرامی باد
پرسش مهر
عضویت معاونان و رؤسای آموزشکده ها

این بخش ویژه عضویت معاونان سما و رؤسای
آموزشکده،رؤسای شوراي سياستگذاري،مدیران مالی و مدیران حراست می باشد

سالنما
23 آبان 1397
   
  2018 Nov 14
    
   5 ربیع الاول 1440
     
    کد پیگیری
    طراحی و ساخت استندهای آموزشی خودرو در سما نجف آباد
    در راستای حمایت از فعالیت های کاربنیان و ارتقای سطح علمی و فنی دانشجویان و دانش آموزان، پروژه طراحی و ساخت استندهای آموزشی خودرو در کارگاه مکانیک آموزشکده فنی و حرفه ای سما نجف آباد انجام شد.
     


     به گزارش روابط عمومی سما، استندهای طراحی شده در این کارگاه شامل سیستم تعلیق خودرو، سیستم چراغ های خودرو، سیستم کولر خودرو، سیستم موتور روشن شو است که این استندها با کاربری آموزشی در جهت آموزش تعمیرات بر روی موتور خودرو طراحی و ساخته شده است و استفاده از آن در کنار کتب درسی، آموزش مباحث کاربردی عملی را ارتقاء خواهد بخشید.
    استند سیستم تعلیق خودرو شامل دیفرانسیل، ترمز، شاسی، جلوبندی و فرمان است که در آموزش دهانه چرخ و سیستم تعلیق، فرمان، ترمز و پولوت کاربرد دارد.
    استند سیستم چراغهای خودرو که با طراحی بر روی ماکت خودرو در جهت آموزش سیستم روشنایی و نحوه سیم کشی چراغ ها در خودرو بکار می رود.
    استند سیستم کولر خودرو شامل سیستم کولر و تهویه خودرو می باشد که آموزش سیستم کمپرسور، رطوبت گیر، رادیاتور کولر، لوله های فشار قوی و فشار ضعیف، سوئیچ سه مرحله ای را امکان پذیر می سازد.

     


    استند سیستم موتور روشن شو که عملکرد صفحه کیلومتر، باک بنزین، ریل سوخت، صافی و پمپ بنزین، برق و ECU رله ها در خودرو را نشان می دهد.
    طراحی و ساخت این استندهای آموزشی با قیمت و کیفیت مناسب صورت گرفته است به نحوی که قیمت تمام شده آن بسیار پایین تر از قیمت محصول مشابه در بازار است. این استندها هم اکنون در هنرستان فنی و حرفه ای سما نجف آباد برای آموزش دانش آموزان رشته مکانیک خودرو استفاده می شود.     
    منبع :  روابط عمومی سما    1397/8/15 09:11


    نام و نام خانوادگی :
    ایمیل :
    * متن کامنت :
     

    خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
    تعداد بازدید : 64
    0/10 (تعداد آرا 0 نفر )